CO VLÁDNÍ ZLOČINCI TAJÍ?

Co vám Babiš, Blatný Rážová a BIS tají?

Takže, jmenuji se Igor Shepherd, a přišel jsem z velmi temného světa. Budu k vám upřímný. Dnes budu mluvit ze srdce, ne ze svého počítače. V první řadě… posledních 10 měsíců jsem byl ředitelem zpravodajské služby sekce jednotného velení pro reakci na Covid-19 ve státě Wyoming. Sedm let jsem strávil prací na ministerstvu zdravotnictví ve Wyomingu, To, co mě teď šokovalo, je to, co se děje v posledních 10 měsících v USA. Nazýváme to tzv. pandemie Covid-19… řekněme to raději takto opatrně. Hmm… ok. Chci Vám říct něco zajímavého, co se stalo před pár dny, když CDC se rozhodlo, že už nebude počítat případy onemocnění pacientů s chřipkou pro rok 2021.

To znamená, že všechny případy onemocnění chřipkou půjdou mezi počet případů onemocnění Covid-19. Protože počet případů onemocnění (Covid-19) v USA není dostatečně vysoký. Máme zde problém, máme zde podvod a vlastizradu. Ano. když jsem začal zkoumat situaci okolo pandemie Covidu-19, a viru SARS-CoV-2, zjistil jsem, že tento virus se velmi podobá viru SARS (vážný akutní respirační syndrom), který jsme tu měli v roce 2 3. Podobnost s ním je 80-85 %, je identický. Tak identický, že tento virus nelze ani oddělit jako jiný kmen viru. Každopádně, takže to, čeho se tu snažím dosáhnout, co se tu snažím říct, snažím se říct, že… když ministerstvo zdravotnictví, HHS a CDC musí z nějakého důvodu zvýšit počet případů (Covid-19) v USA, protože je příliš nízký, nebo úmrtnost není tak vysoká, nemocnice jsou prázdné, něco zde není v pořádku.

Něco není správně. Takže když Vám povím, že pandemie Covid-19 byla posledních 19 let v USA připravována, jste s tím v pohodě? Ano. (víme to) 19 let… věřím, že již od roku 2 1. První operace „temná zima”. Biologické cvičení. Je to příprava, je to dlouhá, dlouhá cesta… Ví, co dělají, a jak to dělají… trvalo jim celé roky, se připravit na tento moment v USA a na celém světě. Je to globální mise. Dostat komunismus do každého rohu této země. Nejen v USA, ale do celého světa. Plán zničit USA nyní postupuje plnou rychlostí dopředu.

Vakcíny v něm hrají hlavní roli. Co mě nejvíce zaráží, že šest společností, ne šest, pět společností je dnes zapojených do výroby miliard a miliard vakcín… a jedna společnost speciálně – Pfizer. Mrazáky jsou již připravené a čekají na okamžik, kdy se začnou rozvážet v ultra chlazených mrazácích. Pfizer. Budu Vám o společnosti Pfizer říkat něco víc, ale co mě nejvíce zarazilo, bylo, že technologie, kterou pro ty vakcíny používají… prý je revoluční, ale to je lež. To není žádná revoluční nová technologie… ta technologie se používala před 30 lety v Sovětském svazu, Číně, Severní Koreji a Kubě. V biologických laboratořích, kde vyvíjeli biologické zbraně hromadného ničení. Je to stejná technologie, kterou používají dnes k vývoji vakcín pro nás.

To, co se děje je, že většina technologií, které farmaceutický průmysl dnes používá, a jak jsem Vám již řekl, je založená na technologii messenger RNA (mRNA), která přeprogramovává náš imunitní systém, a přebírá kontrolu nad naším imunitním systémem. Už tak nemáme přirozenou kontrolu nad svým imunitním systémem, ale on kontroluje nás díky jím uvolňovaným antibiotikům v době, kdy by měly být uvolněny. Podívejme se na příběh firmy AstraZeneca, jedné z britských firem ve spolupráci s firmou Novavax, což je další společnost, mimochodem americká firma… podle mě je z Massachusetts nebo Marylandu. Ty dvě také vyvíjí vakcíny. Jednu moc hezkou… SF9-BV.

Platformou pro výrobu této vakcíny je hmyz.

19 C

19 C2

19 C3

19 C4

19 C5

Je to tedy larva, housenka a pak můra. To je to, co to je. Odebrali část genu z toho hmyzu a použili ho ve vakcíně. Dobrá, a to je to, co velmi brzy obdržíme. A tento příběh mě ani moc nezajímá. To, na čem mi záleží, je imunitní systém. Náš imunitní systém bude nadměrně stimulovaný a reakce (autoimunitní odpověď) nemusí vzniknout jen v místě vpichu, což je již dávno prokázáno klinickými testy, které již dávno provedli. Co je ještě tak speciálního na této vakcíně od AstraZenecy? No… Mají saponin, což je ve skutečnosti přírodní mýdlo, které se vyskytuje v kůře stromu Malena (hovorové označení pro – Quaillaja saponaria), myslím, že to jméno stromu pochází z Chile.

