POKRYTECTVÍ KSČM!

NAPROSTO SOUHLASÍM! - a proto uvádím...

Obdržel jsem na vědomí dopis jednoho přítele. Ten jím reagoval na stanovisko, VV ÚV KSČM zaslané mu jedním z asistentů poslanců KSČM, kterým se pravděpodobně tato „partička“ snaží ucpat díry v lodi KSČM, do které už dlouho povážlivě teče.

Uvádím v plném znění:

Vážený pane,

to, co provádí Sobotka a jeho s prominutím nenažraná banda z ČSSD s nerostným bohatství naší země, jsou od samého začátku trestuhodné zločiny, viz OKD a Bakala a nyní lithium. V parlamentu všichni poslanci věděli o těchto zločinech, které páchal a páchá Sobotka a jeho nenažraná a vždy vyžírková ČSSD a přesto v celém parlamentu ani jediná politická strana a pokud jsou mé informace správné, ani jediný poslanec nepodali za celé volební období na Sobotku a jeho komplice za zločin s OKD, nebo Diak Human trestní oznámení. Nebo, že by předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip o tom nevěděl? (Ale věděl. Kolují další informace údajně pocházející od V. Filipa a uvádí se zde řada zločinů – krádeží nebo zpronevěr zejména od kamarádů z ČSSD od roku 2013 – pozn. M. Starý) O cenném nerostném bohatství pod Cínovcem v ČR, kolují zvěsti, že je Sobotka a jeho vláda chce zašantročit do cizích rukou už nejméně dva roky a pokud vím, nikdo z poslanců za KSČM, ani VV ÚV KSČM, ani předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip, nedali podnět ke svolání mimořádného zasedání parlamentu, který by zablokoval všechny akce, všech zlodějských politických šíbrů v parlamentu, kteří rozbíhali kšefty s lithiem. Nynější žádost o svolání mimořádného zasedání parlamentu, který by měl zrušit "Memorandum o porozumění" s australskou společnosti EMT, je pouze načasovaný předvolební cirkus pana milionáře Vojtěch Filipa a jeho vyžírkových kompliců ve vedení KSČM s cílem, uhájit si skrze voliče své poslanecké koryta na další čtyři roky!!!!!! Vojtěch Filip, jeho komplicové Dolejš, Kováčik a mnozí další ve vedení KSČM, jsou od doby stranického palácového převratu, kdy byl odstraněn z vedení KSČM předseda Grebeníček političtí zlatokopové, kteří vedou stranu komunistů do záhuby tím, že si spokojeně plují na kapitalistické vlně a hromadí pro sebe miliony. Současné heslo KSČM "S lidmi pro lidi!" je bohapustá lež, protože nenažraní poslanci za KSČM se nestyděli hlasovat pro zvýšení si svých cca  210 tisícových měsíčních platů o cca 8 000 korun měsíčně, byť věděli, že důchodci mají přidáno měsíčně cca 40 (čtyřicet) korun, protože na víc nejsou ve státní kase peníze!!!!!! Je děsivé, že poslední sjezd KSČM, nevyhnal korytáře z vedení KSČM a podle mého soudu to bylo tím, že na sjezdu řádila funkcionářská korupce systémem - My pro Filipa a on pak Filip pro nás placené ústřední, okresní a krajské funkcionáře. Že tomu tak zřejmě bylo dokazuje i zasedání Jihočeského krajského výboru, po katastrofálně prohraných krajských volbách, kdy soudruzi řvali na přítomného Filipa, co udělal on jako předseda ÚV pro lidi a Filip na ně nesmyslně řval, že když si zvolili za místopředsedu ÚV KSČM Skálu, tak mají, co chtěli a spěšně z jednání odešel. (Zveřejněno v tisku). Bohužel, za několik týdnů stejní "soudruzi", svorně zvolili do čela krajské kandidátky Vojtěch Filipa a tomu já říkám funkcionářská korupce!!!!!!!
Přesně podle takového korupčního schématu dopadli špatně komunisté na Slovensku. Poctiví členové Komunistické strany Slovenska, nevyhnali včas z vedení strany vyžírky a korytáře a občané pak ve volbách vyhnali KSS z parlamentu.
