OKAMURA NECHCE Z EU ANI Z NATO

Do redakce nám docházejíé varovné informace a upozornění ohledně změn postojů Okamurovy SPD. Po přečtení íže uvedeného článku se důvodům asi nebudete divit ani vy!

CO JE A KAM SMĚŘUJE OKAMURA A SPD?

Srpen 13. 2018

Romské “elpíčko” v Kadani, oloupená žena trpící epilepsií skončila v nemocnici, česká mainstreamová média vydala na kauzu generální informační zákaz, my ji přinášíme i se seznamem romských parazitických neziskovek, které dojí státní rozpočet o více jak půl druhé miliardy korun ročně! Ordo Pragensis v čele SPD? Můžeme čekat reformu neziskového sektoru od kandidátky SPD, která Romům děkuje v romštině za fotku s nimi v Kauflandu v oddělení masa?

Před dvěma týdny a také minulý pátek na Svobodném vysílači jsem hovořil o tom, že alternativa, nejen mediální, ale i politická, musí být transparentní a důvěryhodná ve svých postojích a pozicích a musí si dávat pozor na lidi, kteří se do ní chtějí infiltrovat. Dnešní článek, zejména jeho první část, se mi nepíše lehce, ale tyto signály už nelze přecházet mlčením, protože dostáváme do redakce už tolik emailů od voličů SPD, že už to nelze přehlížet.

Signály, které jsou vysílány k voličům SPD dosazením bývalého Velmistra pražské židozednářské lóže Hynka Berana do čela pražské kandidátky SPD pro podzimní komunální volby, jsou pro mne naprosto otřesné (signál v barvě purpuru, melach adrach) a nepřijatelné i pro mnoho voličů SPD. Židozednářská lóže Ordo Pragensis je přímo podřízena londýnské lóži s přímým dohledem vyšších procesů řízení progos, jejíž součástí je dům Rothschild. Pan Hynek Beran sice z lóže odešel, ale ze zednářského hašelu se nelze vyvázat. Je sice pravda, že v Praze v 90. letech bylo do lóže přijato mnoho lidí bez řádného rituálu, ale to není omluva, ani to nehraje roli. Jednou zednář, navždy zednář.

beran 1

Hynek Beran během židozednářského rituálu přijímání stavu Velmistra (Henet Amrach) s mečem a palicí.

Naše redakce neumí na tyto podivné purpurové procesy uvnitř SPD odpovědět a nemůžeme našim čtenářům a voličům SPD odpovědět, proč vedení SPD dosazuje na kandidátky osoby z židozednářských lóží, které spadají pod londýnský etalon Nejvyšší lóže Ordo Londonicum. Tyto dotazy musíte směrovat na SPD. Já chápu, že je to těžké. Mnozí píšete, že dotazy vám mizí z Facebooku SPD, takže nevíte, koho se máte zeptat v SPD. Obraťte se přímo na Tomia Okamuru, věřím mu, že vám odpoví, nic jiného vám poradit nemohu. I pro mně je nepředstavitelné, že některé procesy ohledně kandidátek v SPD připomínají situaci tady v německé AfD, kde se v posledních měsících začaly do strany infiltrovat osoby z frankfurtské velkozednářské lóže Ordo Germanicum, která mimochodem také spadá pod londýnský etalon.

Ordo Pragensis a Ordo Germanicum jsou napojeny na londýnský fialový stolec židozednářské “svatavy” Domu Rothschild. SPD zešílela, nebo neví, co dělá?

Frankfurtská lóže má napojení na zdejší Frankfurtskou univerzitu, tzv. Frankfurtskou školu globalizace, viz můj článek o fabianismu. Cílem Frankfurtské školy je naplnění Kalergiho vize zdegenerované bílé rasy, která splyne s rasami “duhy”. Tím je v Kalergiho textu myšlena černá pleť, hnědá pleť a žlutá pleť. Neznám důvody, proč SPD provokuje vlastní voliče tím, že v Praze do čela své kandidátky dosadí židozednáře z velkolóže Ordo Pragensis. Na to musí zodpovědět jenom Tomio Okamura, já na to odpověď raději neznám.

