OD JEDNÉ NORMÁLNÍ ŽENY!

Nela Lisková: Pane ministře Dienstbiere, běžte do háje

14. 9. 2015

Aneb vyhrožovat a utiskovat se americkým poskokem nenecháme!

Já Vám nevím přátelé, ale co výrok amerického občana, angažujícího se v naši zemi v politice, to perla.

Na mě osobně působí vyjádření "ministra pro lidská práva"  Jiřího Dienstbiera v rozhovoru pro rádio Impuls, kdy prohlásil, že výroky některých autorů na internetu je nutné trestně stíhat, jako červený hadr na býka. 

Mám několik zásadních otázek. V naší zemi bylo zrušeno právo se svobodně vyjadřovat?

Jak, a především čí lidská práva tady pan ministr zastupuje?

Jak je vůbec možné, že rodilý Američan, narozen ve Washingtonu zastává tuto  funkci v České republice?

Je přece logické, že jako předsunutá ruka americké vlády povede svůj rezort  tendenčně, tedy zásadně proti nám, občanům české republiky.

O jaké zastrašování se tady pane "ministře" snažíte? Chcete nám na rozdíl od Vás,  plnohodnotným občanům, vlastencům, slušným lidem, kteří ctíme tradice a historii a v tomto duchu vedeme a vychováváme své děti, abychom se za ně, tak jako za vás nemuseli nikdy stydět vyhrožovat? Nejprve nás vy, naše vláda uvrhnete do největší katastrofy, jakou pamatujeme a pak po nás vyžadujte mlčení a tupý souhlas se všemi svinstvy, která jste tady napáchali? Já za sebe Vám můžu zcela otevřeně sdělit, že mě neumlčíte, pokud tedy nezvolíte americké vládě blízkou metodu "odstraněna pro nepohodlnost".

Ale do té doby, pokud budu žít, budu se chovat tak, aby se mí rodiče a moje dcera za mě nemuseli stydět! Jakým právem si dovolujete nás limitovat ve výrocích vůči imigrantům, když sami vidíme dnes a denně názornou ukázku jejich kultury a smýšlení.

Nebo vám snad podřezaná hrdla a usmívající se islamista mající v každé ruce hlavu oběti připadá jako zcela normální jev? Vy si snad libujete v kultuře, ve které má nejvyšší cenu pětiletá holčička, protože její znásilnění ji činí utrpení tak nezměrné, že je to pro ně ta prává, nefalšovaná rozkoš?

A po tom všem, kdy nám do naši země uměle verbujete přesně tyto "lidi", i když bych se slovu a významu člověk v jejich případě velmi ráda vyhnula, po nás chcete, abychom se na jejich adresu vyjadřovali umírněně nebo dokonce láskyplně? Jste člověče alespoň trochu normální?

V nás všech to už pěkně vře a takové lidi, jako jste vy, pane Dienstbiere, bych nejraději profackovala, aby se vzpamatovali a uvědomili si, že nejsou bohové ani nadlidi!

Vy, nám ze své pozice sluníčkáře a zapáleného proamerického posluhovače nebudete a nemáte právo kázat vodu, když sám pijete víno! Vy sám se snažíte diskriminovat a umlčet majoritní většinu a preferujte nepřizpůsobivou menšinu. Vehementně se zastáváte cikánů, kteří jen ždímají náš sociální systém.  Považuji to za výsměch vůči nám pracujícím lidem, kterým nechodí každý měsíc složenka na velkou částku, jen za to, že se narodil jako cikáni.

Vy sám jste v životě řádně nepracovat a od svých dvaceti let se "živíte" politikou...

Nemáte absolutně ponětí o normálním, běžném životě pracujícího člověka.

To my, jsme vůči cikánské menšině v každém směru diskriminování a nic nám stát nedá zdarma, jako jim! A teď máme živit ještě další hordy nepracujících agresivních živlů?!

Vážený pane ministře, z ministerstva, které Vám slouží jako "výživná trafika", ale nám občanům je úplně k ničemu! Já za sebe i za většinu našeho národa děkuji bohu, že jste neuspěl v prezidentských volbách. Nebylo by tady už vůbec k žití!

Díky za našeho pana prezidenta Miloše Zemana!

