PROVOKATÉR HŘIB

Hřib chce před ruskou ambasádou nám. Němcova.

A před německou V Ležákách? Mám další tipy!

 Článek od Tomáš Vyoral

tomas-vyoral-1479301302 1Pražský primátor Zdeněk Hřib levným prorežimním hrdinstvím drží basu s uvědomělými kolegy Pavla Novotného a Ondřeje Koláře a jménem vyššího dobra, pravdy a lásky fušuje do jemu nepříslušící mezinárodní politiky a provokuje Rusy.  

„Boris Němcov byl ruský matematik, fyzik, liberální politik a kritik putinovského režimu. 27. února 2015 byl zastřelen v centru Moskvy. Při příležitosti letošní připomínky jeho smrti bychom chtěli přejmenovat náměstí Pod kaštany před ruskou ambasádou na náměstí Borise Němcova,“ informoval primátor Zdeněk Hřib na svém Facebooku.

Uvedl také, že rozhodnutí „rozhodně není žádným nahodilým rozmarem“ a „vychází z dlouhodobých podnětů občanů“, přičemž přikládá odkaz na nějakou petici, „ale samozřejmě také z české lidskoprávní tradice, na kterou bychom neměli zapomínat“.

Poznámka RSP: Naprosto jasná provokace. Nevidět to může jen blbec nebo Hřib (podle mě to vyjde na stejno – pozn. M. Starý.)

Tuž v rámci té nejlepší lidskoprávní tradice navrhuji taky pár ulic do mlýna...

Německá ambasáda: ulice LIDICKÁ, V LEŽÁCÍCH/V LEŽÁKÁCH, nebo JAVOŘÍČSKÁ
Francouzská ambasáda: ulice MNICHOVSKÉ DOHODY/ZRADY, nebo ŹLUTÝCH VEST
Britská ambasáda: ulice MNICHOVSKÉ DOHODY/ZRADY, nebo JULIANA ASSANGE
Americká ambasáda: aulice GUANTANAMSKÁ, JULIANA ASSANGE, EDWARDA SNOWDENA nebo HUMANITÁRNÍHO BOMBARDOVÁNÍ
Saúdskoarabská ambasáda: ulice ŽENSKÝCH PRÁV, LGBT nebo DŽAMÁLA CHÁŠUKDŽÍHO
Turecká ambasáda: ulice KURDSKÁ
Norská ambasáda: ulice BARNEVERNETSKÁ
Švédská ambasáda: ulice TŘICETILETÉ VÁLKY
Španělská ambasáda: ulice KATALÁNSKÝCH POLITICKÝCH VĚZŇŮ
Izraelská ambasáda: ulice GOLANSKÝCH VÝŠIN, nebo ZÁPADNÍHO BŘEHU JORDÁNU
A samozřejmě před srbskou ambasádou bych doporučoval ulici Václava Havla a Humanitárního bombardování... To jen tak navíc jako třešničku na dortu - ač malinko v rozporu s výše uvedeným

Tomáš Vyoral

Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...  

Diskuze - názory:

Váš komentář

Jiří Přibyl

Dějinné tragédie, které nám páchalo po staletí Německo, nechávají naše mravokárce v klidu. Třista let podoby pod Habsburky, to nic neznamená. První světová válka také ne. Druhá světová...Tu svými životy zaplatilo přes třistatisíc našich obyvatel. To také zřejmě nebylo tak hrozné, když dodnes nemáme zaznamenán 15. březen 1939 jako den tryzny za zavražděné české vlastence. To asi nestojí za řeč! Zato 21. srpen 1968 se stal dnem vzpomínky na dvěstěšedesát obětí vpádu vojsk Varšavské smlouvy. Je to jasné. Největší zločin v dějinách naší země spáchali Rusové. Nějaké to staletí německé okupace, zločiny první a druhé světové války, statisíce mrtvých, nás nechávají chladné. Vždyť se tak nic strašného nestalo, abychom měli výroční dny vpádu Němčourů připomínat! Že, Hřibe, že, vy idioti z pražské kavárny!

Petr Majevský

13.02.2020 19:03

Hřib,neschopný lékař,který v medicíně na nic nebyl a tak se vrhl na politiku.A tady platí heslo,koho chleba jíš,toho píseň zpívej.A Hřibovi to vyhovuje.Jako lékař by nejspíš svým přístupem někoho vyléčil do smrti a v politice se jen žvaní a za činy nenesou politici žádnou odpovědnost.A to Hřib ještě neokradl stát o 380 milionů korun,jako proamerický vlastizrádce.Jen se ukazuje,že debilové jsou rozlezlí po všech partajích.Jen si myslím,že měl Hřib uvolnit místo ke studiu někomu,kdo by asi byl více úspěšný v léčení.V politice se nejlépe uživí žvanilové.Mají hrozně rádi práci a vydrží o ní žvanit pořád!

Mirja Mikkesh

Pane Vyorale, domníval jsem se, že zakomplexovaný blb Novotný je ve své troubovitosti nepřekonatelný. Ale - objevil se Hřib.

Miroslav Starý

Opět se potvrdil nový druh úměry, který jsme nedovno objevili: Čím větší město, tím větší blbec mu stojí v čele.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473