A BLBNE SE DÁL - "DO FOROTY"

KORONA NENÍ NEBEZPEČNÁ A 80% Z NÁS JSME UŽ IMUNNÍ, ŘÍKÁ DOKTORKA MOLEKULÁRNÍ GENETIKY A IMUNOLOGIE

Dolores Cahill je doktorka molekulární genetiky a další PhD (doktorát) titul má v imunologii. V současné době profesorka na Universitě v Dublinu v Irsku, dříve pracovala 8 let v prestižním Max Planck Institutu Molekulární genetiky v Berlíně. Dalších 20 let pracovala na ověřování výsledků vědeckých testů, které porovnávala s tím, co o nich bylo napsáno. Nutno říci, že často nacházela rozdíly mezi tím, co bylo dáváno ven na papíře a co skutečně tyto testy dokázaly. Také byla zainteresována na vývoji očkování proti zápalu mozkových blan, kde zjistila, že účinnou látku stačí přidat do minerálního oleje a je to bezpečný způsob očkování, ne plný jedů a škodlivých látek, jak je obsahují současná očkování.
Dr. Cahill říká, že již v únoru zkoumala korona virus a zjistila, že není zdaleka tak nebezpečný, jak media tvrdila. „Po pravdě řečeno,“ říká, „kdybych o tom měla mluvit veřejně, musela bych říct pravý opak toho, co hlásala televize. Sama jsem touto „chřipkou“ prošla začátkem února a během 10 dnů se s ní můj systém beze zbytku vypořádal.“
A ten, kdo jednou takovou „chřipku“ dostal a vyléčil se z ní, získává imunitu na celý život a nemůže nakazit nikoho jiného.
V15. týdnu roku 2020 letošní chřipky prakticky končily.
Podle Dr. Cahill jsou v našich tělech statisíce různých virů a tyto jsou důležité pro naši imunitu; z toho důvodu je také nutné, abychom denně přicházeli do styku s jinými viry, protože tím se náš imunní systém učí je rozpoznávat a vyvíjet si proti nim protilátky. Od prosince minulého roku až do 12. dubna 2020 se po celém světě vyskytovaly tři viry: chřipka typu A, chřipka typu B a COVID-19. Viry běžně cirkulují mezi populací 3-4 týdny a pak zaniknou. Už kvůli tomu byla karanténa naprosto zbytečná. Ve skutečnosti nám víc škodila, než prospívala. Každý si může snadno vybudovat pevný a funkční imunní systém. V imunologii je to běžně známo, a je šokující, že o tom lidé nevědí. Stačí brát denně vitamín D, C a zinek a i kdyby přišla nějaká chřipka, takový člověk ani neví, že ji měl. A když se chřipky tak snadno zbaví, tím ve skutečnosti přispívá k imunitě i svého okolí a všech lidí, se kterými se setkává. Ale to, aby byli karanténováni zdraví lidé, to tady ještě nebylo; to je nesmysl.
Jsou pouze tři organizmy, které se přenášejí přímým stykem s jinými lidmi a to jsou tuberkuloza, plané neštovice a Ebola.
Nejlepší způsob jak zastavit jakoukoliv chřipku je izolovat starší lidi, ale ty mladší vypustit ven. Nechat je smíchat se s druhýma, takže přijdou do styku s nejrůznějšími viry a vyvinou si na ně imunitu. Mladí lidé obzvlášť, ti mají imunní systém velmi dobrý, hned tak něco nechytnou. A pak, po 4-5 týdnech bude 80-90% populace imunní, pak je možno pustit ven i starší lidi.
To je přesně ten postup, který radil už někdy v květnu Dr. Knut Wittkowski, o kterém se Dr. Cahill vyjádřila, že je prvotřídní imunolog. Dr. Wittkowski byl ale nejenže ignorován, ale ještě byl za své názory persekuován. Ani Dr. Cahill neunikla byrokratům a kvůli svým názorům na COVID-19 byla požádána, aby odstoupila z Vědecké poradní skupiny Evropské Unie. EU, stejně jako ostatní vlády, nás zjevně chce co nejdéle udržovat ve strachu a pustošit již tak zbídačelou ekonomii nadále. Jestli toto není spiknutí proti nám, tak pak ať nám někdo vysvětlí, o co jde.
První SARS chřipka přišla v roce 2003 a pak každé 3-4 roky přišla její další varianta. Ta první chřipka byla nazvána SARS-1; současná COVID-19 se rovněž nazývá SARS-2. Organizace WHO (Organizace pro světové zdraví) tehdy v r. 2003 oznámila, že po celém světě zemřelo na SARS-1 chřipku 770 lidí. Letošní korona způsobila, že lidé přestali umírat na srdeční a cévní choroby (dříve asi 1,5 milionů lidí ročně) a na mnohé jiné nemoci, protože všichni teď hromadně umírají na koronu. Aspoň to je to, co jejich úmrtní listy říkají. Jak tyto chřipky celá léta cirkulovaly po světě, lidé si na ně vypěstovali imunitu, takže postupem času byli víc a víc odolní. Dnes je známo, že 80% všech lidí jsou vůči koroně imunní.
bez korony

