NEJDE JEN O OKAMURU!!!

Kriminalizace Tomio Okamury přišla na objednávku!

Stopy vedou k americkému velvyslanectví a mohutné chobotnici vztahů mezi lidmi, kteří jezdí do USA k ideologickým školením v dikci amerického ministerstva zahraničí! Odhalujeme struktury a vazby největšího spiknutí ve službách cizí mocnosti na území ČR po roce 1989!

Redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS odhalila v rámci investigace největší spiknutí zahraniční moci v polistopadové éře Československa. Současná mediální a politická poprava Tomia Okamury vede k lidem, které spojuje jeden společný jmenovatel a klíčový faktor, který dosud unikal pozornosti českých médií.

Všichni jste si jistě všimli, že Pražská kavárna si líže hluboké rány po prohraných prezidentských volbách a veškerá pozornost médií se nyní upírá na SPD. Všechno to začalo ve chvíli, když Miloš Zeman přišel na tiskovou konferenci po vítězných volbách, když si sebou přivedl své podporovatele a přímo za něj se na pódium posadil Tomio Okamura. Signál byl vyslán a všichni pochopili, že mocenské uchopení tandemu Zeman – Babiš se bude opírat o podporu SPD a KSČM. Miloš Zeman hned v úvodu zaútočil na média Zdeňka Bakaly, a tím byla vyhlášena nová mediální válka.

Ovšem pozor, tady je důležitý moment. Miloš Zeman navázal blízké a kamarádské vztahy s Tomiem Okamurou a dramatickým hlasem v projevu uvedl, že toto je jeho poslední politické vítězství, a že už nemůže zažít žádnou porážku. Tento výrok byl adresován lidem v okolí, kteří chystali v pozadí Jiřího Drahoše tzv. slovenskou cestu pro Pražský hrad, tedy „kiskizaci“ českého prezidenta, který by láskou a s dojetím padl kolem krku americkému velvyslanectví a zejména neoconům, kteří plánují na území ČR a Slovenska vybudovat operační zázemí pro americká kasárna, jejichž výstavba už byla zahájena v Polsku. Miloš Zeman svým znovuzvolením překazil plán na rychlý obrat české politiky směrem k USA v evropském pojetí. Jenže Miloš Zeman svoji moc nedokáže realizovat, pokud nebude ustavena vláda Andreje Babiše. Už před volbami jsme na Aeronetu informovali, že v zákulisí hnutí ANO dochází k ideologickému odporu a štěpení, což před několika dny potvrdili i čelní představitelé hnutí ANO. Hlavními odpůrci spolupráce s SPD jsou Robert Pelikán a Martin Stropnický. Odpor proti spolupráci s SPD vyjádřil i ministr dopravy Dan Ťok.

Mocenský tandem na ose Zeman – Babiš se neobejde bez třetího, Tomio Okamury!

Andrej Babiš nemá pod kontrolou celé své hnutí, protože navzdory dohodě s KSČM mu jeho vlastní poslanci potopili při hlasování komunistu Zdeňka Ondráčka jako kandidáta KSČM na předsedu kontrolního výboru GIBS. Toto bylo dohodnuté mezi A. Babišem a V. Filipem, že Hnutí ANO podpoří Ondráčka z KSČM do pozice předsedy výboru. Jenže Babišovi se část poslanců za ANO vzbouřila a hlasovali proti. Prudká reakce KSČM přišla záhy a Babišovi reálně hrozí, že pokud nebude Ondráček na čtvrtý pokus zvolen předsedou komise pro GIBS, může Babiš na vyslovení důvěry vládě od komunistů zapomenout. A proto začal překvapivě A. Babiš už připouštět i možnost předčasných voleb. Jenže mezitím se stalo něco, s čím se nepočítalo ani uvnitř hnutí ANO.

Miloš Zeman obhájil mandát a bude pět let nadále řídit Pražský hrad a ovládat procesy jmenování premiérů a vlád. Tato událost zcela mění situaci, protože Miloš Zeman je prudkým odpůrcem předčasných voleb a navíc Miloš Zeman chce do vlády s Babišem ČSSD po skončení sjezdu strany, a to podle toho, který předseda bude zvolen. Jestli zvítězí konzervativní křídlo kolem Milana Chovance nebo reformní proud kolem Jiřího Zimoly.

