NÁSTUP BÍLÉHO FAŠISMU

Vrchní sestra omdlela 17 minut poté, co dostala vakcínu proti COVID-19 od společnosti Pfizer-BioNTech. Stejná vakcína je pro občany České republiky. Za pět miliard, zatím…

VIDEO S TITULKY. Zalapala po dechu, pak se skácela k zemi. Kamery jely naplno. Předtím, než omdlela, řekla televizním divákům, že je ráda, že si nechala vakcínu aplikovat. Pak se zhroutila s příznaky podobnými infarktu.

Nejde o první případ, přestože je vakcína v USA aplikována zdravotníkům (pro začátek) teprve pár dní. Vakcínami Pfizer-BioNTech má být očkováno také v Evropě nejméně několik desítek milionů lidí. Firma vydělá miliardy dolarů.

Video minuta. Sestra říká, že je nadšená z očkování, ale pak…

Kdyby to z youtube smazali, tak shlédněte zde. Cenzura na sociálních sítích je obrovská, i když jde často o pouhý dokument. Přihlaste se k odběru skvělých příběhů přímo z Arfa.cz.

Sestra Tiffany Doverová, 30letá matka dvou dětí, z nemocnice CHI Memorial ve městě Chattanooga ve státě Tennessee, dostala vakcínu COVID-19 od společnosti Pfizer-BioNTecha jako jedna z prvních. Omdlela přímo na tiskové konferenci 17 minut po podání vakcíny. Na videu televize News Channel 9 vidíme, jak ztrácí slova, chytá se za hlavu, pokouší se odejít a kácí se k zemi.

aplikace

Vrchní sestra po aplikaci vakcíny mluví z cesty a chytá se za hlavu…

aplikace 2

Zdravotníkům se daří ji zachytit

Tiffany je stále hospitalizována, její stav je stabilizovaný

„Je mi to líto, cítím se opravdu závratě,“ mumlala. “Omlouvám se.” Doktorům, kteří byli poblíž, se ji podařilo zachytit. „Najednou zasáhlo,“ řekla vrchní sestra Tiffany Doverová. „Cítila jsem, jak se to blíží. Byla jsem dezorientovaná, ale teď se cítím lépe a bolest v mé paži je pryč.”

Zdravotníci v USA podpořili schválení a distribuci vakcíny, stále však panuje určitý veřejný neklid ohledně očkování. Videozáznamy mdloby Tiffany Doverové se staly virálními.

Lékařka z nemocnice na Aljašce byla podle New York Times v úterý hospitalizována s „vážnou alergickou reakcí“. Dva britští pracovníci ve zdravotnictví, kteří byli mezi prvními na světě, kteří dostali vakcínu, jakmile byla k dispozici, utrpěli anafylaktický šok.

Mnoho lidí uvádí, že nechtějí být jako „morčata“. Vakcína prý není dostatečně odzkoušená a aplikuje se jen kvůli zisku farmaceutických společností, tvrdí odpůrci vakcinace.

Arfa říká: Vakcíny od společnosti Pfizer-BioNTech nakoupila Evropská komise a s příplatkem je bude rozvážet do jednotlivých členských států. Česko dostane 6 milionů vakcín (zatím). Za vakcíny zaplatíme 5 miliard korun (zatím). Pfizer podle smlouvy dojednané komisí nenese žádnou odpovědnost za vedlejší účinky.

Na vakcíně vydělají společnosti Pfizer a BioNTech nejméně 13 miliard dolarů (přes 290 miliard korun). Zatím jsou jisté dvě dávky. Ty se však mohou opakovat po dobu několika let, takže jich může být deset a víc. Po celém světě vznikají továrny na vakcíny.

Panuje strach z nedostatečného výzkumu dlouhodobých vedlejších účinků. Neexistují žádné údaje o tom, jak bezpečná je vakcína pro děti, ani informace o tom, jak dlouho poskytuje imunitu.

Vakcína společnosti Pfizer je jediná na světě, která byla schválena. Vakcína Moderna stále probíhá, stejně jako AstraZeneca. Zatím nebyla zaznamenány žádné problémy u vakcíny Sputnik, vyvinuté v Rusko. To je ochotno dodat vakcíny okamžitě. To však Evropská unie omítá a raději vyčkává.

Zdroj: Daily Mail

Vakcína Pfizer nemá finální schválení a ani SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) neví, jaké má účinky!

Výzva pro všechny:

Nepodlehněte státnímu (politickému) nátlaku a davové psychóze!!!
Do půl roku se ta jejich operace zhroutí. Proto potřebují v co nejkratším čase naočkovat co nejvíce občanů vakcínou, k níž vás ale nemohou nutit, už jenom proto, že nemá hotové klinické studie.

Níže ke stažení v PDF dokument, který pochází od Státního úřadu pro kontrolu léčiv (SÚKL) a týká se vakcíny Pfizer/BioNTech (maskovaný GmBh a Bayer). Jednotlivé lékárny v ČR tento dokument začaly tento týden dostávat na své prodejny. Uvnitř dokumentu tak vidíme, že vakcína se oficiálně jmenuje Comirnaty 500 a musí se skladovat při teplotách mezi –90 až –60 stupňů Celsia.

Jenže, vakcína podle dokumentu (strana 17/18) nemá pro Evropskou unii finální schválení, ale pouze podmínečné schválení, a farmaceutická společnost BioNTech jako partner Pfizeru musí do července 2021 dodat podklady pro konečné schválení, přičemž závěrečnou klinickou studii musí Pfizer dodat evropské lékové agentuře do konce roku 2023.

O vakcíně se ani neví, jak se dočtete na straně 4, jaké může způsobit alergické reakce a jak působí na těhotné ženy a jejich potomky. Babiš a spol. tedy na nás chtějí, zřejmě na popud Bruselu, udělat experiment, který hraničí se zločinem proti lidskosti. Nenechte se vydírat, jejich akce se zhroutí!

Norimberský kodex říká:

Norimberský kodex (německy Nürnberger Kodex) je soubor zásad medicínské etiky pro experimenty na lidech, který vznikl jako důsledek soudu s vojenskými zločinci na norimberském soudu po skončení druhé světové války. Je to první významný mezinárodní dokument k etice výzkumu.

Obsah prvního bodu zní:
1. Dobrovolný souhlas lidské osoby je absolutně nevyhnutelný.

Jinými slovy, vakcínu nejde nikomu nařídit žádným nařízením nebo zákonem, protože vakcína je pouze podmínečně schválená a je stále v režimu výzkumu, dokud společnost Pfizer nebo jiní výrobci nezveřejní závěrečnou studii a dokud nezíská konečně schválení. 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473