COVID PODLE PLÁNU (2)

Pandemie roku 2020 je popsána s děsivými podrobnostmi ve scénáři pro budoucnost od Rockefellerovy nadace z roku 2010

V roce 2014 předpověděl investigativní novinář Harry Vox plánovanou globální pandemii

Odkazuje na slavný dokument Rockefellerovy nadace, ve kterém všechno, co vidíme nyní, jak se děje, doslova předpověděl ve velkém detailu: globální pandemie, uzamčení populace, zhroucení ekonomiky a uložení autoritářské kontroly.

Dokument s názvem „Scénář budoucnosti technologie a mezinárodního rozvoje“. (9) To říká všechno: scénář pro budoucnost.

Má kapitolu nazvanou „LockStep“, ve které se uvádí globální pandemie, jako by se to stalo v minulosti, ale která je jasně zamýšlena jako zkouška do budoucnosti.

Scénář pro budoucnost „pokračuje srovnáním dvou různých odpovědí na jimi předvídanou pandemii: USA pouze‚důrazně nedoporučuje‘ lidem létání, zatímco Čína zavedla povinné karantény pro všechny občany. První odpověď je obviňována z ještě většího šíření viru, přičemž je chváleno zavedení dusivého uzamčení. Dále popisuje
implementaci totalitní kontroly:

Během pandemie národní vůdci po celém světě napnuli svou autoritu a uložili vzduchotěsná pravidla a omezení, od povinného nošení obličejových masek až po
kontrolu tělesné teploty u vstupů do společných prostor, jako jsou vlaková nádraží a supermarkety.

Je zřejmé, že podrobení se autoritě je požadovanou odpovědí. Podle tohoto „scénáře budoucnosti“ se to ale zhoršuje:

„I po odeznění pandemie se tato autoritativnější kontrola a dohled nad občany a jejich aktivitami zasekla a dokonce zesílila.“

„V rozvinutých zemích měl tento zvýšený dohled mnoho podob: například biometrické ID pro všechny občany a přísnější regulace klíčových průmyslových odvětví, jejichž stabilita byla považována za zásadní pro národní zájmy.“

Podle Rockefellerovy nadace musí globální pandemie vyústit ve zvýšenou kontrolu, kde se lidé rádi vzdají své svobody, aby se znovu cítili v bezpečí.

Příručka pro globální kontrolu

Nyní, když je ohlášená pandemie skutečně tady, přišla stejná Rockefellerova nadace s krokem dva: příručka o tom, jak během této pandemie implementovat nové kontrolní systémy. Svět se může znovu otevřít pouze tehdy, když jsou k dispozici všechny požadované řídicí sítě.

Když zkombinujete dva dokumenty Rockefeller, uvidíte plán:

1) Nejprve ohlašují globální pandemii s koronaviry a říkají, k čemu by to mělo vést: zcela nová úroveň autoritářské kontroly.

2) Zadruhé dávají praktické kroky, jak tento kontrolní systém použít.

Toto jsou ilustrace a citace z jejich průvodce:

„Digitální aplikace a sledovací software chráněný ochranou soukromí by měly být široce používány, aby umožnily úplnější sledování kontaktů.“

„Abychom mohli plně ovládnout epidemii Covid-19, musíme testovat většinu populace každý týden.“

Podle jejich „Scénáře budoucnosti“ by celá světová populace měla dostat digitální ID, které ukazuje, kdo dostal všechny vakcíny. Bez dostatečného očkování bude odepřen přístup do škol, koncertů, kostelů, veřejné dopravy atd.

Nyní v roce 2020 přesně toto požaduje Bill Gates a mnoho vlád.

Musí být zkontrolovány všechny kontakty

Na zveřejněném vládním videu vidíme rozhovor mezi bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem a Andrewem Cuomo , guvernérem státu New York. Diskutují o tom, jak nastavit velký kontrolní systém k testování celé populace a kontrolu všech jejich kontaktů. Diskutují o tom, jak vybudovat armádu k provádění tohoto kontrolního systému.

