TAM V KARVINÉ A V LIBERCI...

„Takže ona má krajská KSČM v Libereckém kraji tento názor? Asi ano, když jej prezentuje na svém vlastním Facebooku. Informace např. o akci na Žalém atd, zde nenajdete, za to vše, co může jakkoli plivnout na Skálu, Kohlíčka a další FilipoLysákové nepohodlné, pravidelně ano. Jo, to je tak, když má někdo v hlavě jen piliny a v srdci zlost a zlobu. To je tak, když krajský facebook spravuje nějaká Košťáková a Lysáková. Krajské KSČM zasílám upřímnou kondolenci, neb když se nikdo neozve, dává těmto dvěma ..... (uf uf) zelenou; ticho totiž jak známo znamená souhlas.“

S tímto doprovodným textem jsme obdrželi níže vedený příspěvek ParlamentníchListů.cz umístěný na libereckých stránkách KSČM, za pochvalného jásotu dle mého soudu „momentálně zaostalé“ paní Kašťákové. Je to vyjádření jisté Kabourkové, která kandiduje do Senátu v obvodu Karviná, pravděpodobně za KSČM. Kdyby se tam dostala, jistě by mezi senátní antikomunisty dobře zapadla.

„Totalitního náčelníka generálního štábu Vacka netřeba komentovat. Jeho éra je dávno za námi.

Europoslanec Kohlíček, který se do Evropského parlamentu dostal jen díky úmrtí Ransdorfa a Josef Skála, který neobhájil svoji funkci místopředsedy KSČM na sjezdu, se rozhodli zničit, co se dá. Dohoda o toleranci vlády KSČM je pro ně důvodem pošpinit cokoli. Nerespektují přání občanů, ani vlastních voličů a snaží se rozbít možné prosazení jednotlivých bodů z programu KSČM, které hnutí ANO začlenilo do programového prohlášení vlády.  Pokud vláda nedostane důvěru, může následovat třetí pokus o složení vlády, či mimořádné volby. Pokud se stát ocitne díky takovýmto lidem v rozpočtovém provizoriu, patrně nedojde k naplnění slibů, což se může týkat např. navýšení důchodů, zvýšení platů zdravotních sester, financí pro školství a sport atd. ANO jasně vyhrálo podzimní parlamentní volby. I dnes je na špici volebních preferencí. Pokud by došlo k předčasným parlamentním volbám bude ANO se vší pravděpodobností opět jejich vítězem. A jsme zase na začátku. Proto nenaslouchejme pseudoradám zhrzených funkcionářů KSČM, jako jsou Skála, Kohlíček a Vacek.“

K textu kandidátky Kabourkové:

Kandidátka Kabourková se vyjadřuje poněkud zmateně. Armádní generál Vacek byl ministrem národní obrany ještě za Havla. Pokud vnímáme přání občanů - voličů i členů KSČM víme, že většinově jsou proti tomu, aby KSČM podpořila Babišovu vládu. Kandidátka má zjevně špatné informace. Pani Kabourková má bohužel pravdu v tom, že éra Vacka a jiných komunistů, kteří se chovali jako skuteční komunisté, je za námi a za KSČM vystupují kolaboranti s režimem a antikomunisté, kterým jde jen o osobní prospěch, a KSČM vedou spolehlivě k zániku.

     Je to už dlouho, co jsem byl v ostravském regionu na nějaké akci KSČM, myslím, že naposledy na slavnosti Naší pravdy nebo na zámečku Statise Prusalise. Znal jsem odtud a znám dosud i několik myslím, že dobrých komunistů. Nevím, zda je to tamním podnebím nebo jakými vlivy způsobeno, že do popředí KSČM se tam dostávají antikomunističtí magoři. Příkladem názorným v tomto směru je Kateřina Konečná, která se z komunistky přeměnila v přičinlivou obhájkyni stávajícího režimu a Evropské říše, jejímž jsme protektorátem. Pak se už nemůžeme asi divit kandidátce kalibru paní Kabourkové. Že by nějaký virus nebo další názorný příklad postupující degenerace společnosti charakteristický poznáním – čím mladší, tím hloupější?

V Mimoni, 29. 6. 2018, Miroslav Starý

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473