PODOBA NEOFAŠISMU

?ANTIFA?

Takový, možná záměrný zmatek v názvech a pojmech. Jako člen vlasteneckého hnutí se zajímám o jiná vlastenecká sdružení s cílem spolupráce. Proto také vím, že i u nás v Libereckém kraji existovalo a možná ještě existuje Vlastenecké sdružení antifašistů – ANTIFA. „Možná“ jsem použil proto, že kolem tohoto spolku jsou jisté nejasnosti, pokud se regionálních představitelů týká. Jsou? A kdo? Na vlasteneckých setkáních je totiž nevídáme.

Ale nám jde tentokrát a hlavně o jinou zavádějící záležitost: Existenci mezinárodního extrémistického hnutí ANTIFA, které má své spolky už i u nás v ČR. Toto hnutí má přímo ve svém logu obrázek, jak maskovaný extrémista kope do ležícího člověka.

bila pycha

Nápis „Good night white pride!“ se překládá – „Dobrou noc, bílá pýcho!“

V USA ministerstvo pro vnitřní bezpečnost považuje tuto skupinu za teroristickou organizaci, podobně jako muslimské skupiny. U nás je nejznámější tváří tohoto hnutí předseda pirátské strany Ivan Bartoš. Toto hnutí infiltrovalo už i české skauty. Např. má svou buňku mezi skauty v Brně. K tomu foto: brněnská skautka Lála na jedné z akcí.

antifa skautka

Stejná dívka se nechala zvěčnit i s panem Ferim, který už dostatečně proslul mezi lidem obecným jako pako.

antifa feri

Z hnutí Antifa se proslavil např. ve Španělsku jistý Rodrigo Lanza, člen skupiny „Zaragoza Antifascista“, a to tím, že dokopal 33-letého muže, a ten na následky zranění za týden v nemocnici zemřel. Také „zabodoval“ tím, že po jeho napadení policista Juan José Salas, otec čtyř dětí, skončil na invalidním vozíku.

Antifa tvrdí, že vystupuje proti fašismu, ale v jejich vnímání je fašistou každý, kdo není fanoušek Evropské unie a Angely Merkelové. Svými akcemi, propagací násilí a užíváním násilí prokazuje, že je naopak fašistickým uskupením, Za své nepřátele považuje lidi, kteří mají rádi svou vlast a jsou na ni hrdi. Antifa požaduje navýšit dovoz černochů, muslimů a islamistů do Evropy. Její členové jsou přesvědčeni, že se tím „naředí“ kulturní evropské národy a vznikne „nový člověk“, který již žádnou vlast mít nebude.

-rsp-

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473