„Musí být jmenovány stovky a stovky kontrolních agentů. Vyzkouší každého a poté zkontrolují všechny jeho kontakty. V tomto měřítku se to ještě nikdy nedělo. Toto je armáda vyšetřovatelů, kteří budou kontrolovat kontakty všech. “

Andrew Cuomo, guvernér NEW YORKU

Zcela nová úroveň globální kontroly

Bill Gates také objasnil, že pouze lidé, kteří byli očkováni proti Covid-19, by měli mít povoleno cestovat, chodit do školy, účastnit se schůzek a pracovat. Digitální ID vakcín se již vyvíjejí a Gates má patent na technologii, která umožňuje dohledat tělo jednotlivce kdekoli. Tato technologie se nazývá WO2020-060606. Kromě toho chce Gates zřídit globální monitorovací síť, která bude sledovat každého, kdo přišel do kontaktu s Covid-19.
Plán: vstříknout lidstvu vakcínu pozměňující DNA

Slavný investigativní novinář Anthony Patch dělal několik let výzkum týkající se plánů řídit svět, pomocí vytvořené pandemie a povinných vakcín. Během rozhovoru v roce 2014 tento výzkumník předpověděl následující:

„Uvolní umělý koronavirus.“ V důsledku toho budou lidé požadovat vakcínu, která by je chránila. Tato vakcína přidá do těla osoby třetí kmen DNA, což z nich v podstatě učiní hybrid. Jakmile je člověku podána injekce, téměř okamžitě jeho DNA prochází transformací.
Tato genetická změna způsobí, že lidé ztratí schopnost myslet sami za sebe, aniž by si byli vědomi, že se to stalo. Lze je tedy snadněji ovládat a stanou se otroky elity.“

Samozřejmě to zní šíleně a šílené to opravdu je. Přesto si musíme být vědomi toho, že tento profesionální vyšetřovatel není blázen. Udělal roky výzkumu a to je to, co v průběhu let objevil.

Musíme být opatrní, abychom neodmítli spolehlivé znalosti založené na mnoha letech výzkumu, jednoduše kvůli našemu vlastnímu nedostatečnému pochopení těchto témat.
20 let výzkumu říká: vakcína změní naši DNA

Doktorka Carrie Madej řídila dvě velké kliniky v Georgii, než šla do Dominikánské republiky dělat humanitární práci. Za posledních dvacet let studovala DNA a vakcíny a natočila naléhavé video, ve kterém varuje, že existuje plán na injekční očkování lidstva velmi nebezpečnými vakcínami proti Covid-19. Účel těchto nových vakcín bude dvojí:

1) přeprogramovat naši DNA a udělat z nás hybridy, které se snáze ovládají.

2) připojit nás k umělé inteligenci pomocí digitálního ID vakcíny, které také otevře zcela novou oblast kontroly.

Tato lékařská expertka říká, že několikrát pozorovala, jak se nemoci šíří na populaci pomocí letadel. Z bezpečnostních důvodů o tom není ochotna sdílet více podrobností na veřejnosti.

Vylidňujte Zemi prostřednictvím organizovaných epidemií
Dr. John Coleman byl zpravodajský důstojník CIA, který napsal knihu nazvanou „Výbor 300“. Vysvětluje v něm, jak tajné společnosti manipulují s vládami, zdravotnictvím, potravinářským průmyslem, médii atd. Tuto knihu lze najít na webových stránkách CIA.

Jedním z hlavních cílů mnoha tajných společností, které kontrolují vlády a média, je vylidnit Zemi.

Dr. Coleman říká o jejich strategii následující:

„Nejméně 4 miliardy zbytečných pojídačů budou odstraněny do roku 2050 prostřednictvím omezených válek a organizovaných epidemií smrtelných rychle působících nemocí.“
Udržujte lidskou populaci pod 500 000 000 jedinců

V roce 1980 byl v Georgii postaven žulový pomník, kterému se říkalo Guidestones (česky Poradní kameny – překl.). Sada 10 pokynů je zapsána do struktury v osmi moderních jazycích a kratší zpráva je zapsána v horní části struktury ve čtyřech starodávných jazykových skriptech. První pokyn je následující:

1. Udržujte lidstvo pod 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou.
Důstojník CIA Dr. Coleman odhalil, že jednou z jejich metod „udržování lidstva“ je způsobování „organizovaných epidemií smrtelných rychle působících nemocí“.