Celá situace po říjnových volbách do sněmovny se totiž začíná krystalizovat do neuvěřitelného obrazu, do kolektivního boje médií, veškerého mainstreamu a v konečném důsledku i justiční mašinérie, proti třem osobám na české politické scéně: Proti Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi a Tomio Okamurovi. První z nich má na krku zinscenované a na objednávku připravené trestní stíhání. Vykonstruovaná kauza Čapí hnízdo má Andreje Babiše dostat do kriminálu. Na Miloše Zemana nemohou, protože ten je prezident a není stíhatelný (kromě velezrady), odstranit ho měli ve volbách, ale to nevyšlo. A nově došlo k zahájení kriminalizace Tomia Okamury kvůli pravdivým výrokům, že tábor v Letech nebyl koncentrák, ale nápravné pracovní zařízení pod správou Protektorátu a českých četníků.

Česko uchvátila korupční chobotnice řízená z amerického velvyslanectví. Američané korumpují na školeních v USA české politiky, státní zástupce, novináře a česká rozvědka se jen dívá, jak v Brně si dávají dostaveníčko špičky prokuratury s americkým velvyslancem.

A právě tady se nám podařilo objevit neuvěřitelnou mocenskou chobotnici, která dosud zůstávala skryta před očima veřejnosti. Všichni lidé, kteří jsou v těchto dnech namočeni v hysterické kampani proti T. Okamurovi, na kterého neziskovky podávají trestní oznámení kvůli výrokům o táboru v Letech, mají napojení na americké ministerstvo zahraničí a ideologický školící program International Visitor Leadership Program (IVLP), který představuje nebezpečnou a hrozivou mocenskou chobotnici, která doslova pohlcuje a svými chapadly ovládá česká ministerstva, média, policii, státní zastupitelství, soudy a neziskový sektor takovým způsobem, že z toho doslova přechází zrak. Lidé, kteří jsou napojeni na útoky a trestní oznámení proti T. Okamurovi kvůli kauze Lety, prošli totiž všichni v USA ideologickým operativním programem IVLP. Objednávka k trestnímu stíhání T. Okamury tak vede k americké státní moci, která zasahuje do vnitřních záležitostí ČR. Chobotnice vztahů uvedená níže je hrozivým obrazem celé kauzy.

Absolventi programu International Visitor Leadership Program v dikci amerického ministerstva zahraničí a jejich propletenec:

- Lenka Bradáčová – Vrchní státní zástupkyně z Prahy, IVLP v USA prošla v roce 2008,

- Ivo Ištvan – Státní zástupce z Olomouc, proslavil se v kauze Čunek a především v roce 2013 při pádu vlády Petra Nečase. Program IVLP absolvoval v USA společně s Lenkou Bradáčovou,

- Marek Wollner – Redaktor ČT a šéf pořadu Reportéři. A. Babiš s stal terčem několika zmanipulovaných reportáží ČT, podle jeho slov budou mít ještě dohru při jmenování vlády,

- Nora Fridrichová – Reaktorka pořadu 168 hodin na ČT, který se prezentuje svojí zaujatostí proti prezidentu Zemanovi a T. Okamurovi.

- Dalibor Balšínek – Šéfredaktor Echo24.cz a dříve šéfredaktor Lidových novin,

- Ondřej Kundra – Redaltor časopisu Respekt, program IVLP absolvoval v roce 2017 v době, kdy se nejvíce angažoval v publikování článků o ruských serverech v ČR,

- Lýdia Poláčková – dříve vedoucí ostravské pobočky Poradny pro občanství, občanská a lidská práva se účastnila IVLP v roce 1999. Věnuje se problematice romských menšin, nastoupila na nově vzniklou pozici romský koordinátor při odboru sociálních věcí magistrátu města Ostravy, působil také jako členka rady vlády pro národnostní menšiny.

