OHLAS NA "ÚSPĚCH" KSČM

Vážení,
Škoda přeškoda, že na posledním sjezdu KSČM řádila funkcionářská korupce placených funkcionářů v KSČM z  okresů, krajů i z ústředí systémem - My zvolíme Filipa, který rozhoduje o naších platech do funkce předsedy ÚV a také jeho poskoky do VV i ÚV a budeme mít vystaráno opět na nějakou dobu. Vojtěch Filip od palácového převratu v KSČM, se svými nohsledy Dolejšem a Kováčikem, zinscenovali vynucený odchod Grebeníčka z funkce předsedy ÚV, který držel tvrdě na uzdě funkcionářské zlatokopy ve vedení KSČM, co se snažili všemožně podlézat vždy vyžírkové ČSSD, tenkrát vedené Jiřím Paroubkem a postarali se o to, aby v křesle předsedy zasedl politický zlatokop Vojtěch Filip, který okamžitě podřídil činnost celé strany komunistů mocenským choutkám a vyžírkovým potřebám Paroubka a celé ČSSD, což voliči KSČM považovali za zradu a KSČM ztratila 16 poslaneckých křesel. Paroubek a ČSSD pak pomohli zvolit Filipa do křesla místopředsedy parlamentu. Filip a jeho poskokové ve VV i ÚV, si pak ze strany komunistů udělali osobní výkonnou dojní krávu a přivedli stranu až do současných, téměř likvidačních konců. Posledním hřebíkem do rakve KSČM bylo hlasování o zvýšení si svých cca 210 000 měsíčních poslaneckých platů o cca 8 000 korun, kdy místopředseda ÚV KSČM Jiří Dolejš, v rozpočtovém výboru parlamentu souhlasil s částkou ještě vyšší. Celou tu tragédii strany komunistů posvětili zřejmě zkorumpovaní členové ÚV KSČM tím, že když Filip po prohraných krajských volbách prohlásil, že za takový krajský volební debakl může celá strana, tak oni to odsouhlasili byť každý poctivý komunista a sympatizant věděl, že za takovou porážku mohou poslanci parlamentu za KSČM a ústřední vedení KSČM. Na všem tom zlém, co pod vedením Vojtěcha Filipa stranu komunistů potkalo, má velkou vinu i redakce HALÓ noviny, které byly výhradním blábolníkem Filipovo vyžírkové kliky z vedení KSČM, která psala výhradně o dobrém vedení strany. Kritika vedení KSČM byla nepřípustná a tak ani nebyl zveřejněn můj článek s názvem - Kam kráčíš Komunistická strano Čech a Moravy: -  (zaslán redakci HaNo dne 4. 1. 2009), ve kterém jsem popsal, jak špatně strana komunistů pod vedením Vojtěcha Filipa skonči, co se také bohužel v roce 2017 vyplnilo. Pro úplnost přikládám názor z tiskoviny - Tydenik občanské právo - a také můj dopis pro HaNo - Kam kráčíš Komunistická strano Čech a Moravy? -, který byl v redakci HaNo hozen do koše, ale pak jej zveřejnila redakce - Severočeské pravdy. - Přejí všem poctivým komunistům ve vedení KSČM, kteří ctili původní a neměnné zásady strany komunistů v práci pro lepší život občanů i pro vzkvétání republiky, kterých je v současném vedení KSČM jako šafránu, aby dokázali zmobilizovat poctivé členy strany, v bojí proti korytářům a funkcionářským vyžírkům ve vedení strany, aby vyhnali z funkcí zkorumpované funkcionáře a aby měli šťastnou ruku při výběru nového vedení strany i jeho Ústředního výboru.
Za současné neštěstí ve straně považuji nyní skutečnost, že hrobaři KSČM, Filip, Dolejš, Kováčik a někteří jejích poskokové a kývalové, co si v honbě za poslaneckým korytem uzurpovali na kandidátkách první - volitelná místa, jsou opět v parlamentu a není naděje, že by chtěli dělat lépe. Tudíž je nezbytné, aby se v KSČM povedlo zvolit silné a razantní vedení, které by takové, služebně letité vyžírky drželo pevně na komunistické uzdě, aby nemohli škodit straně a poškozovat ji  nesmyslnými experimenty, jako to dělali doposud.
Přeji hezký den.
Jozef Jarábek, Kout na Šumavě 229
Poznámka RSP:

Dopis „Kam kráčíš Komunistická strano Čech a Moravy“, vzpomínaný autorem jsme uveřejnili, je uložen v redakčním archivu a můžeme jeho znění kdykoli a komukoli připomenout.

Panu Filipovi zbyla sice jen malá, ale přece jen špetička soudnosti a nevydává debakl KSČM za úspěch. Došlo dokonce i na svolání X. sjezdu KSČM na duben 2018. Pravděpodobně nic jiného nezbývalo, než zamávat praporem naděje, může ale být, že klamné. Že sjezd nemusí vůbec nic vyřešit, víme mnozí. Stejně jako se účelově zintrikují první místa krajských kandidátek, dokážou za léta manipulačně vyškolení intrikáni sestavit i potřebné složení delegátů sjezdu, aby předem mohli mít i spočítané, jak které hlasování na sjezdu dopadne. Už nám to předvedli nejméně dvakrát na VIII. nebo IX. sjezdu, desátý nemusí být výjimkou, zvláště když se pan Filip vyjádřil, že předsednictví nebude obhajovat a bude podporovat někoho jiného. Lysáková to snad nebude. Necháme se překvapit? Hlavně, aby se slušní, poctiví a uvědomělí nenechali nejen překvapit, ale zaskočit a nezbyly jim potom už jen oči pro pláč! Držme jim palce!

V Mimoni 30. 10. 2017, M. Starý

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473