A ještě přídavek na dané téma:

liskova

Nela Lisková: Psychopati z naši vlády nám chtějí odebírat naše děti!

16. 9. 2015

Bělobrádek, Valachová, Marksová, Dienstbier jsou zralí svými výroky na odbornou psychiatrickou pomoc!

Poslední měsíce jen stěží rozdýchávám to, co nám naši bezmozci ve vládě servírují...

Bělobrádek nás ženy vyzývá, abychom se uvolily v rámci zvýšení populace ke styku s imigranty, což považuji za nehoráznou prasárnu a pohrdání námi, českými ženami.

Dámy, nic horšího by nás už potkat nemohlo!

Tento návrh pana Bělobrádka je vrcholem arogance a neúcty k ženám. Navrhuji, aby k tomuto nechutnému a pro nás ženy odpornému a nepřípustnému experimentu využil svoji ženu a poté nás informoval, jak si to jeho paní s hordou černých, nakažených  primitivů užila...

Další výrok pana Bělobrádka, kdy konstatuje, že naše zákony imigranti dodržovat nebudou muset, protože by to byl vůči nim projev neúcty a fašismu je taky nepřijatelný. A to, jak prohlásil, že by mu muslimové v poslanecké sněmovně nevadili, je spolu s ostatními jeho prohlášeními jasný projev vlastizrady a doufám, že za toto jeho konání ponese jednou zodpovědnost! Pane Bělobrádku, svými výroky zrazujete nejen nás, národ, ale i svou víru...

Aby toho nebylo málo, rozhodly se ministryně školství Valachová a ministryně práce a sociálních věcí Marksová-Tominová, že nám tady zavedou takzvaný Norský systém, o kterém se již delší dobu hovoří. Co to pro nás, rodiče znamená? Chtějí zavést systém, který běžně funguje v Norsku a ve Velké Británii. Jedná se o úřad se samostatnou mocí, který bude mít pravomoc rozhodovat o odebírání dětí z rodin bez soudů a předávat je do pěstounských rodin. Odebírány mají být děti nás vlastenců, z jejich pohledu "problémových" rodičů, kteří se odmítáme podvolit multikulturalismu a naše děti vychováváme k úctě k tradicím a vlastenectví.

Vše má být pod záštitou ministra pro lidská práva Dienstbiera, který neziskovým organizacím přislíbil peníze na několik let dopředu, aby o ně nemohly přijít a byly k těmto účelům dobře zabezpečeny a naše děti nám mohly ve velkém odebírat!

Ministryně školství Valachová chce našim dětem doslova  "vymývat mozky" a ve školách vyučovat například v rámci občanské výchovy multikulturalismus.

V případě, že se naše děti, které vychováváme ve smyslu vlastenectví proti tomuto (multikulti) ve škole ohradí a budou věcně argumentovat, bude to jasný signál pro školu, že je něco špatně a my jakožto rodiče - vlastenci jsme  "problémoví" a na základě těchto signálů nám budou děti násilně odebírány na takzvanou převýchovu do  pěstounských rodin.

Vážení občané české republiky, toto je už hodně za hranou a je čas se začít bránit této zvůli a aroganci moci ! Protože, když nám kvůli islámu už chtějí odebírat naše milované děti, smysl našeho života, tak už tím překročili veškeré meze a hranice.

Dámy, Valachová, Marksová-Tominová! Copak vy nemáte děti? Co si to vůbec dovolujete! Vy nevíte, že každá matka je v podstatě "lvice" a bude své děti bránit i za cenu vlastního života? Vy to takto necítíte? To jste opravdu pro peníze schopny udělat úplně všechno?! Máte vůbec něco jako svědomí a přirozenou inteligenci, když tak bezhlavě posloucháte nařízení EU a USA?! Jste obě politování hodné a já jako žena, matka a vlastenka se za vás stydím! A nemyslete si ve své naivitě, že toto vám někdy zapomeneme a odpustíme. Doufám, že nastane doba, kdy se za vaše výroky a činy budete zodpovídat! A jen tak mimochodem, naše děti nedáme a zkuste nám na ně sáhnout!

Nela Lisková

Zdroj: PARLAMENTNÍ LISTY 

 

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473