COVID PODLE PLÁNU

Lékaři prohlašují, že pandemie byla plánována

„Coronová panika je hra. Je to podvod. Podvod. Je nejvyšší čas pochopit, že jsme uprostřed globálního zločinu. “

Skupina více než 500 lékařů v Německu s názvem ‚Lékaři pro informaci‘ učinila šokující prohlášení během celostátní tiskové konference.

Tato velká skupina lékařských odborníků vydává lékařské noviny 500,000 kopií každý týden, aby informoval veřejnost o masivní dezinformací v médiích hlavního proudu. Organizují také masové protesty v Evropě, jako byl 29. srpna 2020, kdy se přihlásilo 12 milionů lidí a podle odhadů se skutečně objevil jeden milion.

Proč těchto 500+ lékařů říká, že pandemie je celosvětový zločin?

Co vědí, co my ne?

Stovky španělských lékařů tvrdí, že pandemie byla naplánována

Ve Španělsku učinila skupina 600 lékařů s názvem „Lékaři pro pravdu“ podobné prohlášení během tiskové konference.

„Covid-19 je falešná pandemie vytvořená pro politické účely. Jedná se o světovou diktaturu se sanitární výmluvou. Žádáme lékaře, média a politické orgány, aby zastavily tuto kriminální operaci šířením pravdy.“

Německo a Španělsko jsou jen dva příklady. Podobné velké skupiny stovek lékařských odborníků existují v zemích po celém světě.

 USA dokument s názvem PLANDEMIC, který odhaluje COVID-19 jako kriminální operaci, podporuje více než 27 000 lékařů!

Proč tyto tisíce lékařů po celém světě říkají, že pandemie je zločin? K jakým informacím mají přístup, které nedostáváme z mainstreamových médií?

Vyzývám vás, abyste se na následující fakta dívali s otevřenou myslí a poté dospěli ke svým vlastním závěrům …
V letech 2017 a 2018 se prodaly miliony testovacích souprav COVID-19.

Víme, že nový COVID-19 onemocnění se objevil v Číně na konci roku 2019. Proto byl pojmenován COVID- 19, což je zkratka pro Corona Virus Desease 2019. Údaje z World Integrated Trade Solution však ukazují něco ohromujícího:
V letech 2017 a 2018 – dva roky před COVID-19 – byly celosvětově distribuovány stovky milionů testovacích souprav pro COVID-19.

‚Rychle! Schovej to!!‘

Tato matoucí data byla objevena někým 5. září 2020, který je zveřejnil na sociálních médiích. Následujícího dne se stala virálními po celém světě. 6. září WITS náhle změnil původní označení „COVID-19“ na vágní výraz „lékařské testovací soupravy“. Používání obecných výrazů není v obchodě povoleno, vždy musíte být konkrétní. Existuje mnoho typů testovacích souprav pro různé nemoci. Skutečnost, že odstranili specifikaci „COVID-19“ poté, co se tato data stala celosvětově známou, dokazuje, že nechtějí, aby o tom někdo věděl. Zapomněli však smazat jeden detail: kód produktu pro tyto „lékařské testovací soupravy“ je 300215, což znamená: „testovací soupravy COVID-19“

Jejich utajení přišlo příliš pozdě: tato kritická informace byla odhalena a odhalují ji miliony po celém světě. Můžeš stáhnout soubor PDF, který zobrazuje původní data tohoto webu.

Dva roky před vypuknutím COVID-19 začaly USA, EU, Čína a národy po celém světě vyvážet stovky milionů diagnostických testovacích nástrojů pro … COVID-19, nemoc, která údajně tehdy ještě neexistovala.

Argument používaný pro zablokování těchto dat je, že nálepka COVID-19 byla přidána až v roce 2020. Ale proč by nejprve použili nespecifický termín jako ‚lékařský testovací Kit‘, pak po letech změna na ‚COVID-19 Test Kit (což je přesně to, čím je) a poté jej změnit zpět na staré vágní označení „Medical Test Kit“? Jsou zmatení, nebo co? Nespadá to do těch druhů pokusů popřít něco, co je tak zřejmé?

Mimochodem, tyto testovací soupravy COVID-19 jsou ve skutečnosti slavnými testy PCR, které se skutečně používají po celém světě k testování lidí na COVID-19.

I když byla pravda, že se potýkali se štítkem, pak to nic nemění na skutečnosti, že dva roky před pandemií začaly najednou všechny národy po celém světě distribuovat stovky miliónů testů PCR. Jádro věci se tedy nemění.

Otázka zní: proč explodoval celý svět při hromadné distribuci stovek milionů testů PCR, které se používají k testování COVID-19?
Na co se připravovali?