Jenže nejde jenom o pana Hynka Berana z Ordo Pragensis. V Náchodě působí jistá Olivie Žižková, členka SPD, která nazpívala v roce 2017 píseň “Já volím SPD”. Nadšení pro stranickou práci se meze nekladou a nelze na tom nic kritizovat. Jenže ve chvíli, kdy se Hnutí SPD dostalo do parlamentu ČR, tak má také jistou zodpovědnost, a to především ke svým voličům. Tou hlavní věcí, kterou musí SPD chránit, je vlastní důvěryhodnost. Žádná strana nesmí vysílat sama o sobě rozporuplné signály ve vztahu ke svým vlastním voličům, a pokud se tak děje, straně to škodí. A to se týká nejen Hynka Berana, ale i Olivie Žižkové, která před několika dny šokovala několik spolustraníků v Náchodě uvnitř SPD svojí fotografií na svém Facebooku. Na ní je vyfocená se skupinkou Romů v oddělení masa a uzenin v blíže neurčeném nákupním centru v Náchodě, podle všeho by mohlo jít o Kaufland, ale to teď vůbec není podstatné.

Já volím SPD a fotím se v nákupáku s Romy, kterým děkuji v romštině za selfíčko s nimi?

Podstatné je to, co Olivie Žižková na FB profilu píše. Žižková minulý rok nazpívala vlastenecký klip pro SPD a dnes se najednou fotí s Romy a na svůj Facebook napíše v romštině “Děkuji, kámo!” (Palikerav more) s tím, že v nákupním centru se k ní hlásili jako její “přátelé”. Podle posledních informací paní Žižková kandiduje do podzimních voleb za SPD. Nám je úplně jedno, jaké přátele má paní Žižková, to je čistě její věc, ale vzhledem k tomu, co romské etnikum páchá na bílých občanech České republiky, potom působí její vlastenectví a písnička pro SPD hodně neupřímně, dokonce bych řekl pokrytecky.

SPD byla zvolena lidmi z alternativy, aby strana přinesla změnu, mj. i tvrdou reformu neziskového sektoru. Jenže po krachu vyjednávání o vládě s Andrejem Babišem se začínají objevovat nepochopitelné kroky z SPD, které doslova děsí některé voliče. Velkozednář v čele pražské

kandidátky, zpěvačka s volební písní SPD se fotí s Romy v Kauflandu a označuje je za své přátele. Sluníčková idylka, multikulti hadr? Jak potom můžu já věřit SPD, že to s reformou neziskového sektoru a s odřezáním parazitických neziskovek (hlavně romských) myslí opravdu vážně, když jedna z kandidátek SPD se s Romy kamarádí a nazývá je svými přáteli?

Nechci tím házet do jednoho pytle všechny Romy, ale signály a éthos jaký takové fotky vysílají směrem k voličům SPD, je naprosto otřesný. Je to proces, který povede ke ztrátě důvěryhodnosti SPD u mnoha voličů. Dovedete si představit, kdyby nějaká redakce alternativního zpravodajského portálu do čela své redakce dosadila bývalého šéfa nějakého Bakalova nebo Babišova mainstreamového plátku? A on by tvrdil, že už od nich odešel, že s nimi nemá nic společného a teď jde dělat s námi alternativu? Chápete, pane Okamuro, jak se budou dívat voliči SPD na Velkozednáře Hynka Berana ze židozednářské lóže Ordo Pragensis? On také říká, že už od nich odešel, že už s nimi nemá nic společného a teď jde dělat politickou alternativu za SPD? To jako fakt?

Začarovaný kruh téměř 140 romských neziskovek v ČR, které dojí stát o 1.5 miliardy korun ročně. Udělá s tím SPD něco, nebo se bude teď nově s Romy dokonce kamarádit a selfíčkovat?

