ZACHRAŇ SE, KDO MŮŽEŠ

Mainstream funguje na klíček. Stačí ho natáhnout! Novinář a bankéř, to je smrtící koktejl a žába na prameni. Navzájem se kryjí a teď vyjeli za Prahu, aby to těm, které zničili, správně vysvětlili. Podvodníci! Namlouvají lidem, že peníze nelžou!

22. ÚNOR 2018

-SOROS-

Toto není článek nenávistného člověka, nýbrž člověka právem namíchnutého, který ví, že stejně uvažuje většina lidí. Ale protože ta většina má moc shánění na živobytí, výchovu dětí a pomoc jiným, troufám si tu mluvit za ní. Není to čtení pro slabé povahy, které mají zatemněno starostí o kratochvíli, hovadinky a pikle. Je to zastání pro šedivé, oteklé, utahané, sklíčené, bolavé, podvedené, zklamané, nelhostejné, milující a všechny, kterým jejich utrpení, oběť a všechna ta nenáhodná bolest otevřela oči. Nebylo to marné.

Mainstream funguje na klíček. Stačí natáhnout. Minulý týden „otevřela“ kauzu exekucí neziskovka „Otevřená společnost“ a do regionů se rozjely štáby se svými nevymáchanými mikrofony a s vidinou novinářské ceny od hodného strejdy Sorose. Pachatelé křičí, chyťte pachatele. Titíž „novináři“, kteří před patnácti, dvaceti a devětadvaceti lety vybudovali havlovský podvod na národu, dnes posílají své chirurgicky od reality odtržené děti vyslechnout osudy lidí, kteří naletěli letadlovým pracovníkům, co si říkají bankéři. Chtějí, aby jim lidé uvěřili, že jim chtějí pomoci. Ve skutečnosti dostali nesplnitelný úkol rozmělnit jejich náklonnost Zemanovi, Babišovi a Okamurovi, kteří správně pojmenovávají problémy dneška a chtějí je řešit.

Ať už jdou všichni ti konkrétní lháři, podvodníci, budižkničemové a falešní vykladači k čertu! Likvidujete národ! Myslíte, že vás za to bude někdo chválit? Západní banky, komerční i centrální, mají pupeční šňůru na pár majitelů klíčů od Wall Street a nejsou to banky, jak je znáte z reklam. Je to zbraň hromadného ničení! Těžko se tomu věří, když už to funguje napříč generacemi, ale je to tak. O čemsi nad námi to celé svědčí.

Zirkelschluss naší doby

Půjčování peněz, které nejsou kryté nebo rovnou neexistují, je prachobyčejný podvod. Potvrzuje ho ale mainstreamem pečlivě neinformovaný „klient“ svým podpisem na úvěrové smlouvě, takže se pak přece jen nemůže divit (pěkně je to popsáno profesorem Wirtschaftsuniversität Wien Frankem Hörmannem– pro rusofoby, kteří pro svou nenávist už neumějí ani číst, nejedná se o Rusa!). Jen krátký úryvek: „Máme oficiálně nekryté peníze. Argumentace probíhá v tomto případě většinou tak, že se říká, že plátci daní za to ručí. Daně obyvatelstva tedy nějakým způsobem kryjí ty peníze. Což je ve skutečnosti kruhová argumentace (Zirkelschluss), jelikož daně jsou opět placeny v těchto penězích, které mají krýt. Takže peníze kryjí samy sebe. To celé není příliš chytré a každý, kdo má trochu selského rozumu, začne hned klást otázky a celý systém odhalí.“ Kdo prohlédl podvod, je povinen jej popisovat. Dodávám tedy bez ubrousku před ústy, že je to letadlo, které stejně jako to skutečné nemůže letět donekonečna. Dochází mu už palivo a v profesorově poslední větě je ten klíč. Záchranu má každý na krku.

Majitelé FEDu, soukromé americké centrální banky, po spuštění železné opony zjistili, že celý tzv. kapitalismus je bez dalších soust z cizího – zejména z Ruska – smrtelně ohrožen. Byl to podvod od začátku, protože jeden nemůže mít víc než druhý, aniž by ho nepodváděl. Dnes je žraní z cizího „jen“ dokonale skryto. Mají to už od Kaina. Zrušili tedy zlatý standard a jali podvádět dál a víc a hlavně ovládnout Kreml a jeho produktovody.

Dolar jako rezervní měna a vládce nad měnami světa je ve skutečnosti krytý nerostným bohatstvím dalších a dalších zemí, hlavně ropou, vysává tak producentské země (médii vyrobené „darebácké režimy“), protože na obzoru je letadlová loď či základna US Army. Takže je to vlastně kryté hlavní za zátylkem. Jako za Hitlera.

Půjčka u přepážky bankovního úředníka, který se aktivně podílí na podvodu, je krytá tím dluhem, který vzniká falešnou vírou v hodnotu půjčovaných peněz. Ve skutečnosti vám nic nedává, ale naopak bere to nejcennější. Svobodu. O nic menšího nejde. Věc, pořízená za tyto „peníze“ je podmíněná tím, že držíte celý novinářsko-bankovně-politický Babylón pohromadě. Tím, že v něm sháníte takovou práci, abyste zaplatili splátky a úroky. To ale nejde, protože taková hodnota, která by démona falešných peněz trvale uživila, na Zemi ani ve Vesmíru není. Platy a nároky lidí, obsluhující mašinérii, také rostou. Lidé, kteří tento systém vymysleli, jsou prostě nenažraní a uvěznili celý svět v iluzi majetkového dobra a spravedlivých peněz. Hra však končí. Takto utlačení lidé totiž začínají přicházet k sobě a na dialektický materialismus přestávají věřit. Trvale.