Ilustrační obrázek - RSP

Někteří lidé mají málo protilátek a ti, kteří spadají do určitých krevních skupin (nejmenovány) nemusí mít protilátky žádné a přesto se virus do jejich buněk nedostane, takže u nich nemůže dojít k imunní reakci. Když se takoví setkají s COVIDem, to jsou přesně ti, kteří nemají žádné příznaky, protože jejich těla si nevyvinula přijímací systém (receptory) pro tento virus.
My všichni máme na sobě bakterie a viry a tyto si neustále mezi sebou předáváme. To ale neznamená, že bychom pokaždé onemocněli; tím si vytváříme imunitu.
Ale když už někdo dostane koronavirus, pak Hydroxychloroquin (Plaquenil) je ten nejlepší lék. Můžete vzít jednu tabletku jako prevenci, ta stojí načisto pár korun a má polo-život 3 týdny. Tento lék byl s úspěchem využíván proti malarii celých 60 let, proti lupence a artroze asi 20 let a je účinný i proti HIV-AIDS. Dr. Cahill toto má potvrzeno i od svých kolegů, včetně oficiálního lékaře Bílého domu, se kterým je ve styku. V případě výskytu chřipky, Hydroxychloroquin spolu s antibiotikem AZT je ten nejlepší lék.
Jistý Dr. Zelenko v New Yorku dal všem svým starším pacientům okamžitě, jak chřipka vypukla po tabletce Hydroxychloroquinu. Pouze čtyři z celkového počtu 800 museli do nemocnice a žádný z nich nezemřel.
SARS chřipky jsou s námi už 17 let. A za celou tuto dobu nebylo vyvinuto ani jedno funkční očkování. Jsou sice mnohá očkování proti chřipce, ale tato nefungují. Většina těchto očkování nebyla nikdy vyzkoušena ani na zvířatech, ani na lidech. Prostě je dali ven a bylo to. Takže taková očkování nemohou být považována za bezpečná.
To, co se stalo v Italii a v Číně je toho příkladem. Na ta místa se v r. 2017 a 2018 dostalo očkování proti chřipce, které bylo vypěstováno ve tkáni ze psů a to mělo v sobě korona virus, protože psi většinou mají korona virus. Očkování, které je takto uměle vyrobeno, je vlastně geneticky v nesouladu se živým virem chřipky. Takže když se později tito lidé dostali do styku se skutečnou chřipkou, vznikla u nich tak zvaná cytokinová bouře a těžce onemocněli. Co se týká roušek, distancování a karantény – to by mělo být vyšetřováno, jestli ti, kteří toto na nás uvalili, mají k něčemu takovému oprávnění. Jestli vůbec rozumí tomu, co přikazují. A tam, kde jde o lékaře, jestli vůbec mají dostatečnou znalost na to, aby mohli něco takového nařídit, aniž by měli nejmenší důkazy nebo výsledky testů.