Nemažte prosím svým voličům SPD dotazy na pana Berana na sociálních profilech, které provozuje SPD, protože lidé potom píší pro změnu do naší redakce a my chceme na podzim podpořit SPD, Národní demokracii a další strany, protože na komunálu půjde o rozhodující boj na 2. kruhu řízení. Jenže některé věci si musíte s voliči odkomunikovat otevřeně a na rovinu a musíte pochopit, že lidé z alternativy nebudou nikdy tleskat tomu, když na čelo kandidátky v Praze místo obyčejného českého člověka, pracanta, posadíte Velmistra z lóže Ordo Pragensis, kterou ovládají přímo lidé z Rothschildovy rodiny a jejich Ordo Londonicum.

Věci SPD nepomůže ani to, když na kandidátkách figurují různí exekutoři, lichváři, nebo zpěvačky, které děkují v romštině za to, že se mohli vyfotit s partou urostlých romských mužů, což je Kalergiho signál jako vyšitý. V Česku je přes 100 romských neziskovek, které dojí český stát každý rok v úhrnu o více jak 1.5 miliardy korun. Všechny níže uvedené neziskovky se zabývají vyváděním peněz ze státního rozpočtu na tzv. integrační programy pro Romy, které nemají žádný výsledek. A paní Žižková se jako pěst na oko s nimi fotí?

- Rada vlády pro záležitosti romské menšiny

- Oddělení kanceláře Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny

- Sekretariát Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny

- Výbor pro spolupráci se samosprávami a koncepci romské integrace

- Výbor pro Evropskou Platformu a Dekádu romské inkluze

- Monitorovací výbor pro činnost Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách

- Komise pro vybudování Památníku romského holocaustu

- Platforma pro začleňování Romů

- EU Roma Network

- Výbor expertů pro romské záležitosti při Radě Evropy

- Národní demokratický institut pro vedoucí národních romských agentur

- Evropské centrum pro prevenci a kontrolu přenosných nemocí mezi Romy

- Koncepce romské integrace na období 2010-2013

- Koncepce romské integrace na období 2014-2017

- Zpráva o stavu romské menšiny v ČR

- Materiální a sociální revitalizace sociálně vyloučených lokalit

- Monitoring situace romských komunit v ČR

- Podpora terénní práce

- Podpora romských poradců pro obce s rozšířenou působností

- Podpora koordinátorů pro romské záležitosti

- Strategie podpory sociálně vyloučených romských komunit při sčítání lidu, domů a bytů v roce 2011

- Ethnic Friendly zaměstnavatel

- Akční plán pro Romy a Sinty

- Deklarace o narůstajícím anticiganismu a rasistických útocích proti Romům v Evropě

- Evropský školící program pro romské mediátory

- Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce

- Dekáda romské inkluze 2005-2015

- Akční plán Dekády romské inkluze 2005-2015

- Středoevropská romská strategie v rámci Visegrádské čtyřky

- Podpora koordinátorů romských poradců

- MARE ČHAVE – ASOCIACE ROMSKÝCH OBČANSKÝCH INICIATIV

- Cikne Čhave

- Čačipen

- Český západ

- Čhave Jilestar

- Čhavorikano lima – Kroužek her a nápadů o.s.

- Demokratická aliance Romů ČR

- Demokratický svaz Romů

- Dětský hudební a taneční soubor CIKNE ČHAVE

- Dětský klub 10

- DROM – romské středisko

- Dům romské kultury o. p. s.

- Etnická asociace ETNICA

- Hnutí občanské solidarity a tolerance

- IQ Roma servis

- Kale jakha – Rožnovský svaz Romů

- Khetane-Spolu

- Klub pomoci Romům

- KoCeRo – komunitní centrum Romů, o.p.s.

- Komunitní centrum Chánov

- Kotec o. s.

