USA NEJSOU A NEBUDOU SPOJENCI

Přestaňme se tvářit, že USA jsou naši spojenci a nezavírejme oči nad jejich zločiny. Spojenci to nejsou a NEBUDOU

9.1.2020 autor: Robin Hrdina

Trapné ticho z úst našich nejvyšších představitelů které nastalo po vraždě íránského představitele, ukazuje na to, že nemají odvahu pojmenovat zločin zločinem, když se jedná o USA. Místo toho se vymlouvají, že záležitost je nejednoznačná a musíme jednat nejprve s našimi spojenci

V 1939 jsme po mnichovské zradě poznali, o jaké spojence se jedná. Od fašismu nás nakonec osvobodil Sovětský svaz a nic na tom nezmění ani karavanové výjezdy americké ambasády po stopách amerických partyzánů.

Americký generál Wesley Clark ve svých vystoupeních veřejně řekl, že útok na dvojčata v roce 2001 byl součástí státního převratu v USA, kde moc a politiku převzali do rukou lidé jako bývalý prezident světové banky Paul Wolfowitz, viceprezident Dick Cheney, ministr obrany Donald Rumsfeld a ”dalších 6 zrádců z projektu Nové americké století (PNAC)“. Wesley Clark navštívil 10 dní po útocích na dvojčata Pentagon, kde se od svých kolegů dozvěděl, že napadnou Irák, ale nevědí proč.

“Potom jsme napadli Afghánistán, a když jsem se s ním za 6 týdnů setkal znovu, řekl, že je to ještě horší. Z kanceláře ministra obrany přišla zpráva, že napadneme během pěti let 7 zemí. Začneme v Iráku, přesuneme se do Sýrie, následovat bude, Libye, Libanon, Súdán, Somálsko, a Írán. To je oficiální bojový plán? Yes sir. Nevěřil jsem tomu, že by to mohla být pravda. Tito lidé se zmocnili řízení naší země. Jedním z nich byl i bývalý prezident Světové banky a později první náměstek ministra obrany Paul Wolfowitz, který mi řekl, že musíme tyto země vyčistit dříve, než se během 10 let na scéně objeví nová supervelmoc, která by nám mohla konkurovat. “(Nelze. Rusko už válku v Sýrii zastavilo a pravděpodobně stejně podrží i Írán.)

Pro RT se vyjádřil bývalý poradce prezidentů Nixona, Reagana a bývalý prezidentský kandidát Pat Buchanan, který na otázku, (kdo by chtěl válku s Íránem)?, odpověděl: “Kdo? Všichni co na tom vydělají. Je zde mnoho lidí, kteří tuto válku chtějí, ačkoli bude katastrofou pro naši zemi i svět”.

Stačí zmínit jen jména některých lidí, kteří sedí ve společnosti, která plánuje dodávat energie z blízkého východu do Evropy, a máme jasno. Bývalý viceprezident Dick Cheney, bývalý šéf CIA James Woolsey, exministr financí Larry Summers, exministr energetiky Bill Richardson, mediální magnát Ruppert Murdoch, Michael Steinhardt, Jacob Rothschild …

Pokud válku chtějí, zřejmě si ji prosadí. Ať už bude záminkou íránská odveta, nebo falešný útok CIA pod íránskou vlajkou. Válka bude probíhat již klasickým scénářem. Půjde jen o leteckou ofenzívu s cílem zničit celou infrastrukturu země a pak v jejích troskách podporovat zástupnou armádu teroristů, kterou budou média nazývat osvobozeneckou armádou.

Právě tito zločinci, kteří vlastní tyto korporace platí po celém světě politické neziskovky, které pomocí propagandy dělají z obětí teroristy a z teroristů osvoboditele. Vlastní média a platí novináře, kteří lžou veřejnosti o zbraních hromadného ničení v Iráku a o chemických útocích v Sýrii, jen aby ospravedlnili zabíjení a loupení novodobých kolonizátorů.

Toto jsou, jakože opravdu, naši spojenci? Chceme být toho součástí? Proč máme nad rejdy vrahů a lupičů zavírat oči a tvářit se, že věříme těm jejich pohádkám o osvobozování a přinášení demokracie. Kdyby z toho lupu něco svým spojencům dávali, dalo by se ještě pochopit, že se za peníze naši představitelé tváří, že to nevidí. Jenže oni jim nejen že nic nedají, ale ještě je přinutí se na tom finančně podílet vysíláním své vojáky na tyto mise a financování humanitární pomoci pro jejich oběti, či rovnou navezenými si je do své země!

zdroj:hs.sk

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473