Všichni, včetně medií by měli být trestáni za rozšiřování neopodstatněných lží, které pouze vyvolávají v lidech strach.
A když budou chtít lidi testovat, to je také nesprávné, na to nemá nikdo nárok. Tyto testy jsou vrcholně nespolehlivé a jsou naprosto zbytečné.
Musíme proti tomu všemu vystoupit teď, jinak se s podobným trikem vytasí na nás každý rok. Dr. Cahill je ochotna jít svědčit ke kterémukoliv soudu a vypovídat před kterýmkoliv vládním sborem na obhajobu shora napsaného.

Že byla podána řada trestních oznámení na postup ministrů a dalších se nedivíme, ani tomu, že je nikdo neřeší. Těší nás, že se našli lidé, kteří nehodlají přijímat kdejakou kravinu jen proto, že to řekne „ministr“ nebo „premiér“ nebo „vrchní kašpárek“ pro nevyhlášenou epidemii – pozn. RSP

Trestní oznámení na Babiše, Prymulu a ministry kvůli opatřením policie řešit nebude

Zdroj: ČTK

1. 7. 2020 12:39

Policie se nebude zabývat trestním oznámením, které v dubnu podali brněnští právníci David a Vendula Zahumenští na premiéra Andreje Babiše (ANO), ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO), ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) a epidemiologa Romana Prymulu kvůli opatřením proti koronaviru. Žalobci dospěli k názoru, že politici nejsou v této souvislosti podezřelí z žádného trestného činu.

ander a spol

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, jeho tehdejší náměstek Roman Prymula a premiér Andrej Babiš | Foto: ČTK

"Podání manželů Zahumenských bylo vyhodnoceno jako nedůvodné a bez jakéhokoliv opatření založeno," sdělil šéf Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1 Jan Lelek. Státní zastupitelství podle něj podobně naložilo i s dalšími trestními oznámeními na postup vlády při zavádění opatření proti šíření koronaviruPolicie pod dozorem obvodního státního zastupitelství neprověřuje žádné z těchto podání, dodal.

V Praze 1 skončilo podle dřívějšího vyjádření mluvčího pražského městského státního zastupitelství Aleše Cimbaly nejvíce trestních oznámení, které kvůli vyhlášení nouzového stavu nebo dalším vládním opatřením zavedeným kvůli epidemii nového koronaviru podali lidé v hlavním městě. Na různá státní zastupitelství jich dorazily desítky.

Vládní opatření si odporovala, argumentovali právníci

Zahumenští ve svém oznámení podezírali čtveřici například z šíření nakažlivé nemoci, poškozování cizích práv či z nedbalostního obecného ohrožení. Požadovali, aby policie prošetřila "pochybení na straně exekutivy v souvislosti s řešením vyhlášené pandemie (žádná pandemie ani epidemie oficiálně vyhlášena nebyla – pozn. RSP) vyhlášena nebyla, jakož i přípravy na ni". Rozhodnutí vlády byla podle právníků nahodilá, vzájemně si odporovala a některá šla proti zájmům obyvatel.

Advokáti vyčítali vládě například to, že nepostupovala v souladu s pandemickým plánem a nereagovala na vyhlašované pandemické fáze WHO. Tvrdili, že byl v Česku ohrožen přístup obyvatelstva ke zdravotní péči a že vláda nezajistila zdravotnické prostředky, které následně nakoupila nehospodárně. Kritizovali dopady vládních opatření na hospodářství a podnikatele a také "snahu omezit svévolně nárok na náhradu škody za krizová opatření".

Zahumenští podali spolu či jednotlivě kvůli opatřením proti koronaviru i několik žalob. Právnička se například neúspěšně domáhala zrušení vládního usnesení o vyhlášení nouzového stavu. Soud také zamítl její žalobu, podle které opatření ministerstva zdravotnictví o uzavření škol neoprávněně zasáhlo do jejích práv. V polovině června pak podal Zahumenský žalobu na ministerstvo spravedlnosti. Tvrdí, že ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) zasáhla do práv jeho manželky Venduly některými svými výroky v médiích.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473