- KULTURNÍ A ZÁJMOVÉ SDRUŽENÍ ROMŮ

- Kulturní svaz občanů romské národnosti

- Lačhe Čhave

- Liberecké romské sdružení

- Muzeum romské kultury Brno

- Muzeum romské kultury, o.p.s.

- Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace

- Nadace Open Society Fund Praha

- Nadace R-MOSTY

- Nadace rozvoje občanské společnosti

- Nevo dživipen (Občanské sdružení Nový život)

- Nevodrom – Sdružení moravských Romů ČR

- Nová škola, o.p.s.

- o. s. Pardubických Romů

- O. S. Romů Integrace NOVUM Chomutov

- Občanské sdružení “Sdružení Romů sev. Moravy”

- Občanské sdružení Amare Krupka

- Občanské sdružení DŽIVAS

- Občanské sdružení ESTER

- Občanské sdružení Olašských Romů

- Občanské sdružení pro romský národnostní tisk ČR

- Občanské sdružení přátel města Milovic

- Občanské sdružení ROMANE ČHAVE

- Občanské sdružení Romodrom

- Občanské sdružení Romů – NEVO DROM

- Občanské sdružení Romů – základní organizace Třebíč

- Občanské sdružení Romů ADAM

- Občanské sdružení Romů Rakovník

- Občanské sdružení Spektrum

- Občanské sdružení ŠES-T škola etnicky smíšená – “Tolerance”

- Občanské sdružení za lidská práva rómských občanů

- OPIM – organizace na podporu integrace menšin

- OS Galerie Romale

- OS Orlických Romů

- OS Romů rychnovského regionu

- Pomozme olašským Romům

- Rada Romů města Chomutova

- Ratolest Brno, o.s.

- Regionální sdružení DŽENO Ostrava

- Regionální sdružení olašských dětí a mládeže “FEDER ROMA”

- Romane Čhave

- Romane čháve-romští chlapci

- Romea

- Romská občanská iniciativa ČR

- Romská SŠ sociální s.r.o.

- RÓMSKÁ UNIE

- Romské křesťansko-vzdělávací sdružení Matice romská

- RÓMSKÉ OBČANSKÉ SDRUŽENÍ – STŘEDISKO PRO LIDSKÁ PRÁVA

- Romské občanské sdružení Karlovy Vary

- Rómské občanské sdružení mládeže OV Louny

- Romské sdružení občanského porozumění

- Romské sdružení Savore

- Romské sdružení Šluknov

- Romské studentské informační centrum Athinganoi

- Rozvojové občanské sdružení Tolerance Šumava 2000, o.s.

- Sdružení broumovských Romů

- Sdružení dětí a mládeže Romů ČR

- Sdružení DŽENO

- Sdružení Chrastavských Romů

- Sdružení kolínských Romů

- SDRUŽENÍ PŘÁTEL ROMSKÉ KULTURY

- Sdružení přátel romské Střední školy sociální

- Sdružení Romano jasnic

- Sdružení romských žen Berouna “BEROMA”

- Sdružení Romů a národnostních menšin Plzeňského kraje

- Sdružení Rómů a národnostních menšin v České republice

- Sdružení Romů a národnostních menšin v ČR o.s.

- Sdružení Romů a národnostních menšin v Hodoníně

- Sdružení Romů České republiky

- Sdružení Romů ČR

- SDRUŽENÍ RÓMŮ ČR LOVOSICE

- Sdružení Romů Kopidlnska

- SDRUŽENÍ ROMŮ MĚSTA LITVÍNOVA

- Sdružení Romů města Mostu

- SDRUŽENÍ ROMŮ MĚSTA MOSTU

- Sdružení Romů v Náchodě

- Sdružení Romů v Žádovicích

- SDRUŽENÍ SLOVÁCKÝCH ROMŮ

- Slovo 21

- Sociální sdružení Romů-základní organizace Hodonín

- Společenství Romů na Moravě (Romano jekhetaniben andro Morava)

