PODPORA KSČM PROSTITUCI ČSSD?

Následující článek dorazil s těmito poznámkami:

Předpokládám, že to V. Filipovi, J. Dolejšovi a 54 členům ÚV KSČM, kteří podpořili "toleranci" Babišovy vlády nevadí. Proč taky, že?! S těmi 7 prioritami to přece nesouvisí.

Další krok k závěrečnému "holokaustu" českého národa?! Za koho vlastně vedení strany a poslanci PS za KSČM "kopou"?! Za české občany to asi není, že?! JP

Tento materiál považuji za velmi závažný. Rychlé odvolání ministra MPSV je zřejmě kouřová clona pro nástup "odbornice" s nebezpečnými aktivitami. Ze západu zdraví JF

PROSUDEŤÁCKÁ PROSTITUCE S PODPOROU KSČM!

Z domova

Červenec 18. 2018

Sórošova stopa: Lidový dům navrhl do čela MPSV Janu Maláčovou s napojením na Sudetoněmecký landsmančaft! V Londýně vystudovala stejnou školu jako George Soros, letos navíc jako členka Česko-německého diskuzního fóra navštívila Sudetoněmecké slavnosti v Augsburgu! Socialisté se už ani netají s tím, že jejich úkolem je výkon sudetoněmeckých zájmů ve vrcholné české politice!

Vláda Andreje Babiše se hroutí před očima. Po skandálu a odstoupení ministryně spravedlnosti Taťány Malé (Hnutí ANO) kvůli lehce opsaným pasážím v diplomové práci se ze svého křesla ministra práce a sociálních věcí poroučí i Petr Krčál z ČSSD, který také podle posledních zjištění opisoval ve své diplomové práci. Jenže, co se nestalo. Lidový dům místo Krčála navrhuje na funkci ministryně práce a sociálních věcí Janu Maláčovou.

Naše redakce zjistila děsivé souvislosti, které naše čtenáře nepřekvapí, ale široká veřejnost asi bude hodně překvapená. Když padne figura ministra, na její místo přichází úplně jiný kádr, který je důkladně připravený a zpracovaný ze zahraničí. Namísto nevýrazného Petra Krčála se tak do funkce ministra dostane žena, která bude do značné míry kopírovat roli Michaely Marksové-Tominové.

Jana Maláčová má za manžela člena ČSSD Aleše Chmelaře, státního tajemníka pro evropské záležitosti. Není bez zajímavosti, že Chmelař je členem pražského Aspen Institute Central Europe, který založil a zafinancoval Zdeněk Bakala. V Aspenu je spolu s Janem Hamáčkem, šéfem ČSSD a ministrem vnitra, ale také třeba s Ondřejem Kundrou z Respektu, opět z mediální stáje Zdeňka Bakaly a jeho vydavatelství Economia. Maláčová pracovala jako vedoucí oddělení pro institucionální komunikace Evropské unie při Úřadu vlády ČR, byla zástupkyní kanceláře Senátu parlamentu ČR při Evropské unii. Jana Maláčová je členkou správní rady Česko-německého fondu budoucnosti. O tom svědčí i fakt, že letos byla v bavorském Augsburgu na Sudetoněmeckých slavnostech.

Česko-německý fond budoucnosti je jeden z nejsilnějších fondů napojených skrze osobnosti na Sudetoněmecký landsmančaft a představuje riziko pro bezpečnost a integritu hranic České republiky. Revanšistický éthos z Bavorska v posledních měsících naznačuje, že německé fondy zahájily v ČR novou vlnu poválečného revizionismu skrze dosazování svých lidí do vrcholných struktur české výkonné moci. O této hrozbě jsme na Aeronetu psali nedávno v 3dílném seriálu “Německý orloj české politiky”. Velmi zajímavá jsou studia Jany Maláčové. Studovala totiž obor politologie na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nad Mohanem a hned potom obor politické ekonomie na londýnské ekonomické škole London School of Economics and Political Science (LSE). Tuto školu založila tzv. Fabian Society, která vznikla v roce 1884 jako marxistická soc-dem ideová líheň tehdejší britské liberální elity. Mezi zakladateli Fabian Society byl i George Bernard Shaw a kapitál pro školu LSE poskytl Lord Rothschild.

Absolventem LSE je George Soros, je to jeho rodná škola, kde vystudoval politickou ekonomii, tedy systém politického lobbingu s cílem dosažení ekonomického profitu. Dalšími absolventy jsou zvučná jména jako bývalý italský pro-evropský premiér Romano Prodi, poválečný britský premiér Clement Attlee, prezident Kolumbie Juan Manuel Santos nebo dánská královna Margareta II. Právě z této školy čerpá George Soros své nejbližší spolupracovníky z okruhu Fabian Society. Někteří si dokonce po této společnosti mění svá jména, např. jeden ze spolupracovníků a operátorů Open Society Foundations George Sorose ve Střední Evropě je Marcello Fabiani, správně by mělo být Marcello di Fabiani, protože jde o zjevný pseudonym člena této společnosti, který má úzké vazby na správní radu LSE. Škola zatím vyprodukovala 19 nositelů Nobelových cen, vesměs za ekonomii a vesměs jde o laureáty s židovským původem. Jde o laureáty objevitelů bankovních derivátů, bankovní degrese a dalších ekonomických a bankovních postulátů. Je to jedna z prestižních škol, kterou ale finančně drží nad vodou Rothschild Bank. Dostat se na tuto školu znamená být součástí přípravného procesu pro řízení na úrovni státní moci v jednotlivých zemích ve prospěch Rothschildova impéria a výkonného komitétu Fabian Society. A právě z této společnosti a školy vychází Jana Maláčová. Dokonce je možné, že Petr Krčál byl záměrně odstraněn někým z okruhu této školy, aby se k moci mohla dostat právě absolventka Rothschildovy LSE. Na české ministerstvo práce a sociálních věcí tak bude dohlížet absolventka nejvyšší sionistické školy v Evropě.