Je to kůra ze stromu… velký problém. Proč je to velký problém? Používají ho jako adjuvant k větší stimulaci imunitního systému, pokud to normálně nestačí. Proč si myslíte, že se u některých lidí začnou projevovat silné klinické projevy poté, co je předávkují těmito vakcínami? Pak říkají „Oh, my máme výmluvu, podali jsme Vám vysokou dávku, snížíme Vám dávku.” Nemá to nic společného s dávkou, ale s tím, co ta vakcína obsahuje. Saponin je materiál, adjuvant, který silně stimuluje imunitní systém, ale problém je ten, že je extrémně cytotoxický. Neničí jen samotné buňky, ale také tvoří v buňkách hemolýzu.

19 C6

To znamená, že koagulační systém je poškozený. Znamená to, že lidé k smrti vykrvácejí, ale ne rychle. Jak jistě víte, klinické testy probíhají super rychle. Určitě jste ve zprávách zaslechli pár věcí. Myslíte si, že vám ve skutečnosti ukazují, jaká skutečná klinická data následují po všech těch klinických testech? Proč nemluví o filipínském lékaři, který na tuto vakcínu zemřel? Například…

Co třeba ty dvě ženy z Británie, které jsou teď v podstatě postižené? A k tomu mám stále otázku týkající se toho zdravotního postižení, protože u jedné z nich se rozvinula myelitida (zánětlivé postižení míchy). A připadá mi to spíše jako A.D.E.A. – akutní diseminovaná encefalomyelitida. K akutní diseminované encefalomyelitidě dojde jen u cca jednoho člověka z 250 tisíc lidí. To není normální. Očkovaní tohle nedělá… moje otázka tedy je Proč to ovlivnilo myelin? Proč by měla intenzivně ztrácet svůj myelin?

19 C7

(Co je myelin vědí nebo by měii vědět dobře lidé léčící se s roztroušenou sklerozou (jako já). Tato choroba je vlastně porušením myelizačního obalu nervů, které si organizmus z nějakého podnětu (šok, úraz, atd.) sám sobě způsobí.

A k čemu slouží myeliny? Z publika: Vyskytují se kolem míchy. Ano! Kvůli nervovým signálům. To je, k čemu slouží. Pokud nemáte myeliny, přeruší to nervový signál. Už nemůže normálně procházet od axonu k dendritu.

19 C8

Před pár měsíci sotva chodila a řekli jí, že se bude dva roky zotavovat. Podle mě se z toho vůbec nikdy nezotaví, ale o to teď nejde. Jde o to, co se jí stalo a proč se jí to stalo. Všechny klinické testy nabíraly pouze zdravé, lékařem vyšetřené a otestované dospělé jedince. A ona v té době byla zdravá. Takže o co tady jde?

Vraťme se znovu k projektu FACTOR v Ruské federaci. K utajovanému projektu FACTOR, kde testovali myeliny a jejich úbytek. Stejnou technologii, použitou k vývoji biologických zbraní v Rusku na počátku 90. let. Existuje hodně zlé vědy. A hodně zlých vědců. Dobře. Jak hluboce zlí jsou? Margburský virus – biologická zbraň.

19 C9

19 C10

19 C11

A my dnes máme takové lidi, kteří pracují pro farmaceutický průmysl, takové jako je Bill Gates, kteří mu ve skutečnosti slouží. Ten muž investoval tolik peněz do tolika věcí. do všech vakcinačních společností, které jsou jím kontrolovány. Naprosto všechny. Víte, kolik se dnes vyrábí vakcín na Covid-19? Téměř 2 druhů. Každý národ se snaží něco vyrobit. A vybralo se jich pouze šest, speciálně pro USA. A všechny z těch šesti… vlastně jen pět z nich používají technologii messenger mRNA. Technologie messenger mRNA je pro lidskou populaci naprosto neznámou.

Nikdy předtím nebyla testována. Takže řekněte mi, jen se Vás jednoduše zeptám, položím Vám jednoduchou otázku. Je to logická otázka. CDC uvádí, že míra zotavení z Covidu-19 je 99,8 %! Zopakuji sám sebe. 99,8% míra zotavení! U této nemoci, která je „nejsmrtelnější na světě”. Nemoc, všichni se jí bojíme. Stále se snažím potkat někoho, kdo ji vlastně měl. Tři nebo čtyři dny a je pryč. Vemte si HCQ (hydroxychlorochin) a zinek a jste v pořádku. Má menší úmrtnost než kdejaká sezónní chřipka… fakticky je úmrtnost pouze 0,1-0,5 %. Pouze!

Takže, řekněte mi, jaký tady máme problém? Prosím! Řekněte mi to. Na chvíli se zastavte a zamyslete se. S typem takové situace potřebujeme naočkovat 7 miliard lidí na Zemi, a to velmi, velmi, Nošení roušek? Cítím se tady dneska svobodný… v pořádku, nevidím na Vás žádné roušky. Nevidím rychle? Co je na tom špatně? Jenom se Vás chci zeptat… je to logická otázka. Co je na tom špatně? Žádné udržování rozestupů. A tento kostel není uzavřený. OK? Tak co se to tedy sakra děje? H1N1 – prasečí chřipka v roce 2009. 67 milionů lidí bylo v USA nemocných v roce 2009. 67 milionů lidí bylo diagnostikováno s prasečí chřipkou. V roce 2009. Nosily se roušky? Byl nějaký lockdown? Byly rozestupy?

Takže co se to tedy dnes děje v roce 2020 s tímto strašidelným typem koronaviru, který je tak děsivý? Mám ho v sobě tolik, že se z toho třesu… takže o co tady jde? Problémem je agenda, „informace“. Tohle je problém.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473