- Společnost přátel časopisu Romano Džaniben

- Sportovní Federace Romů ČR

- Svaz Romů v Břeclavi

- Svaz sdružení Romů

- Tolerance a občanská společnost (OS Tolerance)

- Unie Olašských Romů

- Vize Romů Rokycany

V Kadani proběhlo loupežné přepadení bílé nemocné ženy třemi Romy, ale mainstreamová média mlčí jako zařezaná

Všichni sledují událost z Dubí, kde gang 7 Romů domlátil bílého muže Davida M. za to, že se postavil na obranu maminky, která chránila své dítě, které bylo málem utopeno cikánským dítětem. Jenže média v ČR úzkostlivě tají další kauzu, která je ještě výbušnější. V Kadani 9. srpna došlo k loupežnému přepadení (LP – elpíčko) ženy v místním Rooseveltově parku.

Žena trpící a diagnostikovaná s epilepsií byla v parku přepadena o oloupena o cennosti trojicí romských mužů, mladíků, kteří z místa útoku zmizeli. Žena byla převezena do nemocnice a kauzu řeší kriminálka jako loupežné přepadení. Česká média dostala od majitelů generální zákaz na informování o této kauze, Aeronet je jedním z mála serverů, který tuto informaci přináší a bude ji monitorovat. Je to pouze ukázka toho, jak snadno může SPD ztratit důvěru, pokud bude vysílat signály, vzkazy a symboly takového charakteru, jako vysílají kandidatury pana Berana, zpěvačky s romskými přáteli, lichvářů a exekutorů s historicky katastrofální pověstí v místech svého působení.

Video pořízené v listopadu 2017 jen 12 dní po volbách. Toto už se nesmí nikdy opakovat, co tehdy zaznělo od zástupce SPD ve studiu ohledně referenda a postoje k NATO!

SPD je jediná alternativa v poslanecké sněmovně a musí dělat politiku, která nevyděsí alternativního voliče. Nesmí se opakovat excesy z konce voleb, kdy pan Radim Fiala na ČT ke zděšení voličů vypustil informaci o tom, že SPD nikdy nechtěla vystupovat z NATO, a pokud by došlo na referendum o NATO, voličům by strana nedoporučila hlasovat pro vystoupení. Viz video výše. A podívejte se, co se stalo před pár dny: 3 mrtví čeští vojáci v Afghánistánu, kteří zemřeli jako fíkové listí americké okupační armády v misi NATO bez mandátu RB OSN.

Tomio Okamura věc později ihned uklidnil, že SPD bude podporovat i referendum o NATO, ale škoda již byla napáchána. Nyní vidíme další nemoudré kroky, židozednářského Velkomože v čele pražské kandidátky SPD a zpěvačku v SPD, která se kamarádí s Romy, zatímco jiní Romové rozsévají v Dubí strach mezi místními lidmi. Jaký signál to vyšle k voličům SPD? Získá vám to další hlasy nebo naopak odejme? Já odpověď znám a děsím se toho! Proboha, vzpamatujte se v SPD, dokud je čas!

Signál ode mne do SPD: Nekopírujte fauna Defoa, nekopírujte route Kalergi! Ordo Pragensis je purpurový fábor, Ordo Lumensis v Praze už není a nehledejte ho na stolci v jámě!

A vy, čtenáři Aeronetu, co si myslíte o nápadu SPD experimentovat s důvěrou voličů? Je pro vás účast židozednáře překážkou pro další podporu SPD? A co multikulti éthos paní Žižkové z Náchoda? Co byste napsali Tomiovi? Napište nám do komentářů. Na podzim půjde o hodně a na kandidátkách musí být český genom, ne chazariát. Proto ty moje obavy. Pokud totiž lidé ztratí naději na změnu na alternativě, ztratí všechno. SPD nesmí s důvěrou alternativních voličů takto experimentovat a zkoušet, co snesou a co už ne. Jenže Beran i Žižková mi právě připadají jako testovací pokusy, jestli Česko i na alternativě snese fšecko.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473