Skandály s diplomy odstaví nežidovské prominenty a do funkcí nastoupí náhradníci a “šedé myši” vychované v zahraničí

Jak sami vidíte, není úniku. Židé kontrolují úplně všechno a není mi jasné, jestli si Andrej Babiš uvědomuje, že vytvořením koalice s ČSSD si nasadil do hnízda procesní nástroj Rothschildova mocenského impéria, který jde po krku nejen Robertu Ficovi a jeho straně SMER na Slovensku, ale stejně tak jde po krku i Andreji Babišovi. Zkuste se zamyslet, proč žena s takto zajisté impresivním vzděláním nebyla nominována na funkci ministryně rovnou? Proč dosud vykonávala jen zákulisní nebo zastupitelské role? Protože přesně toto je modus operandi domu Rothschild. Oni nechtějí být vidět, stejně tak nechtějí, aby byly vidět jejich marionety a vyškolené kádry. Preferují neviditelnost, šedý profil, roli náhradníků, roli někoho, na koho nebude upřena pozornost, protože se řekne, že jde o náhradníka, flastr za vyhozeného ministra. Skandálek s diplomem na sebe přitáhne pozornost pan Petr Krčál a bude středem pozornosti, a tím se odvede pozornost od koně domu Rothschild v podobě absolventky Sórošovy alma mater.

Představte si, že by v americké administrativě měl sedět někdo, kdo by jezdil na slavnosti mexických nelegálních migrantů. To by nepřicházelo v úvahu v Trumpově vládě, že? Jenže, jak je možné, že na jedné straně Andrej Babiš hovoří o odporu proti migraci a o nedotknutelnosti Benešových dekretů, ale přitom jednou z jeho ministryň bude žena, která dosud sedí v nátlakové organizaci, který má za cíl revizionismus ve vztahu k Benešovým dekretům a Česko-německý fond budoucnosti je úzce provázaný skrze postavy a osobnosti s německými fondy, stiftungy, Sudetoněmeckým landsmančaftem a v některých případech dokonce i s neonacistickou odnoží landsmančaftu, se sdružením Witikobund? Proč není proboha do funkce ministra navržen někdo, kdo vystudoval české školy? Proč někdo, kdo jezdí na Sudetoněmecké slavnosti?

Veškerou moc v ČR přebírají kádry vychované domem Rothschild.

Lidový dům tak znovu ukazuje, že jediné kádry, kterými disponuje, jsou lidé vychovaní v cizině a v židovských školách v okruhu domu Rothschild. Všimněte si těch nekonečných útoků proti Aeronetu, které přechází v poslední době už doslova do hysterické polohy a do pomluv a urážek osobnosti našich spolupracovníků, výroky o hochštaplerech a kydání špíny ze strany Bakalova redaktora a slovenského Deníku N.

Tohle prostě ukazuje na to, že naše články jsou jako hřeby, které zajíždějí hluboko do kostí presstitutů a pohůnků na výplatních páskách rodiny Rothschlid v ČR, mezi které patří právě i Zdeněk Bakala, bývalý dámský krejčí, ovšem v příbuzenském napojení na Rothschildova dědečka, jak jsme odhalili v článku. My si nepotřebujeme honit triko, nám stačí pouze psát pravdu a hledat souvislosti. O Fabian Society připravuji článek, bude to velmi výživné.

A pokud se podíváme právě na souvislosti okolo Jany Maláčové, potom nás přepadá deprese, protože se ukazuje, že bez ohledu na to, jak dopadnou volby, v zastupitelské demokracii se nehraje na kádry, ale pouze na vychované marionety, které dostanou instrukce a potřebné vzdělání na zahraničních školách, které v pozadí financuje rodina Rothschild a jejichž chod zajišťují podivné zákulisní neomarxistické organizace jako je Fabian Society. Jak potom zhodnotit situaci, když víme, že ministryní bude žena, která vystudovala stejný obor a stejnou školu jako George Soros?

Jak budeme hledět na to, že jezdí do Bavorska na Sudetoněmecké slavnosti? Budeme na to hledět s otevřenými ústy, anebo nás to už ani nepřekvapí? Co se změnilo po volbách? Změnily se figury, ale ne herní scénář. Figury opět pokračují ve stejné hře protinárodních procesů. A píšeme o tom jenom my, alternativa. A to prostě už někomu začíná silně vadit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473