Další absolventkou IVLP je Magdalena Karvayová, která působí v Open Societ Fund Praha George Sorose jako koordinátorka projektů romské iniciativy. Mezi dalšími absolventy je Miroslav Klempár, organizátor romských komunit. Absolventkou programu IVLP je také Jarmila Balážová, která působila jako tisková mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové a je zároveň členkou správní rady Romea o. p. s.

Cenzor iDnes, který sedí v dozorčích radách několika neziskovek, dostal školení v USA od amerického ministerstva zahraničí ve stejném rozsahu, jako státní zástupci nebo novináři z ČR.

Dalším absolventem programu IVLP je Patrik Banga, který sedí v dozorčí radě Romea o. p. s., zároveň působí v dozorčí radě neziskovky In Iustitia. Už chápeme, proč je Radek Banga, bratr Patrika Bangy tak urputně protěžován těmito kruhy? Už chápeme, proč náměstkyně pražské primátorky Krnáčové, Petra Kolínská navrhla Radka Bangu na Cenu hlavního města Prahy? Už rozumíme, proč je členem sekretariátu náměstka Matěje Stropnického a primátorky Krnáčové Vít Masare, další absolvent IVLP? Už rozumíme tomu všemu, když víme, že Patrik Banga, člen dvou výše uvedených dozorčích rad je absolventem IVLP? Dále pro server Romea.cz dlouhodobě psal David Beňák, který je dalším absolventem IVLP od února 2013, stejně jako jeho kolega David Tišer.

Romea o. p. s. samozřejmě čerpá dotace z norských fondů, resp. EEA grants, např. Navázání spolupráce s norskými organizacemi za 70.000 Kč, nebo další projekt nesoucí název Pomoc Romům s prací či Pomoc romským obětem nenávisti, Náprava mediálního zobrazování Romů, atd. Napravení mediálního obrazu stálo 2,000.000 Kč. Zda se podařilo mediální obraz Romů napravit. Posuďte sami. Dále George Soros také podporuje romské studenty v Česku, a to prostřednictvím Romského vzdělávacího fondu (Roma Education Fund), přičemž rozdělování stipendií koordinuje od roku 2010 právě občanské sdružení ROMEA o. p. s.

Červené karty proti Zemanovi, In Iustitia, Tomáš Přikryl, Karel Janeček a jeho Rekonstrukce státu

Zmínili jsme také, že Radek Banga je členem dozorčí rady neziskovky In Iustitia. Určitě si vzpomínáte na kauzu červených karet proti prezidentu Zemanovi ze 17. listopadu 2014, kdy na transportní krabici České Pošty byl uveden adresát, jednak americké velvyslanectví a jednak Šárka Kadlecová, bývala aktivistka a zaměstnankyně amerického velvyslanectví. Šárka Kadlecová pracuje od roku 2010 v neziskovce In Iustitia, která je úzce spojená s akcí červené karty. Tuto operaci s krycím názvem Red square – Rudé náměstí spolu s americkou ambasádou a Šárkou Kadlecovou spolupořádal i Tomáš Přikryl, aktivista z Prahy, který podepsal po prvním prezidentském kole v lednu 2018 výzvu „19 mantinelů“ Rekonstrukce státu z pera Karla Janečka.

Neměli bychom zapomenout ani na absolventku IVLP Mgr. Katarínu Klamkovou, která byla ředitelkou brněnské neziskovky IQ Roma servis. Od 7. 12. 2017 s stala novou ředitelkou Mgr. Šárka Pólová. Tato neziskovka rovněž čerpá dotace a granty z norských fondů (EEA grants) např. právo na rodinu – koordinovaná spolupráce za 1,856.322 Kč s popisem projektu „Pro lepší životní podmínky romských rodin“.

Mimochodem výše zmínění Dalibor Balšínek i Ondřej Kundra, kteří jsou absolventi IVLP a také absolventka Lenka Bradáčová jsou zjevně nebezpečně blízko napojeni v kauza Beretta, tedy v rámci řízených úniků informací ze zdrojů vyšetřovaných kauz na stole elitních policejních útvarů, tedy přes Roberta Šlachtu, k Martinu Fendrychovi, k Ondřeji Kundrovi, Sabině Slonkové z Neovlivní, kteří všichni mají vazby na Lenku Bradáčovou a její mocenskou skupinu s napojením na Karla Janečka a od něho výše na americké ministerstvo zahraničí skrze pražskou ambasádu USA a její IVL program.

