OHLAS NA ÚSPĚCH KSČM NA LIBERECKU

„Čas udělat pá pá

Už pár měsíců nesleduji žádné politické zprávy a mimo toho že je to fajn pocit a že nakonec zjistíte, že jste o nic nepřišli, mě nezastihla ani žádná volební kampaň. Možná jen na internetu na mne čas od času vybafla nějaká tvář, která si zaplatila reklamu, aby sdělila, že i ona chce kroužek před své jméno a pokud jej namaluji, zařídí, aby nebe bylo modřejší a tráva zelenější a když si budu přát to nebe růžovo zeleno černo bílé, pak jej zařídí bez problému i takové. Stačilo ale vždy takovou reklamu odkliknout a byl klid.

Když na mě vybafla tvář Staníka Mackovíka řečeného Lysák se sloganem "jsem váš hlas", pobaveně jsem reklamu jako obtěžující odklikla také. Velmi mne pobavilo, že člověk, který na mne mimo jiných podpásových kousků píše (nebo pravděpodobně "jen" zbaběle podepisuje) i nesmyslná lživá udání, má tu drzost chtít být mým hlasem. A ještě více jsem se podivila, že tento "hlas" nekandiduje pod jménem Stanislav Lysák. Bylo by to realitě poněkud blíž.

V pátek ve tři jsem si cestou domů odvolila, kandidátka, z které křičel soudruh Lysák, že je mým hlasem, letěla pochopitelně do pytle se sběrem, který byl ve volební místnosti k tomuto účelu připraven. Tam udělá Staník Lysák víc služby než za celé předchozí 4 roky ve Sněmovně, kdy se dokázal prezentovat pouze svými fotkami u různých letadýlek.

Sobota byla krásným dnem, dnem jako dělaným pro rýč, hrábě, chalupu a možná poslední letošní grilování. A právě při příjemném posezení takhle k večeru zazvonil mobil, na jehož druhém konci se ozýval jásot. Protože mi volal jeden člen KSČM, blesklo mi hlavou, že asi komunisti dosáhli výsledku lepšího roku 1946 (to mi tedy trochu zatrnulo). Chyba lávky. Komunisti, totiž KSČM, to projeli na plné čáře a co víc, Staník Lysák uspěl tak mocně, že ho voliči neposlali do Sněmovny, nýbrž směrem opačným a to ze Sněmovny.

Nebudu se tajit tím, a nemám sebemenší důvod tak činit, že jsem se dlouho tak nenasmála. Nedalo mi to a i já jsem volala, a to jedné člence KSČM. A světe (soudruhu) div se, ta se chcechtala také. Říkala, že Mackovík už se nějak uchytí, nacpe se zpět na ZZSLK a bude dělat zle jejímu vedení.

Ale co bude se smradlavým kočičincem na Kraláku bez přísunu 40 tisícovek měsíčně za nulu odvedené práce, bez dalších tisícovek za "telefony" či bez platby za jeden zabordelený kutloch vydávaný jako kancelář poslance, toť otázkou. Nějakých 23 tisíc jako plat okresní předsedkyně a nějaké drobné za výbory a zastupitelstvo k tomu, nemůžou půl roku před důchodem stačit k přežití. Co na tom, že rodiny mají méně i s tím, že si na rozdíl od soudružky z Kraláku hradí nájmy, pohonné hmoty, že si platí ze svého auta, mobily a další.... Vojto, musíš jí pomoci!

