KOHO ZÁJMY HÁJÍ VLÁDA ČR?

Otevřený dopis premiérovi (EU kontra Maďarsko a Polsko)

Vážený pan
Ing. Andrej B a b i š
předseda vlády České republiky

V Praze dne 6. listopadu 2020

Vážený pane předsedo vlády České republiky,

my, níže podepsaní představitelé politických stran a hnutí, se na Vás obracíme se zdvořilou žádostí a naléhavou výzvou, abyste na nejbližším zasedání Evropské rady jednoznačně podpořil stanovisko maďarského premiéra V. Orbána a polského premiéra M. Morawieckého, kteří trvají na nepřípustnosti vázat čerpání finančních prostředků EU na dodržování „pravidel právního státu“ v členských státech EU.

Zdůrazňujeme, že Evropská komise ani žádné jiné orgány EU nemají legální oprávnění posuzovat dodržování pravidel právního státu, protože žádná ze základních smluv, uzavřených členskými státy EU, toto oprávnění neobsahuje, a to ani poslední Lisabonská smlouva.

Věříme proto, že na nejbližším zasedání Evropské rady zaujmete zásadový postoj v souladu s českými národními zájmy, k nimž patří i koordinace a solidarita se státy V4, zvláště, když postoj Maďarska a Polska výslovně podpořilo i Slovinsko, jako jeden z nejmenších členských států EU.

S úctou!

Jaroslav Bašta v. r.předseda hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA
Pynelopi Cimprichová v. r.předsedkyně hnutí Jednotní
Karel Janko v. r.předseda České strany národně socialistické
Jaroslav Král v. r.předseda strany Národní socialisté
Vladimíra Vítová v. r.předsedkyně hnutí ALIANCE NÁRODNÍCH SIL

========================================================

Kdo skutečně hájí zájmy lidu této země?

Šrouby se utahují – Babiš s Matovičem opustí Titanic jako poslední.

Psychologická, mediální a politická válka s krycím názvem „covid“ se blíží do finále. Zelenou dostává tvrdé propagandistické masírování farmaceutickými žoldáky. Na plný plyn jede bruselské ministerstvo pravdy v čele s Věrou Jourovou. S trochou do mlýna přispěla i všehoschopná neziskovka Člověk v tísni v podobě příručky Dezinformační dezinfekce pro učitele a žáky. Sněmovna schválila „nepovinné“ očkování hrazené ze zdravotního pojištění. Vláda psychologicky dopřála občanům předvánoční uvolnění, nasát atmosféru svátků a těšit se zprávě v podobě 5,5 miliónů nakoupených „rychlokvašných“ vakcín, které ČR nakoupila u EU.

NWO se svými Piláty Pontskými v osobě oligarchy Babiše a fašistů v bílých pláštích, představitelů Blatného, Prymuly, Kubky a dalších, tak může přistoupit k vakcinačnímu teroru, který si s ničím nezadá se současným Matovičovým fašismem na Slovensku. Zarážející je, že právě premiéři obou států Babiš i Matovič zájem o osobní očkování vakcínou, která je mnohými občany označována za nebezpečný „sajrajt“, nemají.

Mediální prostředí navodilo ve společnosti atmosféru strachu. Odvahu poukazovat na koronavirový světový podvod, prezentovat vlastní odlišný názor, mají dnes jen jedinci – viz zpěvačka Ilona Csáková. Nikoliv strany a hnutí, se svatou výjimkou ANS v čele s „národní hrdinkou“ Dr. Vladimírou Vítovou. Je zřejmé, že vláda premiéra Babiše, vedena svou nejlepší milenkou Evropskou unií, žene český národ do záhuby. Mainstreamem se již dnes šíří předzvěsti o „ponovoroční“ třetí vlně koronaviru. Co můžeme dále očekávat? Dojde k uzavření komplet veškerého života v republice, nebo dokonce k zavedení stanného práva, jež si v ničem nezadá s heydrichiádou v době Protektorátu?

Vývoj lidské společnosti je v souvislosti s koronavirem na uměle vytvořené křižovatce. Ve 20. století byl pro mnohé spasitelem charismatický a plamený řečník Adolf Hitler. Dnes je do role novodobého spasitele lidstva „pasován“ Bill Gates. Mnoho otázek a odpovědí v souvislosti s covidem zůstává nezodpovězených. Například, zda se občané ČR stanou cílenou obětí povinného očkování nevyzkoušenou vakcínou a zda jejich občanské svobody dané ústavou budou podmíněny tím, jestli se naočkují. Je nejvyšší čas, aby na ochranu svých občanů kromě již zmíněné ANS s jasným stanoviskem přišly i parlamentní politické strany, včetně KSČM.

Miroslav Kavij

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473