JMENOVÁNÍ PROTEKTORÁTNÍ VLÁDY SE BLÍŽÍ

Provázanost pupeční šňůrou korupce je pevnější, jak kdy jindy.

Jak je to možné, že máme rekordní počet stran v PS?

Média se obratně tématu vyhýbají a pozornost směrují na neustálé napadání vítěze voleb. Názory na čistotu voleb jsou ve společnosti konstantní. Jedni nevěří a mají pocit velkého podvodu, druzí věří na Ježíška a třetí na globální světové spiknutí Sionistů.

Nejpravděpodobnější realitou zvolení devíti stran je společenská frustrace, dekadence, úpadek společenských hodnot a cílená dlouholetá debilizace mladé generace, která se pohybuje mezi realitou, mladickou nevyzrálostí a permanentním odporem k vylhaným autoritám. Osobně se domnívám, že fragmentace politických sil je počátek obrovské a zničující společenské krize. Pojmy skutečných hodnot politici svou ignorací, mocenskou posedlostí a bezbřehým egoismem ze společnosti odstranili. Místo zájmů vlastních lidí, dětí, nemocných občanům, dali enormní prostor a podporu Euro parazitům v podobě likvidačních fondů národní suverenity. Společenskou a politickou krizi platí zahraniční nadace, fondy na to či ono. To největší společenské zlo, jsou všechny open fondy pro společnost, politiku a bla bla bla. Lidé už zcela vážně odmítají neustále oblbování sociopaty vnucovanou povinností pomáhat. Pro našince žádný fond, který by zmírnil bídu a chudobu, není. Pokrytecké Adventní koncerty jsou ostudné v porovnání, kam tečou miliardy a komu.

Nějaká vláda bude a bude dělat, co jí bude dovoleno.

Zda to bude vláda složená vítězem či poraženým je nepodstatné. Kdo usedne do příští vlády, bude pod dohledem Evropského protektorátu za přímé účasti našich euro poslanců a bratrského dohledu USA ambasády. Za každou cenu udržet hodnoty, kterým už nevěří sami autoři. Je nutné udržet onen diktát, kterému drze říkají demokracie. Kdo očekává změny k lepšímu, bude už po pětadvacáté zklamán. Zatím, co budou papaláši jednat o vládě a excelovat v rétorice a obraně svobody, klást podmínky za jakých budou vládnout a s kým. V ten samý čas budou slušným lidem rozdávat pokuty za odhozený nedopalek, vyhánět dědky z vesnických hospod a slídit kdo špatně topí, aby ekologická komanda mohla vtrhnout do Vašich obýváků. Opět nám zatopí sníženou životní úrovní a žebráckou mzdou, kterou mají v plánu do konce časů. Mašinérie pojede dál sama z vlastní podstaty.

Hlídací psi demokracie budou stále krmeni z rukou, které vytváření každodenní lži a manipulaci.

Opět budou tajně schváleny integrační smlouvy a vyčleněny další miliardy pro islamizaci společnosti.

Je třeba schválit zákon a přísný trest za porušení a urážku integrovaných. Zamaskovat bídu České životní úrovně a permanentní podsouvání nevychovaných a líných Čechů je úkol číslo 1 mediálních prestitutů. Náprava křivd, která je doménou KDU bude nejlépe dovršena zrušením Benešových dekretů a odškodněním Sudetských Němců.

Devět stran v Českém parlamentu je strategické přeskupení s pomocí cílené fragmentace. Osvědčená strategie malých proti velkému a většímu. Chaos není jen výsledkem českých voleb, je to zákonitý proces od společenského vrcholu ke dnu. Pokud se něco pohne, tak jen oněch 3,5 mil. lidí v bídě při rostoucí ekonomice k ještě většímu otroctví a chudobě. Opět se potvrdí, že mocenské elity budou vždy mocensky posedlé a neelity zdebilizované.

Zvolením Pirátů do parlamentu ČR je sdělením kam intelektuálně a morálně padáme. Vidíte, koho můžeme dostat do funkcí. Znak Pirátů si takticky upravili, protože překřížené hnáty a lebka je znak násilníků, vrahů a loupežníků. Tak tu máme nějaké umírněné piráty, kteří popírají svůj skutečný symbol na vlajce. Přes deset procent voličů poslalo do Českého parlamentu znak lebky a zkřížených hnátů, to je jediný a skutečný symbol Bartošových korzárů.