Používání vakcín ke snížení populace

Během rozhovorů TED Bill Gates zopakoval tento cíl, když doslova řekl, že nové vakcíny lze použít ke snížení světové populace o 10 – 15%!

„Na Zemi nyní žije 6,7 miliardy lidí a brzy jich bude 9 miliard. Můžeme však toto číslo snížit o deset až patnáct procent, pokud odvezeme dobrou práci s novými vakcínami, zdravotní péčí a antikoncepcí “. 

Gates, prodejce vakcín

Vakcína Covid19 pro kontrolu populace?

Mike Adams je publikovaný vědec v oblasti potravin, autor populárně vědecké knihy Food Forensics a zakladatel laboratoří CWC akreditovaných ISO. Před lety řekl toto:

V populačních centrech bude uvolněna upravená biologická zbraň. Budou se ozývat výzvy k masivnímu vládnímu financování vakcínového průmyslu, aby přišel s vakcínou.

Jako zázrakem budou mít vakcínu vyvinutou v rekordním čase. Od každého se bude požadovat, aby se postavil do řady a nechal si píchnout tuto vakcínu.

Skutečně došlo k uvolnění upravené biologické zbraně, následované mandátem na očkování, obrovským vládním financováním pro očkovací průmysl a vakcínou, která se vyvíjí v rekordním čase.

Zbytek jeho poselství je, že tato vakcína začne během několika let pomalu zabíjet miliony – ne-li miliardy – lidí. Bude to vakcína proti zabíjení, určená ke snížení světové populace.

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?
Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
Vedle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

SHRNUTÍ:

Byla pandemie plánována?
Lékaři z celého světa nazývají pandemii globálním zločinem, světovou diktaturou se sanitární výmluvou.

Dva roky před příchodem COVID-19 na scénu, Evropská unie, USA, Čína a další národy najednou začaly vyvážet desítky milionů testovacích souprav pro COVID-19.

V roce 1956 televizní vysílání uvedlo, že do roku 2020 bude nový virus chřipky pocházet z Asie a rozšířit se do celého světa.

V roce 2013 hudebník předpovídal globální pandemii s koronavirem v roce 2020. Věděl to kvůli osobnímu vyšetřování takzvaných „konspiračních teorií“.

V roce 2017 Anthony Fauci zaručil překvapivé propuknutí infekční choroby během prvního funkčního období Trumpovy administrativy.

Krátce před vypuknutím globální pandemie koronavirů Bill Gates zorganizoval globální cvičení na zvládání pandemie koronaviru: Event201.

Také krátce před vypuknutím pandemie Global Preparedness Monitoring Board oznámil světu, aby byli připraveni na pandemii koronaviru.

V roce 2018 Institut pro modelování nemocí (Institute for Disease Modeling ) oznámil globální pandemii chřipkového viru pocházejícího z Číny v oblasti Wuhan.

V roce 2018 Bill a Melinda Gatesovi oznámili, že v nadcházejících letech dojde ke globální pandemii vytvořeného viru.

Koronavirus SARS-CoV-2 mohl být vytvořen v Bio Safety Lab Level 4 ve městě Wuhan, která získala miliony dolarů od Anthony Fauciho.

Existovalo několik filmů velmi detailně líčících pandemii koronaviru, a dokonce zmiňují hydroxychlorochin jako lék.

Komiksová kniha, vytvořená v Evropské unii, líčí virus šířící se po celém světě. Krize je řešena zavedením totalitní lékařské tyranie.

Letní olympijské hry v roce 2012 hrály pandemii koronaviru během jejich otevírací show.

Investigativní novinář Harry Vox předpověděl v roce 2014, že by mohla být vytvořena globální pandemie‚ aby vládnoucí třída‘ mohla zavést vyšší úroveň autoritářské kontroly.

