JEDEN TĚSNĚ PŘEDSJEZDOVÝ

Vážená paní
Kateřina Konečná
Poslankyně EP

Kout na Šumavě 20. 4. 2018
Vážená paní Konečná,
četl jsem Váš článek – Kateřina Konečná: Složitý region opět v ohrožení. – HaNo 20. 4. 5018 – a dovoluji si Vám k němu napsat můj názor.
Při psaní článku jste se bohužel nevymanila z rétoriky Vojtěch Filipa (hodně mluvit ale málo toho říct a zaplavovat vše, včetně HaNo, snůškou frází a obecných blábolů), kterou po vnitrostranickém puči s odstraněním z funkce předsedy ÚV Miroslava Grebeníčka, a usazením se do předsednického křesla, kam mu pomohli jeho nohsledové Dolejš a Kováčik, se svými vyžírkovými pomocníky v placených funkcích na ÚV, KV i OV KSČM zavedl Filip jako povinnou osnovu.
To, co jste naspala o ostravském regionu i o prodeji ostravské huti je sice pravda, ale stejně tak jako Vojtěch Filip, Leo Luzar i další (v článcích o ostravském regionu) jste napsala lži o tom, kdo je vinen tím, že ostravský region je v ohrožení. Navíc jste napsala, že za problémy tohoto regionu, které vznikly v privatizaci, nikdo nenese odpovědnost a nikdo za to nebyl potrestán, co je také bohapustá lež.
Že privatizace všech podniku na území ČR (a tedy nejenom v Ostravě) byla zlodějna jednotlivců, nebo zlodějských skupin je skutečnosti a zloději dělali pouze to, co jim bylo nejenom dovoleno, ale přímo vnuceno občany ČR a tedy i občany Ostravy. Co dělalo 70% Havlem zblbnutých a socialismem zhýčkaných občanů Ostravy v listopadu 1989??? Běhali po náměstích, zvonili klíči a vyřvávali, že už je to tady, Havel na hrad, chceme svobodu a další podobné debility a tedy bořili socialismus, který jim velice štědře poskytoval vše potřebné k dobrému životu. Pak při prvních parlamentních volbách občané ČR a tedy i Ostravy, poslali do parlamentu a do vlády zloděje, korupčníky, právě převlečené komunisty, kteří měli do té doby průkaz KSČ pouze jako výnosnou pracovní knížku a podobnou, každé špatnosti schopnou verbež.
Tudíž paní Konečná, za zlodějskou kuponovou privatizaci a za následné rozkrádání a rozparcelování celé republiky nese plnou odpovědnost cca 70% občanů ČR a tedy i cca 70% občanů Ostravy, kteří dali v prvních parlamentních volbách vládu do rukou zlodějů a kteří tak činili a činí až do dnešních dnů!!!!!!!!!!!!!
Divím se Vám jako političce, že jste schopna napsat nesmysly o tom, jak poslanecký klub KSČM napomůže při vyjednávání s ANO 2011 pro zlepšení situace v Ostravě, protože poslanecký klub KSČM až na některé zářné výjimky byl a je pouze vyžirkový spolek pod vedením Kováčika a za posvěcení Filipa a Dolejše, který je už dávno antikomunistický, kdy si poslanci i představitele ÚV KSČM pouze honí osobní koryta. Viz Filipa s Kováčikem, když se plazili před Babišem, aby Filip ulovil opět koryto místopředsedy sněmovny. Navíc, všichni poslanci za KSČM si schválili zvýšení svých cca 220 000 měsíčních platů (s náhradami) o částku cca 8 000 Kč byť věděli, že důchodci dostanou přidáno 40 (čtyřicet korun), protože na více nejsou ve státní kase peníze. Takto že se mají chovat komunisté?????????!!!!!!!!!!!!
Pani Konečná, občané Ostravy mají dnes to, co chtěli a co si v listopadu 1989 na náměstích vybojovali, tedy demokracii a svobodu. Svobodně se mohou rozhodnout, zda budou živořit doma, nebo spát pod mostem a tudíž, těm cca 70 – ti procentům Ostraváků se splnil jejích sen, za který v listopadu 1989 bojovali, že komunisté nejsou u moci, tak proč je litovat, když je kapitalisté budou vyhazovat z práce.
Komunisté by místo frází a lítostivých blábolů nad osudem občanů měli Ostravákům a nejenom jim otevřeně říkat: „Máte to, co jste si s Havlem na čele vybojovali a co jste v každých volbách podporovali, tedy tvrdý a nelítostní kapitalismu a když chcete změnu k lepšímu, tak musíte do parlamentu poslat místo vyžírků, a zlodějů poctivé lidi, kteří budou pracovat ve prospěch občanů i republiky. Bohužel, říkat takovou syrovou pravdu občanům se boji vedení KSČM od ÚV, KV až po OV KSČM i z poslanců za KSČM a říká to občanům jen velice málo poctivých komunistů. Ty ostatní a hlavně mnozí placení funkcionáři v KSČM se po celou dobu řídí heslem: „Nechceš li si hubu pálit, musíš mlčet nebo chválit!" Proto také stranu komunistů přivedli na čele s Filipem na samí okraj politické propasti
Vím, že kandidujete na předsedu ÚV KSČM i s tím, že byste stranu řídila z Bruselu, co já si neumím představit, ale když sjezd nevymete z vedení celou Filipovo řídící kliku, včetně jeho nohsledů (mezi které jste určitý čas patřila i Vy), tak zcela pravděpodobně v příštích parlamentních volbách skonči KSČM na smetišti dějin vinou jejího vyžírkového vedení na čele s Filipem, které si ze strany komunistů v ČR udělalo výkonnou osobní dojní krávu a proto už delší čas vedou KSČM milionáři s měsíčním platem cca 220 000 Kč (včetně náhrad a dalších mimoparlamentní koryt), kteří nemají potuchy o tom, jak se žije invalidnímu důchodci jako jsem já, který poctivě čtvrt století dřel ve vražedném prostředí slévárny kovů jako tavič na vysokofrekvenčních pecích, za plný invalidní důchod 12 200 Kč. Bohužel, Vy to se svým, téměř půlmilionovým měsíčním platem (včetně náhrad) nevíte také.
Ale nechci být nespravedlivý. Ukažte mi paní Konečná jeden, jediný počin vedení KSČM pod taktovkou Vojtěcha Filipa, který výrazně a dlouhodobě zlepšil život občanů naší země a já se Vám za výše napsaná slova s hlubokou pokorou omluvím!!!
Přejí hezký den
Jozef Jarábek, Kout na Šumavě 229

Zaslechli jsme: "Kateřina Konečná v KSČM, to je něco podobného, jako Marek Benda v ODS. Také kromě Parlamentu k normální a pořádné práci ještě nepřičichla."

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473