Na tento program vytahují z české politiky osobnosti, státní zástupce, redaktory, žurnalisty a nadějné kádry do USA k ideologickým školením a k získání pro „americkou věc“ v ČR. Bradáčová absolvovala ILVP s Ivo Ištvánem, a rovněž proběhla schůzka v brněnské restauraci Rialto ihned po nástupu Andrew Shapira do funkce US velvyslance v Praze. Schůzka Bradáčové, Šlachty, Ištvána a Pavla Zemana s Andrew Shapirem těsně po jeho nástupu na ambasádu představovala bezpečnostní hrozbu takového rozsahu, že měla podle našeho názoru okamžitě zasáhnout přímo na místě kontrarozvědka. Nestalo se tak.

Americké vměšování se do vnitřních záležitostí ČR přesahuje veškeré myslitelné meze! Kontrarozvědka se na to jen dívá a nesmí zasahovat, americké tajné služby mají na území ČR doslova Klondike. To musí skončit!

Mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě Pavla Zemana byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA v Praze, náměstek Pavla Zemana Jelgor Stříž také absolvent IVLP. Americká agenda vrůstá do české legislativy jako rakovina, v podstatě to jsou operační spojky a urychlovači procesů z USA do ČR, jsou to všechny segmenty hospodářství, páteřní univerzity v ČR, další informace přinese redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS v následujících dnech. Cikánské organizace, které vyrazily po krku Tomiu Okamutovi, jsou tudíž přímo naváděny jako řízené hlavice skrze moc amerických neoconů v Praze proti SPD, jejichž cílem je oslabit vznik mocenského tandemu na ose Zeman – Babiš, protože v případě trestního stíhání T. Okamury vznikne v Hnutí Ano obrovský odpor proti spolupráci s SPD. Tím vznikne i tlak na A. Babiše, aby odešel z politiky a přenechal řízení Hnutí ANO někomu jinému. S tím Babiš logicky nesouhlasí, proto začíná uvažovat o předčasných volbách.

Ty jsou najednou opravdu velmi reálné, protože Babiš oznámil, že nemá v případě druhého nezdařeného pokusu o sestavení vlády se pokoušet o třetí pokus a rovnou by se měly vypsat nové volby. Termín voleb v červnu by byl zcela reálný. Jenže kriminalizace Babiše a Okamury může Miloše Zemana zbavit dvou hlavních politických spojenců. Nikdo nebude chtít jít s nimi do vlády, protože oba jsou přece trestně stíhaní, bude se pořád opakovat. Nikoho nezajímá, že jde o trestní stíhání na objednávku v obou případech, politická karta se najednou obrací do pozice, že uvnitř SPD možná začnou chápat, že Babiš asi nemluvil jen tak do větru, když už celý rok opakuje v médiích, že jeho trestní stíhání je politickou objednávkou. A kdo nyní hraje roli žalobce? Cikánské organizace, neziskovky a redaktoři médií, které všechny spojuje americké velvyslanectví, International Visitor Leadership Program a zahraniční pobyty a stáže těchto osob ve školících centrech pod záštitou amerického ministerstva zahraničí.

Sudeťácká fronta z KDU-ČSL a TOP 09 vyzvala k odvolání Tomia Okamury z postu místopředsedy poslanecké sněmovny. Stopy vedou k Bělobrádkovi, který také odjel do USA na školení IVLP!

Vzpomínáte si na prosinec 2013? To bylo období těsně po parlamentních volbách a sotva začala trojčlenná jednání o sestavení vládní koalice mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL, tak jeden ze tří předsedů, Pavel Bělobrádek, na počátku těchto jednání odletěl na 14 dní do USA. Tehdejší předseda sněmovny Jan Hamáček (sám navštívil 22. 9. 2017 islámské kulturní centrum Al-Firdaus v Praze) vyloučil, že by se jednalo o cestu, kterou by Pavlu Bělobrádkovi zaplatila či schválila sněmovna. Byla to Bělobrádkova soukromá cesta a jednalo se právě o výměnný pobyt v rámci IVLP. Když v lednu 2013 přišla Bělobrádkovi pozvánka do USA, nikdo netušil, že se budou na podzim 2013 konat předčasné volby, a že P. Bělobrádek dostane 4742 preferenčních hlasů a KDU-ČSL celkem 336.970 hlasů. A v daném termínu p. Bělolbrádek tento program IVL nemohl už odvolat, i když vrcholilo jednání o složení koalice. Takže je jasné, že cesta do USA měla vyšší prioritu, než jednání o koalici po volbách v ČR.