Vážený pane, nevím, kdo jste, nevím, odkud jste, nevím, zda máte ve straně nějakou placenou či neplacenou funkci, ale vím, že na kandidátkách KSČM pro parlamentní volby je na čelních místech poctivých komunistů jako šafránu. Oslovit hrdým slovem "Soudruh" si zasluhují pouze Josef Skála a Marta Semelová. Od palácového převratu v KSČM, s vynuceným odchodem Grebeníčka z funkce předsedy ÚV, už  naprostá většina lidí na kandidátkách KSČM, stejně tak  jako u všech ostatních stran, usiluje pouze o vyžírkové výnosné parlamentní koryto a pro takové koryto jsou schopní udělat ze sebe před volbami i falešné spasitele Českého národa. Kdyby občané ve volbách vyhnali z parlamentu Filipa, Dolejše, Kováčika a další vyžírky z vedení KSČM, tak tihle milionáři budou mezi prvními, co zahodí průkaz KSČM. Konečně, tak tomu bylo i po státním převratu, kdy ti "nejzarytější placení funkcionářští komunisté", zahazovali průkazy KSČ jako první, aby v novém režimu si mohli opět honit výnosná koryta, třeba i v šiku nesmiřitelných antikomunistů.
S přáním hezkého dne
Jozef Jarábek
345 02 Kout na Šumavě 229
Pokud  byste mi snad chtěl odpovědět pak prosím, pouze elektronickou poštou na můj mail.
PS: Nikdy jsem nebyl v žádné straně, ale  od roku 1948, kdy komunisté z nás nezměrné chudiny (do které si mohl kdejaký zlodějský zbohatlík beztrestně kopnout) udělali plnoprávné občany, jsem věrným sympatizantem strany komunistů. Jako dlouholetému vedoucímu oddílu pionýrů, mi bylo členství v KSČ vnucováno, ale nikdy jsem do strany nevstoupil, protože jsem viděl a poznal, že ke škodě strany, republiky i občanů, se vždy postupně proboxovali do vedení strany funkcionářské vyžírky, političtí zlatokopové a korytáři podobní těm dnešním, kteří pak přivedli stranu i republiku k listopadu 1989.
Pro názornost uvádím:
Vojtěch Filip
Základní plat poslance:                                 65 640 Kč     Angažovanost ve dvou firmách
Místopředseda PS                                        59 562 Kč
Poslanecké měsíční průměrné náhrady     113 814 Kč
                                                                    ---------------
                                                                    239 016 Kč
Jiří Dolejš
Základní plat poslance                                  65 640 Kč      Angažovanost v pěti firmách
Mandátový výbor                                          13 371 Kč
Poslanecké měsíční..............................:     120 053 Kč
                                                                     --------------                                                                
                                                                    199 064 Kč
Pavel Kováčik
Základní plat poslance                                  65 640 Kč       Angažovanost ve firmách žádná
Předseda poslaneckého klubu KSČM           32 212 Kč
Poslanecké měsíční.................................   123 443 Kč
                                                                    --------------
                                                                    221 295 Kč
Údaje jsou za rok 2015.
Potřebovali tihle (a další) milionáři co si říkají komunisté, hlasovat pro zvýšení si svých měsíčních platů o cca 8 000 korun, když důchodci musí měsíčně vyžít, ze žebráckého průměrného důchodu 11500 korun a mnozí mají i méně??? To pánům papalášům z KSČM, nestačilo na uživení rodiny měsíčně cca 210 000 korun???? Prý pouze jediný poslanec za KSČM pro zvýšení si svých platů nehlasoval, ale bohužel, nepodařilo se mi zjistit, který to byl.
Kdyby nebyli poslanci za KSČM stejně nenažraní jako ostatní poslanci a byly by se rázně postavili proti zvyšování si svých měsíčních platů, tak by to byla obrovská předvolební agitace pro KSČM a navíc docela zadarmo!!!
Poslanci za KSČM, ale svým zločinným nenažraným rozhodnutím tak pouze potvrdili starou známou pravdu, že: „Není problém nakrmit hladové, ale je nemožné nakrmit nenažrané!!!“

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473