DALŠÍ PŘÍPAD DEBILIZACE SPOLEČNOSTI

TAK TAKOVOU "INTELIGENCI" NÁM VYCHOVALI POLISTOPADOVÍ PEDAGOGOVÉ !!!
Tak teď nevím, jestli se mám smát, nebo plakat... Nemusím ho milovat, ale snad aspoň vím, kdo to je nebo byl a když ho nechci, tak proč.
BĚŽTE DO PR.... MLADÍ LIDÉ!!!
No a na závěr, ještě otřesnou věc! Doufám, že jste byli zhnuseni stejně jako já, když jsem si přečetl na internetu:
Gymnazisté odmítají Hrabala v názvu školy, část ho nezná a část odsuzuje. Vedení gymnázia v Nymburku se snaží prosadit, aby škola nesla jméno jejího absolventa a slavného spisovatele Bohumila Hrabala, ale narazilo. 90 % studentů nymburského gymnázia změnu odmítá. Proti návrhu vedení školy je i předseda studentského parlamentu Tomáš Formánek. Čert ho vem! Vzdělance!
Řekl, čtěte: "Studuji na této škole 6 let, dosud jsem o Bohumilu Hrabalovi nic neslyšel," řekl Deníku.cz. To je tak strašný! Já jsem myslel, že se mi to zdá, to jsou gymnazisti? Kdyby to bylo v pomocný škole nebo někde na gymnáziu v Zimbabwe tak neřeknu, taky bych se zlobil, ale tohle! Studuji na této škole 6 let, dosud jsem o Bohumilu Hrabalovi nic neslyšel! To je neuvěřitelný, to je zkáza, to je budoucí generace. Budoucí generace!
Volal jsem řediteli, dovolal jsem se na něj, propracoval jsem se k němu a říkám: "Pane řediteli, jestli chcete, já tam přijedu a řeknu jim, že jsou idioti, pomůžu vám." On říkal: "Ne, pane Čech, je to zbytečný. Oni už se zasekli a myslej si, že jsou zásadoví, že bráněj svý." Oni prý nechtějí přijít o název Gymnázium v Nymburce. Říkám: "Do pr...., vždyť nepřijdou, bude to Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, do pr....!"
To je perspektiva, to jsou budoucí voliči, to je příšerný! Nejpřekládanější český autor 20. století, jeden z nejvýznamnějších spisovatelů 2. poloviny 20. století, nejslavnější prozaik! Hlupáci všech hlupáků futrál! Byl populární v zahraničí, byl slavnej. Představte si, vy blbí studenti, že do hospody za ním na pivo vážil cestu prezident Clinton, aby ho viděl! A vám není dobrej pro vaše gymnázium? Pěkný gymnázium vám řeknu, hanba vám, hanba vám!

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473