2 POZNÁMKY REDAKCE SP

I ŘEKL ZEMAN …

27. 9. 2020 19:35

„Obávám se, že Jan Hamáček nepochopil, o co premiérovi a mně jde,“ vzkázal prezident Miloš Zeman vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD), který se postavil proti tomu, aby se superhrubá mzda zrušila pouze na dva roky. Velmi silně se v rozhovoru pro Frekvenci 1 pustil i do lidí, kteří odporují rouškám a podle hlavy státu zlehčují nynější situaci. „Měli by si nechat přeměřit inteligenční kvocient,“ zkritizoval demonstranty, kteří se postavili proti rouškám, a naznačil, že by brzo mohla přijít i další opatření. Ministr zdravotnictví Roman Prymula je podle jeho názoru „špičkový odborník“ a již tento říjen si zaslouží státní vyznamenání. Prý půjde o jakousi „solidaritu se zdravotníky“. Došlo i na povinnou solidaritu EU a na volby. Senátora Václava Lásku ani ředitele Knihovny Václava Havla Michaela Žantovského Zeman nepotěší.

Zdroj: PARLAMENTNÍ LISTY

2 poznámky RSP:

1. Když je někdo špičkový odborník, ještě neznamená, že svou špičkovou odbornost užívá ve prospěch našich občanů a může tomu být i zcela naopak. To je, dle našeho názoru, právě tento případ.

2. Ani prezident není imunní proti tomu, aby řekl nesmysl, má-li odborně zdatného, ale špatného poradce. A povinnost nošení roušek je nesmysl nad veškerou pochybnost.

(Nebo že by chlapci měli akcie ve společnosti, která začala vyrábět přípravek na vyrážky vzniklé v důsledku nošení roušek?)

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473