NASTOUPÍ TRUMP ZÍTRA DO ÚŘADU?

Monday, January 16, 2017 10:27 PM

Putin náhle vyhlašuje zvýšenou bojovou pohotovost. Chystá se v USA ohrožení státu?

Vytvořeno 16. 1. 2017 10:40

Opravdu chmurně a zlověstně zní informace, že včera stovky ruských systémů protivzdušné obrany a S-400 byly náhle uvedeny na stavu zvýšené bojové pohotovosti na rozkaz prezidenta Putina, který údajně obdržel „vážné varování“ od Služby vnější rozvědky (SVR), která tvrdí, že složky "stínového státu" v USA připravují zavraždění zvoleného prezidenta Donalda Trumpa, podněcovatelem je americká Ústřední zpravodajská služba (CIA), pak bude z této vraždy obviněno Rusko, což bude sloužit jako záminka pro vstup do války s ním. Píše to ivejournal.com.

Zároveň s varováním SVR prezident Putin obdržel také varování od Willyho Wimmera, bývalého státního tajemníka Ministerstva obrany Německa, který řekl, že „existuje síť odporu proti prezidentu Trumpovi, aby se neuskutečnil 20. leden ... a co se stane ve Washingtonu, se zdá být začátkem války“, což přinutilo Putina brát vážně varování SVR o možném a reálném ohrožení státu. 

A jako by navazoval na tato dvě varování o opravdu vážné a nebezpečné situaci v Americe, laureát Pulitzerovy ceny, spisovatel a analytik Glenn Greenwald zveřejnil hrůzný článek „Stínový stát jde do války se zvoleným prezidentem“, v němž upozorňuje, že americký "stínový stát" se „nyní otevřeně zabývá válkou proti legitimně zvolenému prezidentovi Donaldu Trumpovi“.

Je také třeba poznamenat, že začátkem ledna Trumpa před nebezpečím varoval i senátor Charles Schumer, když zmínil skutečnost, že v CIA „existují způsoby, jak bodnout do zad“, ale Trump ignoroval varování o nebezpečí, které představují podněcovatelé „stínového státu“.

A při pohledu na to, jak tisíce amerických tanků, obrněných vozidel a vojáků jsou i nadále přesouvány do Evropy, bylo řečeno, že Rusko jasně varuje, a že „to vnímáme jako hrozbu pro nás a jako akce, které ohrožují naše zájmy a naši bezpečnost“. Že po té, co by byl zvolený prezident iniciátory tohoto „stínového státu“ zabit", Rusko nebude mít jinou možnost, než rozpoutat „v Americe peklo“, aby zastavilo Západní globalistickou elitu a nenechalo ji zničit celou planetu.

Zdroj: nr.cz

Doplnění RSP:

Patříme k těm, kteří se znepokojením počítají minuty, které zbývají do inaugurace nového prezidenta USA Trumpa. Je zřejmé, že v USA jsou síly, které se chystají jeho nástup do funkce zmařit. Buď jeho likvidací - vraždou (nebyl by prvním), nebo zahájením války než usedne do prezidentského křesla. Pravomoci prezidenta by přešly na Kongres USA a prezident by byl fakticky vyřazen. Záměru vyvolat válečný konflikt nasvědčují masivní transporty vojska a vojenské techniky z USA do Evropy k hranici s Ruskem, jehož jsme svědky. Rozhodnutí Putina není proto pro nás překvapením. 

A dodatek: V zemi, kde prezidenta Kenndyho zastřelil člen jeho vlastní ochranky, informace o počtech policistů příliš neuklidňují.

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473