KLÁRA S. SE "NAŠTVALA"

Klára Samková - zavražděný novinář Ján Kuciak
Je to jako se studentem Šmídem, s pádem letadla nad Ukrajinou, zbraněmi hromadného ničení v Iráku atd. atd.
klara s 2Když zabil novináře Mrázek, tak to bylo všem mediálním řvounům úplně jedno. Když se mladej kluk, sportovec, co předal Cibulkovi jeho seznamy, utopil asi ve 20 cm vody, tak to žádnýho novináře nezajímalo. Při Dubčekově bouračce zmizela jeho aktovka s dokumenty potvrzující Dolejšího analýzu 17. listopadu. Ani novinářský štěk o tom. Když černoch v Itálii zabije a rozčtvrtí blondýnu a sní ji srdce a vagínu, tak o tom novináři napíšou na půl huby jen proto, že si někdo lidštější vezme pistoli a postřílí náhodně pár černochů. (Pak čteme v novinách o tom, jak místní strašně protestují proti rasismu a na fotce je pár černochů a smažek.)
Když Havel vychvaloval humanitární bombardování včetně Srbské televize a při tom kolik bylo zabitých novinářů, tak novináři jásali.
Pravidlo zní - jakmile je z toho hned mezinárodní mediální kauza, tak je to připravené, pod falešnou vlajkou, vrazi jsou z té party, co řve. Důvod je útok na Fica, který nechce uprchlíky a totální zničení své země.
Když novinářský hyeny uštvou k smrti Ransdorfa či Karla Slezáka, tak se jich pár raduje a zbytek na to kašle. Takže věřit, že jsou šokováni jen proto, že umřel cizí chlápek, nejde.
Taky křičí jen samí profláklí ..... jako Vašáryová, ČT-gang, Bakala-boys a další Kavárníci. Když něco platí Soros, tak dá prachy Open Society, ta dá část neziskovce (jen si rozklikávejte dárce neziskovky který chválí v TV), neziskovka dá zase něco placenejm řvounům, kteří vůbec nemusí vědět, co dělají. Pak dá pokyn manažerům velkejch bank a firem (kde má Soros investováno), a rozdává se politikům, spravovatelům norských a korejských fondů (cože jim na nás tak záleží) cizí ambasády atd. Pořád to samé dokola. Víte, kdo nebo co je vlivový agent? To se vytipuje někdo, se samovolně "správnými" názory a tomu se umetá cestička. Ten si doopravdy myslí, že ho nikdo neplatí (jen neví, že kdosi zatlačil na ty, co mu přiklepli zakázky, sponzorování atd.)
Lidé vidí za vším Sorose? Sám se vytahoval, že má v Evropském parlamentu stovky "přátel" tím myslí zkorumpovance. Však také západní noviny psaly, že Soros dával Chartě milióny dolarů ročně, CIA sama hlásila, že jim dává navíc půlku toho, co na Chartu dávají sami. Toto už vůbec není těžké vygooglovat. ČT sama říkala, že Havla vybíral Tigrid z Paříže a jindy přímo řekla, že Tigrid pracoval pro CIA. Tak jak potom toho Sorose nemáme vidět za každým Havloidem. Komunista Štěpán popisuje, jak za mlácení na Národní seděl Havel ve stejný Kavárně jako Lorenz. Za pár měsíců Lorenz zemřel zcela přirozenou smrtí.
Co si mají lidi myslet jiného, než co novinář, to lhář a když někdo zabije novináře, tak to byl jeho kumpán v akci pod falešnou vlajkou. Krk dám na to, že vraha toho novináře, tedy skutečného vraha nikdy nesmějí chytit. Mrázkova vraha také nechytli - nechtěli, nebo snad nesmějí.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473