VĚTŠÍ BLBCI NEŽ JSME DOUFALI?

V. Pjakin

Je to ještě horší, než jsme doufali …

Máme tu Visegrádskou čtyřku: Polsko, Česko, Slovensko a Maďarsko. Máme tu historicky zformované státy a státy vyprojektované, zkonstruované, vytvořené pro realizaci určitého projektu. Jen Maďarsko je historicky zformovaný stát, který však nemohl existovat, aniž by se začlenil do Rakouska-Uherska. Maďarsko je to jádro, které umožní zformování projektově nově zkonstruovaného svazu čtyř států.
Co s tím má společného Izrael? Který je také zcela očividně projektově zkonstruovaným státem? A který navíc podle plánů v roce 2019 již neměl existovat?

Ve Varšavě se konal summit, na kterém se Netanjahu prořekl:„Sešli jsme se zde, abychom naplánovali válku proti Íránu.“
Všem je zcela jasné, že dojde-li na tuto válku, Izrael přestane existovat. To znamená, že část izraelské „elity“ se chová takovým způsobem, aby Izrael v budoucnu přestal existovat. Přáli si, aby tento problém s likvidací Izraele místo Íránu vyřešilo Rusko, proto také tito Izraelci, kteří chtějí nechat zlikvidovat izraelský národ, zničit stát Izrael, tak tito představitelé Izraelců se postarali o sestřelení našeho letadla. Více méně jsme z toho vykličkovali, neboť velmi dobře víme, že v Izraeli působí různé politické skupiny s různými politickými zájmy.
Víme, jaké úkoly řeší existence státu Izrael, který je evidentně projektově zkonstruovaným státem, a podle toho tu věc řešíme. Také proto, že v samotném Izraeli panují velice silné nálady za každou cenu Izrael zachovat.
Nejsou to žádní přátelé Ruska, ale uvědomují si jednu věc, že jakmile se Rusko byť i jen trochu od Izraele odvrátí, přestane Izrael existovat, bude zlikvidován, protože právě kvůli tomu ho vytvořili.

Právě proto Kissinger v roce 2008 řekl, že Izrael tu za deset let už nebude. Jenže jim ty plány nevyšly.
Proč? Protože v roce 2015 v Sýrii zasáhlo Rusko a Izrael tak zůstal zachován. Měl být zlikvidován ve výsledku války v Sýrii, a to si někteří z izraelského vedení neuvědomují.

Ale vraťme se k Visegrádské čtyřce. Jaké úkoly mají plnit tyto projektově zkonstruované státy, které spojuje Maďarsko, historicky zformovaný stát? A co s tím má společného Izrael?
Všechno je to velice jednoduché. Projekt Intermares, Mezimoří, o kterém mluvil Pilsudski, od Baltského do Černého moře je stále aktuální, pořád tu je. Visegrádská čtyřka je ta základna, která má zajistit svými kompetencemi existenci tohoto politického svazu.
Výhledově se tato Visegrádská čtyřka rozšíří o celé území Rumunska, které je také projektově zkonstruovaný stát, který nemá vůbec žádné své kompetence.

Takže od Černého, tedy od Baltského až do Černého moře.
To je území budoucího státu, projektově konstruovaného státu.
A stejně jako dříve existovalo Rakousko-Uhersko, tak teď bude existovat Visegrádská čtyřka, která bude zahrnovat dva historicky zformované státy.
Polehoučku tam vsunou i Rakousko, protože samotné Maďarsko by to samo neutáhlo, a také aby se obnovilo Rakousko-Uhersko v nové územní konfiguraci.

Co s tím má společného Izrael? Hodně toho má společného.
Izrael má být podle plánů globálního řízení zlikvidován.
A co znamená Praha? Kvůli které byl vytvořen projektově zkonstruovaný stát Československo?
Které bylo v první polovině 20. století schopné vlastními silami ubránit vlastní území suverenitu?
Ten stát byl zformován takovým způsobem, že k tomu měl dostatek vlastních kompetencí. Praha je okultním střediskem světového židovstva.
A něčeho takového se nikdo ze židů jen tak nevzdá. Ty události roku 1968 jsou toho svědectvím. Takže podstatou té součinnosti Izraele a Visegrádské čtyřky je přesun kádrového řídícího sboru světové židovské diaspory a center řízení v jejich kádrovém složení do Prahy a dalších měst Visegrádské čtyřky, aby se tam schovaly za mocí nově vytvářeného mezistátního svazu vytvářeného z projektově zkonstruovaných států a z reálně zformovaných států. Takový tam probíhá proces …

A skutečnost, že se tentokrát nesešli?
Protože je tu problém. Americká státní elita, která nezná úmysly globálního prediktoru, v tomto ohledu hází Visegrádské čtyřce klacky pod nohy.

Takže je nutné proces přenosu řízení z Izraele, těch institucí, které jsou nyní v Izraeli, přibrzdit.
K tomu je POTŘEBNÝ KONFLIKT a ten konflikt zajistily činy americké státní elity, která plně řídí Polsko (satelit – červená a bílá). Takže je to Polsko, které selhává při formování Visegrádské čtyřky (proto ten poprask se zkaženým masem jakoby z ničeho nic, KONFLIKT JE TU).

A dokud toto polské selhání nebude překonáno, není možné pokračovat v dalším formování Visegrádské čtyřky. Máme tu tedy hned dva důvody, proč se to setkání teď nemělo konat.
Polsko jako využitý destrukční prvek a druhý důvod nutnost prozatímního pokračování existence státu Izraele v nějaké státní podobě.
Až proti Izraeli zaútočí Írán a Hizballách, budou se muset urychleně evakuovat a kam?
Na připravené území Visegrádské čtyřky a přesněji do Prahy v Česku …

Poznámka: Je to jistě zajímavé a lidé jako já se dozvědí věci a souvislosti, o kterých nevěděli. A i když jen jaksi „nahrubo“ přece jen to vyvolá jisté spojitosti a vysvětlení. Třeba, že se prezident Zeman ve vztahu k Izraeli už nějaký čas chová, jako Václav Havel. Připomenout bych mohl jiné názory prezidenta, se kterými už dlouho vyjadřuji svůj nesouhlas – účast vojáků ČA v zahraničních misích včetně Afghánistánu. Přijde mi stále více jako klasický sociální demokrat, u kterého nevíte, že to co platí teď, bude platit ještě za dvě hodiny, natož pak zítra a pozítří. Je to opravdu povedená čtyřka ve vedení naší země, jak vtipně předznamenal Miloš Zeman – „Banda čtyř“.

S Milošem Zemanem je další čtvrtinou Hamáček, kterého nezvolili ani do zastupitelstva v jeho městě - Mladé Boleslavi. Náslewduje dlouholetá vyčpělá ikona ODS Kubera a Andrej, který předstírajíc obchodní zájmy si dojede pro další noty k velkému zločinnému bratru za mořem. „Banda čtyř!“

Tak to se nám občané demokraticky skutečně opravdu, ale opravdu povedlo! „Ábr dý koncn“, jak říkávala kdysi dávno naše švígrmutr. A já říkám společně s V. Pjakinem: „Je to ještě horší, než jsme doufali …

M. Starý, SČN

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473