Rothschild patentoval testovací metodu COVID-19 již v roce 2015

Internetové stránky Nizozemské vlády pro patentování vynálezů také ukazují něco zajímavého. Richard A. Rothschild ze Spojeného království patentoval systém pro testování COVID-19 již v roce 2015.

Datum priority předkládání tohoto vynálezu je 13. října 2015! Lidé znovu mohou namítnout, že se jednalo nejprve o obecnou testovací metodu, která později získala označení COVID-19, ale to nic nemění na skutečnosti, že tento Rothschild předložil vynález, který je speciálně pro COVID-19.

Ti, kdo znají dynastii Rothschildů, chápou, že po staletí ovládali svět. Vlastní většinu centrálních bank téměř v každé zemi světa. Rothschildové jsou známí tím, že organizují mnoho válek, manipulují s vládami a způsobují epidemie.
Rothschild patentující testovací metodu, která je speciálně pro COVID-19, je proto velmi zajímavá… přinejmenším!

„Projekt“ COVID-19 je plánován do roku 2025

Světová banka ukazuje, že COVID-19 je projekt, který má pokračovat … do konce března 2025! Záměrem je tedy v tom pokračovat DALŠÍCH PĚT LET.

Fauci zaručil pandemii během příštích dvou let

V roce 2017 provedl Anthony Fauci velmi podivnou předpověď s ještě podivnější jistotou. Fauci s plnou důvěrou oznámil, že během prvního funkčního období prezidenta Trumpa jistě dojde k překvapivému propuknutí infekční choroby. Tady řekl: NENÍ POCHYB O TOM, že pro nadcházející administrativu bude v aréně infekčních nemocí výzva.

Bude to PŘEKVAPUJÍCÍ PROPUKNUTÍ. O tom NEMŮŽE BÝT POCHYB.

Jak mohl Fauci zaručit, že během prvního funkčního období Trumpovy administrativy dojde k překvapivému vypuknutí (pandemie)? Co věděl, co my ne?

„V příštích dvou letech dojde k PŘEKVAPENÍ. V žádném z nás o tom NENÍ POCHYBNOST.“  Anthony Fauci

Bill a Melinda Gatesovi zaručili bezprostřední globální pandemii

V roce 2018 Bill Gates veřejně oznámil, že je na cestě globální pandemie, která by mohla vyhladit 30 milionů lidí. Řekl, že k tomu pravděpodobně dojde během příštího desetiletí. Melinda Gates dodala, že (uměle) vytvořený virus je největší hrozbou pro lidstvo, a také ujistila, že by to lidstvo zasáhlo v příštích letech. Nechte jejich slova na chvíli znít ve vaší mysli …

„Globální pandemie JE NA CESTĚ. ZKONSTRUOVANÝ VIRUS je největší hrozbou lidstva. To se stane v DALŠÍ DEKÁDĚ. “ Bill a Melinda Gatesovi

Tvrdí, že hustá populace na světě garantuje tuto hrozící globální pandemii. Ale buďme upřímní: většina Země je neobydlená. Stačí letět nad Amerikou v letadle a dívat se z okna. Většinu času vidíte prázdné místo a sem tam několik měst. Většina Spojených států je stále široce otevřená a prázdná. Totéž platí pro zbytek světa.
Austrálie, Rusko, Indie, Čína, Amerika, Afrika … je to z větší části divočina. Naše planeta není zdaleka tak obydlená, jak chce Bill Gates, abychom věřili. Tato mapa světa to jasně ukazuje …

Většina Země je naprosto bez jakékoli lidské přítomnosti. Představa, že svět je nesmírně přelidněný a musí tedy vést k bezprostřední globální pandemii, je tedy lež.

Gates také tvrdil, že letecká doprava určitě vytvoří globální pandemii. Ale v minulém století cestovalo v letadlech nespočet lidí. Vedlo to k neustálému propukání globálních pandemií? Samozřejmě že ne!
Jejich argumenty, proč zaručili globální pandemii v příštích několika letech, jsou lži. Jaký je tedy skutečný základ pro takové zaručené předpovědi?

Cvičení pro pandemii

O několik měsíců před vypuknutím, Bill Gates – světový dealer vakcína Nr. 1 – pořádá akci v New Yorku.
Hádejte, o čem ta událost byla? Bylo to „cvičení na pandemii koronaviru“ .
Ano, čtete správně:

Bill Gates zorganizoval cvičení na pandemii koronaviru těsně předtím, než se to stalo!

Na velkém displeji v hledišti uvidíte vytištěný text: „Musíme se připravit na událost, která se stane pandemií.“

Toto pandemické cvičení se jmenovalo Event201 a konalo se v říjnu 2019, doslova těsně před vypuknutím.

Jejich závěr byl, že celé lidstvo musí být očkováno …

Účelem Event201 bylo připravit svět na pandemii koronaviru… která se stala hned po této události.

