VLÁDNOU V ČR LHÁŘI?

Matějka: Záměrná lež, nebo nevědomost?
30. 03. 2018, PL
Záměrná lež o novičoku? Anebo nevědomost?  V obou případech zde nemají níže jmenovaní co dělat. I USA měly, a možná i nadále mají tento plyn.

Jak děsivé je vědět, že premiér lže, ministr obrany lže, vláda se chová jako poslední pohůnek amerického pána velkomožného. Prý Česká republika s plynem NOVIČOK nic společného nemá.

(Vy byste takovou vládu podpořili? - pozn. RSP)

A ejhle! Stačí otevřít chemické listy – z roku 2011 (105, str. 323-333) – týkající se chemických bojových látek a „neznámý" novičok je náhle na světě, a ještě navíc v Česku, s potřebnými chemickými vzorci.
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Matejka-Zamerna-lez-nebo-nevedomost-530191
Aktuální informace k cenzuře Hamplovy knihy PROLOMENÍ HRADEB z jeho webu: http://petrhampl.com/0-glosy-z-osobniho-profilu
Moc děkuju za podporu posledních dnů. Hodně mě povzbudila. Parlamentní listy napsaly, že po cenzurní akci na univerzitě se strhla bouře a je to celkem výstižné. Kamarádi, osobnosti i dost lidí, které jsem neznal, všechny to naštvalo. Naštvané matky, IvČRN, Eva Svobodová, Lea Vojteková, pan Haas (a mnoha dalším, co jsem je neuvedl, se omlouvám).
Kdo už Prolomení hradeb přečetl, tak ví, že to není politická agitka, ale že ta kniha obsahuje strukturovanou a logicky konsistentní argumentaci a že dává hodně prostoru pro diskuzi s druhou stranou. Prostě kniha pro ty, kdo chtějí opravdu pochopit, co se děje. Benjamin Kuras o ní napsal, že ta kniha obnovuje víru, že sociologie jako disciplína může mít nějaký praktický význam.
Takže ty útoky jsou opravdu bezdůvodné. Jenže to Kavárna neví, protože ti lidé nejsou zvyklí číst to, co zakazují. Oni vlastně působí dojmem, že nejsou zvyklí číst nic delšího než facebookové zprávy. Je smutné, že na dnešní filosofické fakultě s tím někteří vystačí.
29. 3. 2018
David Pavlorek, který na filosofické fakultě vede inkviziční kampaň proti mé knize, sám nedokončil doktorská studia, žádnou knihu nenapsal (Prolomení hradeb je moje třetí), a kritizovanou knihu nečetl. Tak až zase uslyšíte o těch lepších a vzdělaných lidech, co se tak liší od těch údajně chudých, nevzdělaných a zakomplexovaných Zemanových voličů, vzpomeňte si na tohoto příslušníka "intelektuální elity", kterého studenti pražské Filosofické fakulty zvolili jako svého zástupce. To je, panečku, úroveň!

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473