JE TO TVŮJ HLAS!!!

HLASUJ SÁM ZA SEBE!!! (Kašli na partaje, papírové, audio nebo video kecy - mysli a vyber to nejlepší!)

 

Před několika dny jsem zaslechl zpochybnění hlasování pro nějakou stranu, protože „se tam stejně nedostanou“. Ten názor vás v podstatě nutí, abyste nevolili to, co chcete, ale ty, kteří „se tam asi dostanou“. To samozřejmě přidává hlasy těm, „kteří se tam dostanou“, i když je voliči nechtějí. Vzpomněl jsem si, jak kdysi moje dcera, když její muž klel na cenami benzinu, mu řekla: „Byl jsi volit? Nebyl. Tak mlč.“ Samozřejmě by její muž svým hlasem neovlivnil výsledek voleb, to jest, kteří ničemové nám budou vládnout, natož cenu benzinu. Ale nevyužil svého práva se k tomu vyjádřit ať už úspěšně nebo ne. To by mělo být pro každého nejdůležitější: Když s něčím nesouhlasím, může být. Ale já jsem hlasoval pro jiné řešení, za sebe a pro sebe - mé svědomí je čisté.

Dnes je to důležitější, než kdy jindy. V těchto volbách totiž nejde už jen o cenu benzinu či másla, nejde o to, jestli důchodcům přidají 2 nebo 4 stovky. Jde o budoucnost našeho národa a státu. Jde o to, jestli budou vůbec ještě nějaké další volby (víme, že v jisté skandinávské zemi už volby zrušili až do roku 2022). Jde o to, jestli vůbec bude existovat český stát nebo zda bude český národ národnostní menšinou v rámci nějakého euroregionu, jako třeba Lužičtí Srbové.

Přiznávám se k tomu, že jsem i já dříve také radil jiným koho volit, aby nemuseli litovat svého hlasu jako zahozeného. Pokud nebylo volit koho, protože všechny současné parlamentní strany jsou bez výjimky prorežimní svoloč plná darebáků a parazitů, nevolil jsem nikoho. V těchto volbách musím volit. Sám za sebe a pro sebe. Musím využít svého hlasu, abych bránil likvidaci našeho státu a národa. K tomu jsou nutné dva zásadní kroky.

Vystoupit z Evropské unie a vystoupit z NATO. Obojí. Jedno bez druhého je nesmysl. Proto nemohu volit Okamuru, který by prý z EU vystoupil, ale halí to do pohádek o referendu, v poslední verzi do šestiměsíční lhůty (během ní EU provede své záměry a pak už nebude, o čem se bavit) a vystoupení z NATO neplánuje. O jiných stranách snad škoda mluvit. Jsou obrněné proti všemu a splachovací. Můžeme-li něco obdivovat, tak drzost pana Zaorálka žádat voliče o podporu strany, která je podepsána pod okrádáním našeho státu – tedy nás všech – OKD třeba počínaje a „Lithiem“ konče a navíc se bratříčkuje se sudetoněmeckým lansdmanšaftem, stejně jako zaprodanci a vlastizrádci Bělobrádek a Herman z jiné partaje. Stejného ražení je pan Gazdík. Proto jsou v těchto volbách nevolitelní i starostové. Chápete to? Starostové, kteří nadávají, jak jim stát nepomáhá, ztěžuje práci, totéž v krajské zastupitelstvu kde v našem kraji zvítězili, ale mnohem horší omezování a ničení našeho státu z Bruselu jim nevadí? A co dlouhodobá rezerva ČSSD – KSČM, která už dlouho o všech zločinech ví, ale nic proti tomu nedělá a vytasí se s dvouletou kauzou „lithia“ těsně před volbami, aby nahnala honem ještě nějaké hlasy? Srabové a pokrytci!

Vraťme se ale k vystoupení z EU a NATO jako klíčovým pro další existenci našeho státu a národa.  To je pro naši další existenci a vývoj natolik zásadní, že v předvolebním rozhodování se voliči nemusí na nic jiného soustředit a mohou s klidnou myslí odevzdat do sběru veškerou propagaci, vypustit všechny trapné klauniády – předvolební super besedy a podobné šaškárny plné nepodstatných nesmyslů lží, pokrytectví a předvádění snad už dostatečně známé ubohosti všech současných parlamentních kašpárků bz rozdílu „politické“ příslušnosti.

Myslíte si, že je možné zlepšovat cokoli v naší zemi, když můžeme dělat jen to, co nám EU dovolí? A naopak, když nám EU bude bránit dělat to, co bychom chtěli dělat a umíme? Jaká je to státní suverenita, když je evropské právo nadřazené našemu?  Nevadí vám, že do EU dáváme pětkrát tolik peněz, než kolik s podmínkami a často i obstrukcemi dostáváme zpět?

A co NATO? Patříte také mezi pobloudilce, kteří si myslí, že by v případě nebezpečí nás NATO chránilo? Ve smlouvě NATO, ale nic takového není. Znamená to, že až v případě našeho ohrožení by zvažovali, jestli nám pomohou. S tím máme už svoje zkušenosti, když západní země i smluvně nám zavázané se na nás vykašlaly a předhodily nás Hitlerovi (dnes Merkelové?). To víme my, nevědí to naše zblblé děti, které se to ve škole a v naruby převraceném dějepisu neučily. A co v případě válečného konfliktu? Která země by to nejdřív schytala, protože je nejblíže a „na ráně“? No máte pravdu, Slovensko je asi ještě blíž, že?

Dám hlas pro život v zemi, kde budeme moci dělat to, co je pro nás a naše lidi nejlepší.

Dám hlas pro život v zemi, která postaví vlastní bojeschopnou armádu a systém bezpečnosti a nebude muset žebrat o ochranu, kterou jí stejně nikdo jiný než my sami neposkytne.

Dám hlas straně, která má v programu vystoupení z EU a z NATO! Č. 25 ČSNS!!!

Dosud v žádných volbách jsem se neptal členů rodiny, koho volili a neříkal jsem jim, koho jsem volil já.

Ale v těchto pro naši zemi – českou vlast a náš český národ existenčních volbách chci, aby všichni moji blízcí, moje žena i děti věděly, že volím stranu, která má jednoznačně v programu vystoupení z EU a NATO, na jejíž kandidátce jsou další strany, hnutí, strany, hnutí a spolky, které se dokázaly shodnout a kandidují za to, co je pro nás životně důležité!

Bude nás dost? Bude nás málo? Neřeším. Nejdůležitější pro mě (a mělo by být pro každého) je, že já jsem svůj hlas dal pro nejlepší řešení pro lidi v naší zemi, pro naši budoucnost a také pro to, aby vůbec nějaká budoucnost byla! Jde nám vážně o všechno!

misk

V Mimoni dne 18. 10. 2017, Miroslav Starý

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473