Exekutor není žádný pachatel dobra, je to mimoústavní veličina, stejně jako banky

Nějaký čas to fungovalo a ve prospěch všeobecného probuzení to ještě funkční je. Nešlo by to, kdyby na druhé straně nutně krachujících jednotlivců a firem nebyla banda stejně přepečlivě mainstreamem neinformovaných, zato nabuzených hladovců, kterým stát pro tuto špinavost věnoval do rukou glejt a udělal z nich úřad. Mají stejnou pečeť na čelech jako ten mainstreamový „novinář“. Vedle bankéřů také exekutorům stát umožnil loupit a dělat ze statisíců důvěřivých lidí zubožené otroky, za něž by se nestyděl ani dozorce z Auschwitz III. Novinářům, kteří jediní toto mohli (ne)umožnit, pak tentýž erár dal darem mediální zákony, které z lidí stejně podvodně a v rozporu z Ústavou tahají peníze na tu antilidskou propagandu. Kde je ústavně zaručené právo na rovnost před zákonem, když jedna média mají peníze z daní a jiná ne, pane Rychetský? Proč si nemůžou lidi platit ta média, která je skutečně informují a ne jen na oko? I to je dočasnost.

Výsledkem je skoro 900 tisíc práceschopného obyvatelstva, vykloubeného z normálního života a práce pro národ, což je od oka asi každý šestý z nás. Většina má rodiny, které také trpí. Ať mi nikdo nevymlouvá, že se mediální bakalo-sorosistán, který tu třicet let špiní zodpovědné a kryje pravý nešvar, nepokusil v listopadu 1989 o genocidu národa!

Jak funguje mainstream víme dobře. Za těch sto, stopadesát let vykvetl do obludné „plurality“. Úzká skupina lidí ovládá stejná média jako banky. Spousta značek a barev, burza, marketing, public relations, konference, fúze, byznys, lobby, doutníček, vizourek, motýlek. Agenda je ale jediná. Vytlačovat skutečná témata a likvidovat skutečné autority a pak celé národy. Tohle je vaše špinavá práce a práce vašich slouhů, laureátů novinářských cen, zkorumpovaných policajtů a jejich „investigativců“, kteří likvidují lidi na objednávku. Kde je ministr vnitra, svolávající mimořádnou tiskovku? Jak to, že policajti nebrázdí s antony po Praze a nesbírají je? Já zapomněl, stát už nám nepatří. A je příliš hluboký.

Vyvraťte to a necenzurujte nás!

Náš sametový stát už tím řáděním totálně selhal! Soudem uznaný gauner porušuje cenzurou e-mailů Ústavu přímo a policie a žalobci nic. Facebook jakbysmet a ani třetí den s tím nikdo nic nedělá. Tím je ta cenzura oficiální, tedy státní. Babišovi je upírána možnost sestavit vládu na základě vykonstruované pohádky o hodných dotacích a zlých příjemcích. Je stíhaný, přestože se žádný skutek, z něhož je obviněn, nestal. To si může dovolit odstíhat jedině fatálně selhávající novinář, který už neumí rozlišovat snad ani barvy. Jedině takový, kterému stát v rukou cizí moci dal mediální zákony. Na základě nedotažené revoluce.

A teď ruku na srdce. Nechránili nás Sověti s Gottwaldem před těmi 70 lety právě před tímhle?! Tehdy před Preissi, Petschky, Rothschildy, dnes „dezinformační weby“ před Bakaly, Sorosy a Rothschildy? Před kartely, oligarchií a štvavým tiskem? Není to plivání na tradiční osvobozenecký národ, vytržený z našeho vlastního žebra, spíše či zejména důsledkem hermetické informační blokády jdoucí přes generace? Mainstreamových novinářů a „historiků“ a v důsledku jejich řádění „trezorovaných“ dějinných událostí? Proč je Rusko ostrakizováno a zostouzeno před celým světem, když celý ten svět už jednou právě s tím poplivávaným Stalinem zachránilo? Všem na očích! Zničte Rusko, zničíte svět.

Nehodlám zabíhat do detailů, jen se ptám. Ale tvrdím, že válka prostupuje celým lidským osudem na Zemi. Od Kainova selhání do dneška. Ještě neskončila, ale skončí a bude to velmi brzy. Prohlašuji zde ultimativně a nedvojsmyslně, že kdo dnes nečeká sviňárnu, podvod a konspiraci od rána do večera a nejlépe i v noci je sebevrah!

Víra oživuje i zabíjí

Některé známé firmy budou samozřejmě lhát až do krajnosti. Popřou cokoli, i sebe sami, protože tu kameru, mikrofon a vysílačku považují za své. Vidíme stále jasněji, že v jejich rukou je to ta nejnebezpečnější zbraň. Jedni uvěřili na hodné lidi, když dobře vypadají a hezky mluví. Druzí vědí či aspoň tuší, že všechno má svůj smysl, meze a rozuzlení.

My ale nejsme jako vy. Bojíte se, protože strach o (ko)ryto je silnější než vy. My se ale nebojíme. Nechceme vás ničit, vyhazovat z práce, ani vytlačovat na okraj společnosti nebo zabíjet. Takhle bychom zlé neodvrátili, jen přiživovali. Ale ostře pojmenovat stav věcí, to je nutné. Děláme to přece pro nás pro všechny, pro celek. Pro jinou budoucnost. Ano, to je idealismus. Právě ideál je už dnes vítězem. Pravda vítězí!

Co může být přiléhavější a naléhavější než biblické: „Opusťte Babylón, aby vás nestrhly jeho hříchy“. Jsem si jist, že mnozí pracovníci bank i exekutorských úřadů „jen“ nevědí, co činí. A také poslanci a novináři.

Věci už nejdou dál zakrývat. Zachraňte si holé životy!

-Jiří Fencl-

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473