JE OBAMA MENTÁLNĚ ZDRÁV?

Psycholožce dělá starosti mentalni zdravi presidenta.

Obama možná není zdravý.

VIDEO – Psycholožce dělá starosti mentální zdraví presidenta: Obama možná není „zdravý“

Spolu s tím, jak US vláda tlačí na pravidelné vyšetřování duševního zdraví amerických občanů, aby zajistila, že nejsme teroristé, a že jsme schopni vlastnit střelné zbraně nebo vychovávat děti, tak bychom možná mohli začít na špičce hierarchie – s presidentem Spojených států.

To on je konec konců „tvůrcem rozhodnutí“ za náš národ a nese osobní odpovědnost za určení, jestli je zapotřebí stisknou „červené tlačítko“ a kdy. Ale co když by takové zdravotní vyšetření určilo, že Americký lid si do nejvyššího úřadu zvolmentálně nestabilní individuum?

 

Zde je takováto děsivá verze. Podle psycholožky Dr. Giny Loudon, právě k tomuto dost možná došlo.

Když dnes v noci Dr. Loudon mluvila s Lou Dobbsem, tak řekla, že u presidenta Obamy se projevuje „nevyzpytatelné“ a „iracionální“ chování, které by mohlo být příznakem, že jde o někoho, kdo nemusí být „zdravý“.

cvok obama

Lou Dobbs: President se ani slovem nezmínil o seržantu Tahmooressim zadržovaném v mexickém vězení. Myslíš, že je tu rozdíl mezi těmito dvěma, přinejmenším v Obamově mysli?

Dr. Loudon: Víš, Lou, řekla bych ti, že v tomto okamžiku mi dělá velké, opravdu velké starosti mentální stabilita tohoto presidenta. Leccos z jeho chování mi připadá iracionální. Vypadá to, že právě tohle je za tím prostě typicky narcisticky arogantním typem: „JÁ jsem vůdce obrovité země a momentálně mám chuť na nějaký tyranský přístup.“ Opravdu se mi to jeví, jako by tento president vykazoval známky chování, které nejenže je proti-americké, ale je i iracionální a nevyzpytatelné a snad ne úplně takové, jaké bychom chtěli považovat za zdravé.

Mac Slavo
SHTF Plan
June 8, 2014

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/video-psychologist-concerned-about-mental-stability-of-president-obama-may-not-be-sane.html

Poznámka redakce:

Už dříve jsme vyslovili názor, že mezi Hitlerem a Obamou není podstatných rozdílů. Cílem obou je ovládnutí světa, oba nadřazují svůj národ nad ostatní. Zdá se, že přibyla další děsivá shoda.

 

 

 

 

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473