Investigativní novinář Anthony Patch předpověděl globální pandemii s umělým virem, který by byl použit pro vynucení DNA vakcíny, kterou se přeprogramuje lidstvo.

Dr. Carrie Madej studovala DNA vakcíny po celá desetiletí a říká, že plánem je použít vakcínu COVID-19 k zahájení procesu transhumanismu: přeprogramování lidské DNA.

Důstojník CIA Dr. John Coleman studoval tajné společnosti a říká, že jejich cílem je snížení populace na Zemi prostřednictvím organizovaných pandemií smrtelných nemocí s rychlým průběhem.
Ve státě Georgia byl v roce 1980 postaven obrovský památník s deseti zásadami pro lidstvo, v osmi jazycích.

Prvním z těchto „deseti přikázání“ je, že lidstvo musí být omezeno na půl miliardy lidí.

Bill Gates řekl během rozhovorů TED, že nové vakcíny lze použít ke snížení světové populace o 10–15%.

Mike Adams, „zdravotní strážce“, před lety předpovídal to, co se nyní děje: uvolnění upravené biologické zbraně, následovaný mandátem na vakcíny, obrovské vládní financování pro vakcínový průmysl a vakcína, která se vyvíjí v rekordním čase. Předpověděl také, že tato vakcína zabije v průběhu několika let nespočet lidí.

V roce 2010 Rockefellerova nadace zveřejnila „Scénář pro budoucnost …“, v němž popisují nadcházející globální pandemii, která by měla vyústit v implementaci autoritářské kontroly nad lidmi, která se po pandemii ještě zintenzivní.

V roce 2020 Rockefellerova nadace vydává příručku o tom, jak vytvořit tento svět kontroly, s podrobným průvodcem. Říká se, že život se nemůže vrátit zpět do normálu, dokud se svět nestane „uzamčeným“ s touto kontrolou autoritářských vlád shora dolů.

Je opravdu vidět, že Bill Gates a mnoho dalších po celém světě jsou ihned ochotni k převzetí kontroly bezprecedentním způsobem, s prosazováním ID vakcín, mikročipy, které budou implantovány do lidí, nařizováním nošení obličejových masek, sociální distancování, nucené uzamikáníy, extrémní trasování kontaktů, atd.

Součástí této kontroly shora dolů je extrémní cenzura každého jednotlivého hlasu z řad lékařů, vědců a dalších odborníků, kteří kritizují, co se děje.

Všechny předpovědi byly provedeny krátce předtím, než se to stalo

Pamatujte, že každá jednotlivá předpověď této pandemie byla oznámena několik let nebo dokonce měsíců předtím, než k ní došlo. To je významné. Gates a Fauci lžou svému publiku, když říkají „historie nám říká, že se to stane“, protože neexistuje žádný historický základ pro zajištění globální pandemie koronaviru během několika měsíců či let.

Nikdy v historii se nic takového nestalo, v takovém globálním měřítku.

Skutečnost, že taková historicky jedinečná událost byla předpovězena velmi podrobně – filmy, pořady, vyšetřovatelé, lékaři, ti, kteří financují laboratoře, které tyto viry vyvíjejí, ti, kteří vydělávají miliardy z těchto pandemií, ti, kteří chtějí vytvořit zcela novou úroveň kontroly v našem světě atd. – ukazuje, že to bylo plánováno.

Existují náznaky toho, že se s pandemií manipuluje?

Dosud jsme se dívali na náznaky, že pandemie byla plánována dopředu. Pokud je to skutečně zorganizováno, mělo by to být také zřejmé během pandemie. Plánovaná pandemie je také řízená pandemie. Skutečně pozorujeme, že se s pandemií manipuluje? Absolutně. Na dalších příspěvků na StopWorldControl.com odhaluje, jak doslova každý lékařský, vědecký, vládní, vzdělávací a novinářské hlas, který se liší od mediální propagandy, je agresivně cenzurovaný. Nikdy v historii lidstva neexistovala po celém světě taková globální cenzura lékařů a respektovaných vědců!