Bělobrádek se setkal s exkongresmanem Jimem Marshallem, po Capitolu ho zase provedli lidé dalšího kongresmana Gregoryho W. Meekse, setkal se s řadou vládních úředníků, se zástupci neziskových organizací, kulturních organizací, atp., se kterými probral škálu různých témat, od jaderné energetiky až po integraci Muslimů. Jaderná energetika byla pro pád Nečasovy vlády příznačná, tak asi Bělobrádek dostal doporučení, že jaderná energetika v případě Temelína se rovná jedině Westing House a integraci muslimů, vzpomínáme si na jeho otřesné výroky, kdy např. prohlásil, že mu je jedno jestli ve sněmovně sedí Muslimové (prohlásil v parlamentu v úterý 15. 9. 2015).

Výzvy k usazení muslimů v ČR, aby oplodňovali české ženy, protože rodí málo děti!

Také šéf lidovců upozornil na to, ž Česko ohrožuje dlouhodobě nízká porodnost, a pokud by se uprchlíci rozhodli zůstat, nebyl by proti. To prohlásil na tiskové konferenci 7. 7. 2015. Vyzývá Bělobrádek české ženy nepřímo k pohlavnímu styku s uprchlíky, když klade rovnítko mezi nízkou porodnost na jedné straně a dlouhodobou přítomnost uprchlíků na straně druhé?

Další poslankyní v Parlamentu ČR je Helena Langšádlová za TOP 09, která se rovněž v roce 2016 účastnila amerického vládního IVLP. V poslanecké sněmovně se v roce 2015 konala konference thuink-tanku Evropské hodnoty a projektu Kremlin Watch o tom, jak se bránit údajně pro-ruské propagandě, která se šíří českým, resp. evropským internetem. Rusko prý věnuje úsilí pomoci médií rozložit „západní svět“ a jeho hodnoty a získat podporu pro své aktivity ve světě. Policie a výzvědné služby by se měly na weby šířící pro-kremelské postoje zaměřit, zjistit, kdo za nimi stojí, kdo je podporuje, jak jsou financované a začít jim „legálními nástroji“ znepříjemňovat život.

Mimochodem, hlavní figury na této konferenci byli dle pozvánky poslanci Ivan Gabal (KDU-ČSL) a Helena Langšádlová (TOP 09). Sekundovali jim Jakub Janda – Evropské hodnoty a Jakub Kalenský – Stratcom, což je instituce Evropského parlamentu zaměřená m. j. na boj s tzv. ruskou propagandou. Tady vidíme přímý vliv americké propagandy do samého srdce české politiky. A právě Bělobrádek, Langšádlová a Gabal jsou ti, kteří chtějí odvolat Okamuru z postu místopředsedy PS.

Proti Okamurovi stojí mohutná zahraniční státní moc a usiluje o jeho politickou likvidaci a kriminalizaci. Útok je koordinován z úseku tzv. „cílených operací“ amerického ministerstva zahraničí skrze politické figury v českých neziskových, ale i v médiích a na úrovni státních zastupitelství. Chobotnice amerického vlivu a lidí, kteří prošli výcvikovým, programem cizí moci v USA, nyní ovlivňuje výsledek parlamentních voleb v ČR, vede ke kriminalizaci vítěze voleb, A. Babiše a nově i ke kriminalizaci T.Okamury.

Nenechávejte si tyto informace pro sebe a šiřte je. Hraje se o mnoho! Nejen o záchranu Okamury, ale o záchranu samostatnosti a důvěryhodnosti demokratického politického systému v ČR!!!!!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473