EXTRÉMISMUS A FAŠISMUS V ČR

Máme u nás extrémisty a fašisty,

Díky spolku Milion Chvilek a jejím „demonstracím“ se společnost radikalizuje a začínají zaznívat extrémní názory od dříve normálních lidí. Je to způsobeno tím, že demonstrace podprahově šíří nenávist k druhému politickému názoru a podněcují lidi k zlobě a zášti. Jak to mohu tvrdit? Úplně jednoduše. Uvedu příklad. Na Národní třídě řvou na Václava Klause ml., který tam v klidu šel zapálit se svojí šestiletou dcerou svíčku k uctění památky 30. výročí zásahu policie v roce 1989, místo obsadil spolek Kaputin, který je extrémistický, radikální a sympatizuje s ním TOP 09. Tento spolek chce nejraději Kalouska za presidenta.

Uvedu další příklady nenávisti, extrémních názorů nebo radikalismu:
Možný budoucí předseda TOP 09 Tomáš Czernin prohlásil, že premiér Andrej Babiš je jako Hitler, to je extrémní názor.
Režisérka, feministka z TOP 09 Olga Sommerová kritizuje všeobecné volební právo, že by ho neměli někteří mít, to je nedemokratické. S tím souvisí názor některých, že staří voliči od určitého věku by neměli mít volební práv o a tato generace by měla vymřít, tak to je čirý fašismus. Představitel pražské kavárny režisér Hřebejk rovnou říká, že by voliči současného premiéra a presidenta neměli chodit k volbám.
TOP 09 je největší extrémistická a radikální strana v parlamentu. Druhou jsou Piráti. KSČM jsou čajíček a proti nim, jsou dnes „státotvorní“.
Předseda ODS Petr Fiala podporuje a schází se s Pavlem Novotným, který je stíhán za přečin podněcování k vraždě komunisty Zdeňka Ondráčka, to je už kriminální čin.
Kdo chce spolupracovat s Čínou nebo Ruskem a také s nimi obchodovat je hned napadán, jako nepřítel našeho státu viz poslední události na Univerzitě Karlově. Piráti v Praze prosazují to samé: žádná smlouva s Čínou, žádní turisté z Číny a čím méně investice z Číny, tím lépe, žádná kulturní výměna a ani, aby sportovci jezdili do Číny sportovat a dělat propagaci sportu jako Jágr, to je radikální postoj.
Samotný spolek Milion chvilek propaguje americkou knihu Tyranie a čerpá z ní rady, jak bojovat proti Tyranii. Tím svému davu říkají, je tu tyranie a musíme vést aktivní občanský odpor a vzdor. Jejich skutečným cílem je rozhádat společnost, spustit vlnu protestů, aby padla vláda, odstoupil premiér a později mohli zvolit svého presidenta jako na Slovensku, které je pro ně příkladem, jak se dostat k moci. Ano, to je jediné, o co jim jde. Dostat se k moci a změnit naši republiku na multikulturní společnost, které bude úplně zcela integrovaná do EU bez nezávislosti a suverenity. Svojí činností oslabí státní strukturu a moc úřadů a pak budeme snadnou kořistí.
Nevěříte? V případě, že skončí v únoru příštího roku parlamentní volby na Slovensku vítězstvím Sorosovců, tak to reálně uvidíte.
Nakonec nikdo, z tzv. demo-opozice, se nikdy neohradil vůči excesům a extrémním názorům svých členů, ba právě naopak a podpořil je.
Jejich neziskovky Hlídací pes, Manipulátoři, Transparency International a podobné k tomu mlčí a dělají jako by se nic nestalo a přitom kritizují, kde jakou hloupost, co udělá někdo z koalice a jejich podporovatelů. Jejich neziskovka otáčí konflikt v Dubí na koupališti a v podstatě tvrdí, že bílý mladík nebyl napaden a naopak to vypadá, že celý konflikt vyvolal on. Má to jednu chybu, jediný zraněný byl on a okolo něj bylo deset Romů.
Pamatujte, probíhá zde hybridní válka a tu vedou politické neziskovky s podporou spolku Milion chvilek, politických stran demo bloku za pomoci falešných politických myšlenek, které šíří každý den ve spřátelených mediích včetně veřejnoprávních. Nevěříte? Já to vím, je to pravda.
Co si myslíte vy?

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473