Nadšení z prodeje vakcín v příštím roce

Krátce po tomto ‚cvičení pro koronavirovou pandemii‘ Bill Gates tweetoval:

Jsem obzvláště nadšený z toho, co by příští rok mohl znamenat pro jeden z nejlepších nákupů v globálním zdraví: vakcíny.

Přemýšlejte o tomto: světový dealer vakcín číslo 1 zaručí, že v příštích letech dojde ke globální pandemii, a jeho žena řekla, všichni bychom se měli obávat uměle vyrobeného viru, který je ‚na cestě‘. Poté uspořádají cvičení pro bezprostřední globální pandemii a tvrdí, že jediným řešením budou vakcíny. Dále Bill Gates tweetuje, jak je nadšený z prodeje vakcín v příštím roce. Bezprostředně poté vypukne ohlášená pandemie.

A skutečně, Bill Gates hned prohlašuje, že jediným řešením pro lidstvo je koupit jeho vakcíny

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?
Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
V
edle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

Pandemie koronaviru 2020 předpovězena již v roce 2013

Další informace je zvláště zajímavá, protože ukazuje, jak je k dispozici mnoho informací, pro ty, kteří se odváží dělat výzkum. V roce 2013 napsal hudební umělec se zvláštním jménem Dr. Creep rapovou píseň s názvem PANDEMIC. Na tom není nic zvláštního, že ne jeden z jeho textů zní:

„‚2020 combined with CoronaVirus, bodies stacking.“

Jak je možné, že neznámý hudebník mohl přesně předpovědět výskyt pandemie koronavirů o sedm let později?
Píseň také předpověděla nepokoje, které nyní zuří po celé Americe:
„Stát se bouří a používá ulici venku. Přichází do vašich oken. “

Opět: jak mohl pochybný umělec vědět, že v roce 2020 koronavirus zasáhne Zemi, následovaný masovými nepokoji? Jeho odpověď je přinejmenším zajímavá:

„Prováděl jsem výzkum v roce 2012 a četl jsem takzvané„ konspirační teorie “. Víte, vyšetřování, o kterých média nechtějí, abychom se jimi zabývali. Podle těchto teorií k pandemii mělo dojít v desetiletí 2020 – 2030. Takže jsem o tom napsal píseň Pandemic. “
Chápete to? Tento muž zkoumal to, co se běžně označuje jako „konspirační teorie“. Věci, které jsme naprogramováni tak, abychom ignorovali jako „nesmysl“. Zjevně však tato vyšetřování nejsou vždy tak hloupá, protože přesně předpovídali, že přesně v roce 2020 dojde k této pandemii a nepokojům.

Co jiného se dá objevit, jakmile se lidé začnou dívat trochu hlouběji než základní příběhy, které nám představí média hlavního proudu? Co jiného se skrývá pod negativní značkou „konspirační teorie“?

Pokračujme ve čtení, abychom se dozvěděli více …

„Připravte se na globální pandemii koronavirů“
V září 2019 – také těsně před vypuknutím – vydala Rada pro monitorování globální připravenosti zprávu nazvanou „Svět v ohrožení“.

Zdůraznil potřebu být připraven na … propuknutí koronaviru!
Na obálce zprávy je obraz koronaviru a lidí, kteří nosí obličejové masky.
Ve zprávě čteme následující zajímavý odstavec:

„Organizace spojených národů (včetně Světové zdravotnické organizace) provádí minimálně dvě celoškolní školení a simulační cvičení, včetně jednoho k pokrytí záměrného uvolnění smrtelného respiračního patogenu.“
Chápete to? Cvičí se na záměrné uvolňování smrtelného respiračního patogenu.

V roce 2018 Institut pro modelování nemocí natočil video, ve kterém ukazují virus chřipky pocházející z Číny z oblasti Wuhan a šířící se po celém světě a zabíjející miliony lidí. Říkali tomu „Simulace globální pandemie chřipky“. Přesně to se stalo o dva roky později. Proč říkali, že to přijde z Číny? Proč ne Afrika, kde je přítomno mnohem více nemocí? Nebo proč ne Jižní Amerika? Nebo Indie?

Jak mohli vědět, že z Číny přijde virus chřipky, a dokonce ukázat Wuhan jako původní oblast, která nakazí celý svět?

Byl tento koronavirus vyroben?

Odkud virus pochází? Jedním z předních světových odborníků na biologické zbraně je Dr. Francis Boyle. Je přesvědčen, že pochází z laboratoře biologických zbraní ve Wu-chanu, laboratoře biologické bezpečnosti úrovně 4.
Toto zařízení se specializuje na vývoj … koronavirů!