Vážení přátelé, a to je konec jednoho poslancování jednoho vykuka.  A to je výsledek práce a dřiny jeho asistentky. V Liberci dřela tak, že KSČM nedalo hlas ani 5% voličů. Sbohem městské zastupitelstvo 2018 :-)

A to je výsledek, před kterým jsem si dovolila varovat v roce 2009 (ihned mě nazvali vnitřním nepřítelem - byla jsem tehdy měsíc členem)...kdy jsem se jako člověk zvenku divila, že jsou např. v okresech Jablonec a Liberec placené předsedkyně, které ....no které jsou prostě jen placené. Ne, za práci ne. Ale to je věc KSČM, že si může dovolit vyhazovat peníze z okna. Stejně jako za zbytečného krajského tajemníka, který slouží pouze jako oddaný donašeč kočkobabky vděčný jí za tento šolich, neb nikde jinde ho po malérech, které má za nehty a na svědomí z dob svého neslavného působení na českolipské radnici i jinde, nechtěli zaměstnat ani jako zametače spadaného listí.

Za volební úspěch si dámy a pánové v KSČM mohou sami, za ten nemohou voliči. A ten neúspěch nespadnul z nebe. Ten je výsledkem té jejich dlouhodobé "práce". V čem ta práce spočívá? No právě že v ničem. Nedělají nic. Tedy mimo toho, že schůzují. Schůze by jim šly. Na schůzích si zvednou ruce, odhlasují si, že za všechno můžou všichni a všechno ostatní, jen ne oni. A že by přijali nějakou osobní odpovědnost? Tak na to ale hodně rychle zapomeňte. Neudělali to nikdy a neudělají to ani teď. A ono je konec konců už pozdě. Už to vybydleli. Jen ať si to nechají a poslední z nich zhasne. Ten kdo by to od nich teď převzal, na koho by to hodili, by byl chudák a musel by to být blázen, aby "do toho chtěl jít". A tak to definitivně skončí přesně tak, jak jsem roky říkala. Ona generace různých Lysákových a Filipů si pod sebe za ta léta nahrabala, aniž by musela hrábnout pracovně, oni jim to tam ti voliči tak nějak automaticky vždy naházeli a tihle vychytrálci s tím předem počítali. Důchod už mají za rohem, zabezpečeni jsou, tak pohoda. A že po nich spálená země (ta jejich strana)? Neblázněte, to je jim šumák.

Filip to teda ještě nepochopil, a je tak mimo mísu, že své trapnosti a směšnosti nasadil neuvěřitelnou korunu svou podbízivostí ANO a SPD a dolézáním za A. Babišem. Myslím si, že Babiš se musel bavit skoro jako já, když mi bylo oznámeno, že Mackolysák doposlancoval. Soudruh předseda hned v neděli ráno přiběhl jako pejsek k Babišovi (předsedové ostatních stran to odmítli) a když ne vláda (Babiš ho do vlády nechce), tak aspoň to tzv. uspořádání Sněmovny. Copak je za tímto označením? No to jediné. Vojtěch Filip by snad prodal i vlastní babičku za to, aby se udržel v sesli místopředsedy Sněmovny. Ono být jen tím obyčejným poslancem.....to ne, ten služební BMW, byteček, ty prebendičky....řadový poslanec je proti tomu fakt chudý příbuzný.

A to je ta nej koruna, kterou tomu všemu volebnímu dění šlo nasadit. Předseda KSČM podlézá oligarchovi – jak jej sami komunisti nazývají -  Babišovi a nacionalisticky znějícímu Okamurovi.

Jsem ráda, že už v tomhle nejedu, Jsem ráda, že jsem z tohoto špinavého a uvnitř shnilého vlaku dávno vystoupila. A ano, z tohoto volebního propadu mám radost. Za ten teror od soudružky Lysákové za pomoci jejích poskoků včetně Mackovíka, za to pronásledování, za to obtěžování mého příbuzenstva se mi nemůže nikdo ani trochu divit. Děkuji bohu, pokud nějaký je, že KSČM nemá navenek žádnou moc. Protože to byste se pak všichni divili, co takové Lysákové dokážou!

Staníku, je čas udělat pá pá (jak jen teď budeš interpelovat ve Sněmovně tu ministryni - tím jsi v tom lživém udání, které ti dala Lysáková podepsat vyhrožoval, že?), to je mi záhadou...  :-)

R. Kotoučková.“

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473