DOŠLO REDAKCI SP NA VĚDOMÍ

Vážený pan Leo Luzar

poslanec parlamentu ČR za KSČM

Vážený pane Luzar
četl jsem Váš článek - Předvolební hemžení, vládní rošády. - (HaNo 31. 5. 2017) a dovoluji si Vám k němu napsat můj názor řádového občana.
V dnešní době, každý kdo pocítí potřebu zviditelnit se v tisku, televizi či rádiu si zvolí téma - Babiš - a zasvěceně (s prominutím) kydá na Babiše špínu, jak si nahrabal miliony a miliardy stejně tak, jako jste to udělal ve svém článku Vy. Nejsem i nikdy ve svém životě jsem nebyl sympatizantem a voličem pravice.  Od roku 1947, kdy z nás nezměrné chudiny, do které si mohl beztrestně kdejaký zlodějský zbohatlík kopnout, udělali komunisté plnoprávné občany, jsem věrným sympatizantem strany komunistů. Bohužel, současné vedení KSČM na čele s předsedou Filipem (až na nepatrné výjimky) není levicové a není ani komunistické. Současné vedení KSČM je téměř totožné s vedením KSČ Jílkem, kdy jejích vyžírkovost a honění si pouze svých koryt na úkor strany, zatrhnul až pátý sjezd KSČ (18. - 23. února 1929 v Praze), kdy byl do vedení KSČ zvolen Klement Gottwald.
Když také podle Vás se Babiš obohacoval na úkor našeho státu, co jste udělal proti tomu Vy a co proti tomu udělalo vedení KSČM. Přece, když všichni víte a říkáte, že Babiš své majetky nezískal poctivou cestou, musíte mít tudíž o tom nezvratné důkazy a pak bylo Vaší povinnosti jako člena KSČM, podat na něho trestní oznámení!!! Pokud ale takové důkazy nemáte, pak záměrně neříkáte a nepíšete pravdu s cílem, udělat se v očích voličů lepším než je Babiš.
S prominutím, za lživá považuji Vaše slova o tom, jak KSČM a tedy i Vy, jste na straně neprivilegovaných občanů, a jak usilujete o dobrý život pracujících i seniorů. O to poctivě usilovala KSČM  pod  vedením předsedy Grebeníčka, co se ale zvrátilo po palácovém převratu v KSČM, kdy se funkce předsedy KSČM chopil Vojtěch Filip, který vede velice "úspěšně" po celou dobu stranu komunistů od porážky k porážce, a tehdy se také pro poslance parlamentu za KSČM a pro funkcionáře vedení strany stala KSČM pouze výnosnou dojnou krávou, čím se poslanci i čelní funkcionáři stali milionáři, kteří nemají ponětí o tom, jak se žije důchodcům za cca 11 500 korun, průměrného důchodu měsíčně.
Konkrétní důkaz:
Váš měsíční základní plat  poslance   61 359 Kč
Měsíční plat za podvýbor                    12 499 Kč               
Měsíční poslanecké náhrady            144 992 Kč
Váš měsíční plat činil                        218 850 Kč                                   
Navíc jste angažován v pěti firmách. Zadarmo????????????
Uvedené údaje jsou z roku 2015.
Bohužel, nenažranost poslanců za KSČM a tedy i Vaše nezná mezí a proto všichni poslanci za KSČM hlasovali pro zvýšení si svých měsíčních platů o cca 8 000 korun, byť věděli, že důchodci, tedy tvrdé jádro voličů KSČM mají přidáno 40 korun. (Přitom Jiří Dolejš, místopředseda KSČM, souhlasil v rozpočtovém výboru parlamentu s částkou ještě vyšší.) Vás při tom hlasování o zvýšení si svých nezasloužených platu hanba nefackovala, že??? A ani Vám a ostatním nevadilo, že jste poplivali ideje strany komunistů a podrazili voliče, kteří Vás do parlamentu poslali proto, abyste pracovali ve prospěch občanů a ne proto, abyste si na úkor občanů plnili své bezedné kapsy. Poslanci za KSČM tak potvrdili starou moudrost: "Není problém nakrmit hladové, ale je nemožné nakrmit nenažrané!!!"
Pro Vás milionáře skrze stranu komunistů je osm tisíc korun nepatrná částka, kterou nosíte jen tak po kapsách na spropitné v restauracích, ale pro důchodce jsou 8 000 korun, cca dvě třetiny jeho průměrného měsíčního důchodu!!!!!!
Tudíž pane Luzar, to co nyní Vy i ostatní ve vedení KSČM a nynější poslanci za KSČM povídáte o tom, jak jste na straně neprivilegovaných občanů, je pouhé oblbování občanů, abyste po volbách nepřišli o své současná výnosná koryta skrze stranu komunistů a proto mnozí z Vás jsou nyní vůdčí osobnosti kandidátek pro volby do parlamentu, tudíž  na volitelných místech.
Ale abych nebyl nespravedlivý, ukažte mi alespoň jeden, zcela konkrétní počin poslanců za KSČM a funkcionářů  z vedení KSČM od zvolení Filipa do řídící funkce, který nám důchodcům podstatně a trvale zlepšil život v současném kapitalistické zřízení, oproti životu za doby budování socialismu a já se Vám se vši pokorou omluvím.

Jako řadový občan si dovoluji položit Vám otázku, na kterou já neumím najít odpověď.

Jak se rozezná zcela bezpečně, kdo je v naší republice člověk neprivilegovaný a kdo je naopak člověk privilegovaný??? Totiž, podle toho co jste naspal, tak Vy a všichni ostatní poslanci a čelní činovníci KSČM, kteří budete pracovat pro neprivilegované za všech sil, jste tím pádem ti privilegovaní a já se v tom nějak jako řadový občan nemohu vyznat.

Za odpověď předem děkuji.

 S přáním hezkého dne
Jozef Jarábek, 345 02 Kout na Šumavě 229

Jelikož jsem  nenašel Vaši mailovou adresu, posílám Vám tento můj názor na  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473