S RTM JE ASPOŇ SRANDA...

Dnes, 12. 4. 2017 jsme obdrželi elektronickou poštou videozáznam regionálních zpráv RTM, který nás zajímal především z důvodu nedobrého vývoje situace na liberecké městské radnici.

Přinesl vyjádření jednotlivých tzv. politiků z různých stran, které mají své lidi v zastupitelstvu (i KSČM dva). Záznam zpráv dorazil s touto poznámkou 

„Proč si Lysáková (osoba níže na snímku – pozn. RSP) tak ráda dělá ostudu a rozhovor neuskutečňuje alespoň venku mimo dům hrůzy (domem z přiléhavým označením „hrůzy“ je sídlo OV, KV a poslanecké kanceláře KSČM – pozn. RSP) to je otázkou.

fuj

Rozhovor v tzv. kanceláři poslance (super vizitka poslance). Asi proto, že tahle místnost je jako jediná na zdejší poměry jako uklizená. Kancelář má pohnutou minulost včetně existence pornofotoasteliéru zde. Pohledem běžného člověka je to děsný nepořádek, špína, hnus. Ale zaznamenávám krok kupředu. Na dveřích již není papírová cedule a pod ní rozpláclý mol, který tam předchozí léta vítal členy výkonného výboru a strašil případné zbloudilce. -RCD-“

Vyjádření nebyla nijak zvláštní, jak se i od tzv. politiků dá očekávat (také se to už naučili). S výjimkou osoby na snímku, která nám hlasem roztřeseným, což je u nervově labilních běžné, sdělila názor na zvládnutí „radniční krize“ s tím, že jiné řešení by byl podvod na voličích. No aspoň nějaká sranda. Úžasné je na tom hlavně to, že osoba, která dlouhodobě podvádí kdekoho, voliče a členy vlastní strany nevyjímaje, najde v sobě tolik drzosti, že chce hovořit o podvodech u jiných osob.

Připomíná to ono známé - „zloděj volá, chyťte zloděje“, v tomto případě: „podvodnice volá: zabraňte podvodům!“

Moc jsme se nedozvěděli, ale aspoň nějaká sranda - pobavili jsme se!

-RSP-

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473