Big Tech (Google, Facebook, Twitter, Apple atd.) spolupracuje s Big Pharma (farmaceutický průmysl za několik miliard dolarů), aby potlačil každý hlas, který zpochybňuje jejich propagandu.

Kromě toho existuje bezprecedentní projev celosvětových podvodů s čísly covid. Doslova každá informace o COVID-19 je nepravdivá. Zdravotnický personál po celém světě připustil, že je na ně vyvíjen velký tlak a dokonce je jim přímo uloženo registrovat každého pacienta jako covid pacienta a každou smrt – bez ohledu na příčinu – jako covid smrt. Důkazy pro toto pobuřující tvrzení můžete vidět v této šokující expozici největšího podvodu v historii světa.
Plán ovládnout svět

Mluvili jsme o skupině lidí, kterým se říká „globalisté“. Kdo jsou vlastně tito „globalisté“? Jsou to bohatí a vlivní lidé z celého světa, kteří plánují vytvoření jedné globální vlády. To jim umožní ovládat každého člověka na planetě. Jejich strategií je ovládnout všechny oblasti našich společností: zdravotnictví, potravinářský průmysl, média, vlády, náboženství, všechno.

Celková světová nadvláda byla ďábelskou touhou mnoha mocných vůdců v celé světové historii. Jen si pomyslete na notoricky známá světová impéria Říma, Velké Británie, Peršanů, Rusů atd. Více nedávno se Hitler pokusil stát se vrcholným světovým vůdcem.

Tato zvrácená vášeň neopustila zkorumpovaná srdce lidstva, ale prostředky k dosažení tohoto cíle se změnily.

Místo toho, aby napadli národy tanky a bazukami, nyní zotročují lidstvo silou strachu. Jakmile vytvoří dostatečnou paniku, mohou představit „řešení“. Toto řešení však znamená odstranění naší svobody a podrobení nás jejich kontrole.

Hlavními hráči v globalismu jsou Organizace spojených národů, Světové ekonomické fórum, Světová zdravotnická organizace, Evropská unie, Mezinárodní měnový fond, Světová banka a zejména mnoho soukromých bank, které již v podstatě ovládají svět. Mnoho z těchto globalistů se nedávno stalo otcem události zvané DAVOS, kde vyjádřili, jak bude pandemie použita k zavedení jejich plánů. Zde jsou některá z jejich prohlášení: (18 )

„Nyní je historický okamžik v čase, nejen v boji proti viru, ale také pro PŘETVOŘENÍ SYSTÉMU.

Pandemie představuje příležitost k OBNOVENÍ SVĚTA.

Svět musí jednat společně a rychle, aby ZRUŠIL VŠECHNY ASPEKTY našich společností a ekonomik, od vzdělávacích po sociální kontakty a pracovní podmínky.

KAŽDÉ ZEMĚ, od Spojených států po Čínu, se musí účastnit a každé odvětví, od ropy a zemního plynu po technologie, musí být TRANSFORMOVÁNO. “

Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra

Světové ekonomické fórum vytvořilo „kolovrátek“ se všemi svými cíli. Na něm můžeme vidět následující tři „projekty“: Covid19 následovaný globálním řízením a internetovým řízením.

Nikdo nechce tyto organizace

Ani jediný člověk na zemi nehlasoval pro tyto organizace, aby jen existovaly, natož aby převzaly plnou kontrolu nad našimi životy, komunitami, zaměstnaností, zdravím, průmyslem, atd. Přesto se prezentují jako naši světoví vůdci, kteří plánují celou naši budoucnost.

Světová zdravotnická organizace se stala šéfem našeho zdraví, aniž by si ji kdokoli z nás vybral.

Uplatňují tyranii v běžných médiích a sociálních médiích, kde není povoleno vyjádření lékařské nebo vědecké odbornosti, pokud to není v souladu s pokyny této „světové“ organizace.

Desítky tisíc lékařů a vědců byly po celém světě cenzurovány prostřednictvím Facebooku, Youtube a Twitteru.

