DAŇ Z LOUPEŽE?

aneb ubohá póza před volbami…

Církevní restituce jsou jasným oloupením státu a jeho občanů a církve si na dlouhý seznam svých zločinů připsaly další, tentokrát velezlodějnu – značné oloupení každého občana naší země. Dokonce i církev, která před rokem 1989 ani neexistovala, tudíž ani teoreticky jí nikdo nic nemohl sebrat. Výjimku může tvořit jen snad ta jediná malá církev, která restituce odmítla.

Na podstatě skutku nemění nic to, že tuto velekrádež požehnaly zákonodárné orgány, když hloupí voliči si kretény, kteří krádež schválili, sami zvolili. Krádež prostě zůstává krádeží.

Jednat o zdanění naloupeného majetku? To je opravdu nějaká právní novinka, která v našem „právním“ systému asi dosud chyběla. Nehledě na tento nesmysl a ubohost navrhovatelů, kteří už nevědí, čím by posílili před volbami klesající preference, bych to viděl tak, že jednáním o zdanění loupeže navrhovatelé a schvalovatelé loupež uznali a vzali na vědomí jako fakt.

Dle mého názoru krádež zůstává krádeží a ve vztahu k ukradenému majetku může být vznesen pouze jediný požadavek: VRÁTIT!!!

Vnímám to nikoli jako nějaký úspěch, ale jako ostudu dokladující ubohost většiny sboru zákonodárců.

V Mimoni dne 24. 4. 2019, Miroslav Starý, kandidát ANS pro volby EP

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473