OD DOPISOVATELE SEVEROČESKÉ PRAVDY

Vážení,

četl jsem článek - Bumerang aneb Nedám na lži a pomluvy. - (HaNo 15. 12. 2017) a dovoluji si k němu napsat můj názor:

Netuším, kde bere předseda ÚV KSČM tu nabubřelost, když v článku napsal (cituji): "Naše strana má budoucnost a má voliče!" Panu Filipovi jeho miliony na kontě zřejmě zatemnily mozek, a proto ztratil i poslední zbytky soudnosti. Když napsal "Naše strana" tak měl pravdu, protože pan milionář Filip, který své miliony nahrabal skrze stranu komunistů, si se svými komplici, rovněž milionáři skrze stranu komunistů Kováčikem a Dolejšem, udělali z KSČM výkonnou osobní dojní krávu a je jim jedno, že KSČM přivedli na samí okraj likvidační propasti. Je zarážející, když pan Filip dokonce tvrdí, že jeho strana (tedy jeho KSČM) má voliče, když v posledních parlamentních volbách skončila hluboko v poli poražených. Dovolím si tvrdit, že když poctiví komunisté  při ohlášeném sjezdu KSČM, neudělají ve straně razantní  pořádek, a když bez milosti  nevyženou z funkcí hrobaře strany komunistů Filipa, Kováčika, Dolejše a všechny jejich korupční nohsledy v placených stranických funkcích z ÚV, KV, i OV KSČM, o jejichž platech rozhoduje Filip, tak v příští volbách se dostane KSČM mimo parlament, ale hrobaři KSČM už jsou dávno majetkově i finančně za vodou a budou se smát, jak vydupali s komunisty.

Hezký den, Jozef Jarábek, Kout na Šumavě 229

Poznámka RSP: S názorem autora a celé řady dalších souhlasíme. Celé řady dalších uvádíme, protože když jsme nedávno např. byli na jedné spolkové sešlosti s větším počtem členů KSČM, v diskuzi ve "frontičce" na občerstvení  jsme rovněž dali najevo, že se v příštích volbách KSČM už nedostane do Parlamentu. Všichni v doslechu tvrdili, že se to nestane, protože na sjezdu musí rozhodně dojít ke změně a současné vedení musí jít „od válu“.

Mysleli to jistě dobře a my bychom poctivým a slušným komunistům v KSČM splnění jejich představ a přání přáli. Jsou jen poněkud naivní. Dovolíme si předpovědět, že na sjezdu k žádným změnám nedojde. Aby na sjezd byli vysláni takoví delegáti, kteří budou volit současné vedení, např. v Libereckém kraji typu paní Hudakové, pana Chota, slečny Lysákové, podobných prznitelů komunistických ideálů a prospěchářů, přece není žádný problém a mají to už minimálně za poslední dva sjezdy odzkoušené a nacvičené. 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473