Berou existující viry a „vyzbrojují je“, což znamená, že jsou mnohem nebezpečnější, aby mohly být použity jako biologická zbraň. V  dvouminutovém videoklipu vidíte mluvčího Trumpovy administrativy, odborníka na biologické zbraně Dr. Francise Boylea a prezidenta Trumpa, jak hovoří o tom, jak tento virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu.
Nyní přichází zajímavá část: v roce 2015 dal Anthony Fauci této laboratoři 3,7 milionu dolarů.

Představte si to: stejný muž, který v příštích dvou letech zaručil propuknutí viru, dal laboratoři vyvíjející koronaviry téměř 4 miliony dolarů. V krátkém klipu níže vidíte, jak se novinář zeptá prezidenta Trumpa na tento grant, který Fauci dal laboratoři ve Wuhanu.
Existuje však více možností ve Wuhanu, odkud by mohl tento virus pocházet. Někteří věří, že to přišlo z Wuhanského virologického institutu, kde také pracují na vývoji koronavirových zbraní.
Filmy předpovídaly pandemii koronaviru
Prediktivní programování je proces informování populace o událostech, ke kterým brzy dojde. V minulých letech bylo vyrobeno několik filmů a televizních seriálů, o … globální pandemii koronavirů!

Film „Dead Plague“ zobrazuje globální pandemii s koronavirem a jako lék zmiňuje i hydroxychlorochin.
Další film nazvaný „Nákaza“ ukazuje, jak se koronavirus celosvětově šíří se sociálním distancováním, obličejovými maskami, uzamčením, mytím rukou, atd.

Doslova vše, co nyní vidíme, je v těchto filmech podrobně předpovězeno!

Komiks z Evropské unie vizualizoval globální pandemii

V roce 2012 vyrobila Evropská unie zvláštní komiks, který byl distribuován pouze mezi jejich zaměstnance. Název komiksu je „INFIKOVÁNO“ a ukazuje nový virus pocházející z čínské laboratoře a šířící se po celém světě. Řešení této pandemie je uvedeno v komiksu: globalisté prosazují jeden globální plán zdraví. To znamená:

Už žádná lékařská svoboda, ale lékařská tyranie globalistických entit.

To je poselství tohoto komiksu, který byl vydán zaměstnancům Evropské unie. Jeden z citátů komiksu zní: „Bezpečnostní opatření, která následovala, učinila naši existenci naprosto nesnesitelnou.“
Pandemie znázorněná na olympijských hrách v roce 2012

Během zahajovací show Letních olympijských her v roce 2012, se pandemie koronaviru odehrála na očích celého světa. Desítky nemocničních lůžek, velké množství zdravotních sester, které se stávají loutkami řídicího systému, číhající smrt, démonický gigant stoupající po celém světě a celé divadlo bylo osvětleno takovým způsobem, že při pohledu z nebe to vypadalo jako koronavirus.

Proč olympijské hry ve své úvodní show ukázaly pandemii koronaviru?

Celosvětové uzamčení předpokládané v roce 2008

Spisovatel a výzkumník Robin de Ruiter předpověděl v roce 2008, že přijde globální uzamčení.

Řekl, že účelem by mělo být vytvoření nového světového řádu autoritářské kontroly.

Protože mnoho z toho, co napsal v roce 2008, se nyní děje přímo před našimi očima, byla tato kniha znovu vydána.

Novináři předpovídali plánovanou pandemii

V roce 2014 předpověděl investigativní novinář Harry Vox plánovanou globální pandemii a řekl, proč by „vládnoucí třída“ dělala takové věci:

„Nezastaví se před ničím, aby dokončili svou sadu nástrojů kontroly. Jednou z věcí, které v jejich sadě nástrojů chyběly, jsou karantény a zákaz vycházení. V plánu je infikovat stovky
tisíc lidí a vytvořit další fázi kontroly.“ 

„Plán spočívá v infikování stovek tisíc lidí a vytvoření další fáze kontroly.“ Harry Vox, renomovaný vyšetřovací novinář
„Scénář pro budoucnost“

Tento renomovaný výzkumník odkazuje na slavný dokument Rockefellerovy nadace, ve kterém všechno, co vidíme nyní, jak se děje, doslova předpověděl ve velkém detailu: globální pandemie, uzamčení populace, zhroucení ekonomiky a uložení autoritářské kontroly.

Všechno je to popsáno s děsivou přesností … deset let předtím, než se to stalo!

Tento dokument má název „Scénář budoucnosti technologie a mezinárodního rozvoje“.

To říká všechno: scénář pro budoucnost. Má kapitolu nazvanou „LockStep“, ve které se uvádí globální pandemie, jako by se to stalo v minulosti, ale která je jasně zamýšlena jako zkouška do budoucnosti.

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?
Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
Vedle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473