Zda se budou chovat podle jejich skutečného kultovního znaku, ukáže čas? Hesla drogy do každé rodiny společnost popudí. Jejich slova o boji s korupcí narazí na onu velkou benevolenci užívání drog. Mládež je radikální, dokáže být i brutálně cynická. Pokud má pocit, že ji zkušená generace usměrňuje, jedná se vždy o nesprávně pochopeného generačního soupeření. Piráti mohou překvapit a stejně tak zklamat. Zklamali téměř všechny politické strany. Krom zklamání, dovedli společnost ke lhostejnosti, enormní bídě a zadlužení. Výkřiky pravdy a lásky působí jak červený hadr na býka, protože to vykřikují neustále dokola ti největší zloději a podvodníci. ODS je strana, která jako jediná nechala zavřít obyčejného řidiče za počmárané plakáty. To se jen tak nezapomene. Ta velká čistá ODS nechala zavřít řidiče s žebráckým platem za tykadla, které namaloval na hlavy papalášů. Z toho se ani Fiala nevylže. Je až smutné, kam spadla strana ČSSD. Vedení zcela propadlo mamonu a funkcím. Je to strana, která nejvíce zradila své voliče a české zájmy. S korporátním magnátem Bakalou, utvořila skutečné zločinné spolčení. Deset let se budou pachtit v opozici a je možné, že vezmou nějaké funkce nabízené ANO. K TOP O9 není co dodat. Kalouskova strana byla zachráněna mladým klukem, který jako maskot přitáhl potřebné hlasy mladých. Prostě pane předsedo, ten rating Vám opět vyšel. Další maskot politických stran bude Papuánec s kotkem a to opět mladé potáhne. K devíti stranám přibudou strany Adamitů, umírněných deviantů a konečně nastane ona genderová vyváženost.

ANO a Okamura je podle některých nějaká šance, ale spíš velká neznámá. Pokud nepřijde zrada zevnitř obou uskupení, nějaká možnost tu je (Já myslím, že není – pozn. MS na konci článku.) Princ zahraniční politiky v EU Telička zradil Babiše, patrně z vděku za dobře placené koryto. Okamura byl již jednou zrazen a může být po druhé. Je pravděpodobné, že protestní strany zajdou na budoucí kooperaci a dělbě postů, ovšem přijímání nových protektorátních směrnic EU to neovlivní. Stejně jako Socialisti prodali své sliby o církevních restitucích, ty stejné sliby prodá jiná parta. Za sto milionů máte potřebný počet hlasů a za miliardu se dá prodat vlastní stát. S bilionem ovládnete všechny, vytvoříte politické strany, frakce, nátlakové skupiny, vytvoříte politické téma, které neexistuje a strach, který je nezbytný pro ovládání mas.

Přečíst výsledky voleb tou správnou politickou optikou, znamená podívat se na sponzory a mecenáše.

Finančně dotovat jednu partaj je normální. Dotovat dvě je k zamyšlení a sponzorovat pět je politická genialita. Všichni v šachu ale v dobře placených funkcích. Lidé stále doufají, že se jich skutečně někdo zastane, kdo jim vrátí lidskou důstojnost a ukradený stát. Devět stran v parlamentu bude bojovat za své programy, vítěze voleb by nejraději demokraticky zardousili a vládli bez něj. Z voličů jsou opět němí pozorovatelé, kteří za pár let opět podlehnou ilusi smyslu voleb. Českou politiku reálně ovládá pár rodin a těm je zcela jedno, kdo volby vyhraje a jaká vláda bude.

-ZR-

Poznámka MS:

Po internetu stále ještě kolují různé výplody prokazující legálnost použití dotací u Čapího hnízda. Osobně bych připustil, že Babiš nebo někdo z jeho lidí kauzu rozpoutal jako jedinečnou zastírací možnost. Tak nebo tak výsledek je zřejmý. Když někomu řeknete, že Babiš je EU-patolízal nebo že je pro imigraci, dotyčný tvrdí, že ne, protože nic takového neříkal. Neříkal, protože se ho nikdo na to neptal a nikdo tyto otázky směřování ANO neřešil. Všichni svorně jančili kolem Čapího hnízda nebo podobných věcí a kolem toho, jak je ubohému Babišovi ubližováno. Myslím, že všichni ti se budou divit, až se EU-protektor ujme vlády..  

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473