Proč? Protože tito giganti v sociálních médiích uvádějí, že POUZE to, co říká Světová zdravotnická organizace, je pravda. To je jasný příklad světové tyranie globalistů. Nainstalují své vlastní „světové“ instituce – které mají NULOVOU autoritu nad kýmkoli z nás – ale jednoduše proto, že se nazývají „světovými“ vůdci, přebírají autoritu nad celým lidstvem.

To znamená úplnou ztrátu lékařské svobody, ztrátu svobody projevu, ztrátu skutečné vědy, ztrátu skutečné žurnalistiky a zavedení diktatury organizacemi, pro které nikdo nehlasoval, vedené jednotlivci, které nikdo nechtěl, a přesto se jednoduše chopí vlastnictví našeho světa.

Jsou to velcí, tlustí, zlí tyrani na hřišti, kteří si hrají šéfy nad všemi lidmi.

Světovou zdravotnickou organizaci řídí terorista

Šéf Světové zdravotnické organizace byl členem násilné revoluční komunistické strany v Etiopii, Tigray lidové osvobozenecké fronty (Tigray People’s Liberation Front ). (19) Ministerstvo vnitřní bezpečnosti jasně uvádí:

„TPLF se kvalifikuje jako teroristická organizace III. úrovně … na základě jejích násilných aktivit …“

Zamyslete se nad tím: muž, který řídí Světovou zdravotnickou organizaci, je doslova komunistický terorista, který se podílel na zavedení komunismu v Etiopii. Ten samý muž nyní šikanuje celý svět, říká nám všem, co můžeme a co nemůžeme, cenzuruje každého zdravotníka, který má jiný názor, požaduje od celého lidstva slepou poslušnost a zároveň dává mandát k očkování jejich finančnímu sponzorovi číslo jedna: Billu Gatesovi.

Je to svět, ve kterém chcete od nynějška žít?

Stále více pandemií, dokud se lidstvo nepodrobí

Globalisté dokonce vyhrožují lidstvu ještě větším utrpením, pokud se nepodrobí jejich úplné kontrole. Princ Charles se nedávno připojil k DAVOSu a veřejně prohlásil:

Pokud nyní neprovedeme „velký reset“, bude pandemií stále více. (18)

Bill Gates tomu již říká „pandemie číslo jedna“ a hovoří o „pandemii č. dva a tři“ . Výzkumník, který v roce 2013 předpovídal výskyt pandemie koronavirů v roce 2020, po níž budou následovat nepokoje, uvedl, že plánem je vytvoření řady pandemií v letech 2020-2030.

Toto desetiletí je vybraným časovým rámcem, který má svět proměnit v jednu velkou banánovou republiku, kterou ovládají šílení šílenci, kteří vylidňují Zemi a zotročují zbytek lidstva.

Plánují způsobit tolik pandemií, kolik je potřeba, aby zlomili lidstvo, dokud se každý nepodřídí jejich globální kontrole. Povinné očkování je klíčem k jejich plánu, protože vakcíny nás propojí s globálními kontrolními systémy. Pouze očkovaní se budou moci volně pohybovat.

Začínáte chápat, proč více než 500 lékařů z Německa, 600 lékařů ze Španělska, tisíce lékařských odborníků z USA a mnoho dalších z celého světa nazývá tuto pandemii „globálním“ zločinem?
Vedoucí katolické církve varují lidstvo

Jistý arcibiskup a několik kardinálů římskokatolické církve napsalo dopis pro lidstvo, aby nás varovali před globální tyranií pod rouškou COVID-19. Toto je výňatek z této historické zprávy, která byla přeložena do mnoha jazyků a zaslána vůdcům po celém světě. (20)

Máme důvod se domnívat, na základě oficiálních údajů o výskytu epidemie v souvislosti s počtem úmrtí, že existují mocnosti, které mají zájem na vyvolání paniky mezi světovou populací s jediným cílem trvale uvalit nepřijatelné formy omezení na svobody, ovládání lidí a sledování jejich pohybu. Zavedení těchto neliberálních opatření je znepokojivou předehrou k realizaci světové vlády mimo veškerou kontrolu.

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?

Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
V
edle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473