DOBRÉ RÁNO, SLOVANÉ!

HLAS SLOVANŮ V EP!

JUDr. Miroslav Radačovský,

EP RADACOVSKY

JUDr. Miroslav Radačovský (67 let), poslanec EP za Slovensko, nezávislý, nezařazený. Do povědomí slovenské veřejnosti vstoupil zejména tím, že rozhodoval spor o pozemky bývalého prezidenta Kisky, který spor prohrál. Získal si tím dobré jméno a byl zvolen poslancem EP. Poslanec JUDr. Radačovský nedávno v Evropském parlamentu požádal o možnost reagovat v minutovém vystoupení, jehož znění vám přinášíme:

„V době, kdy jsem se přihlásil do jednominutového vystoupení, jsem neměl tušení, že Severní Makedonii a Albánii bude uštědřena tvrdá facka ze strany Evropské unie a neotevřou se přístupová jednání s těmito státy. Příčinou byl nesouhlas tak zvaných "velkých hráčů" EU, kteří chtějí rozhodovat o všem a o všech. Nejdřív jsme přinutili Albánii vstoupit do NATO, aby si američtí chlapci mohli hrát na válku. Potom jsme přinutili Makedonce změnit si název státu a teď jsme je doslova odkopli. Já předpokládám, že teď Makedonce přinutíme srovnat si na domech všechny střechy, aby měly kde přistávat americké helikoptéry a až potom budeme s nimi jednat.

Vážení západoevropští přátelé, pro vás není problém přijmout do Evropy několik milionů lidí od Afghánistánu po Libyi. Ale pro vás je však velký problém přijmout do Evropy ani ne dvoumilionový slovanský křesťanský národ Makedonie. Jednoduše, k slovanským a křesťanským národům se chováte jako k lidem druhé kategorie. A to i díky slovanským zrádcům a kolaborantům z našich vlastních řad, kteří zhloupli a klesli až tak hluboko, že na svých sakách nosí vlajku EU místo vlajky své vlasti.“

Ze zvukového záznamu 15. 4. 2020 přepsal M. Starý

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473