EUROPOSLANCI SE "VYZNAMENALI"!

Europoslanci za SPD se už také zbláznili? Jak se hlasovalo v EU pro skandální usnesení o tom, že II. světovou válku rozpoutalo Německo bok po boku se Sovětským svazem! Tohle je vlastenectví? Pakt Molotov-Ribbentrop byl podepsán v reakci SSSR na Mnichovskou zradu, kterou západ uvolnil ruce Berlínu k útoku na Sovětský svaz! Přepisování dějin jede v Evropském parlamentu na plné otáčky a europoslanci za SPD i od Marine Le Pen hlasovali pro podporu skandálního usnesení!

11. 11. 2019

19. září 2019 došlo v Evropském parlamentu k dalšímu skandálů. A opět je v tom SPD a opět si můžeme klepat na hlavu, jestli už jsme opravdu s podporou vlastenců jako u blbejch na dvorku, když potom ti vlastenci hlasují jako naprostí diletanti. K čemu vlastně došlo? Evropský parlament přijal onoho dne skandální rezoluci, která přepisuje dějiny v Evropě takovým způsobem, že se z toho zvedá žaludek. Svodka z hlasování je už k dispozici

O návrhu usnesení jsme sice už psali, ale nevěděli jsme tehdy ještě, jak kdo hlasoval. Svodka totiž nebyla ještě k dispozici a teď už je to na zvracení. Z českých europoslanců jediná Konečná z KSČM hlasovala proti. Ostatní europoslanci z ČR, a to včetně obou europoslanců za SPD, hlasovali pro návrh. Generál Hynek Blaško a Ivan David hlasovali pro návrh. A potom se někdo diví, že SPD ztrácí důvěru voličů. Tohle je prostě otřes a zlý sen. A co vlastně usnesení řeší?

Celé usnesení č. 2019/2819 (RSP) s názvem Společný návrh usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy, odsuzuje Ruskou federaci a její dosavadní uznávání symbolů Velké vlastenecké války a především nově přepisuje dějiny, že prý za vypuknutím II. světové války můžou dvě země, nacistické Německo a komunistický Sovětský svaz. V dokumentu se uvádí, že Sovětský svaz podepsal s Německem pakt Molotov-Ribbentrop, a tím pádem se prý obě země dohodly, že společně zahájí II. světovou válku.

Pod tuhle s odpuštěním sračku se tak podepsali i dva europoslanci za SPD. Hlasování o finální podobě rezoluce najdete v hlasovací svodce na straně 24 v odkazu. Nevím, jestli poslanci spali a nevěděli, pro co vlastně hlasují, ale i kdyby hlasovali omylem, tak ani náhodou a ani omylem je to neomlouvá. Evropská unie tím chce přesunout zodpovědnost za rozpoutání II. světové války z výhradně jedné země, tedy z nacistického Německa, na dvě země, tedy současně i na Sovětský svaz. Tím dochází k pokroucení dějin a především výkladové části procesů, které vedly k válce.

Bez Mnichovské dohody by nebyl ani pakt Molotov-Ribbentrop

Cesta ke druhé světové válce byla otevřena 30. září 1938 v Mnichově, kde Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) jako zástupci a premiéři svých zemí podepsali dohodu o tom, že Československo, které nebylo k jednání přizváno, odstupuje Německu území Sudet. Zrada západních spojenců Československa znamenala, že Německo zahájí invazi a útok do Sovětského svazu, protože západní velmoci v Mnichově uzavřely s Adolfem Hitlerem Dohodu o míru, jak se oficiálně Mnichovská dohoda tehdy nazývala. Jak dokazují historické záznamy, sovětská rozvědka v následujících dnech předložila Stalinovi prognózu vývoje, že Německo zaútočí na Sovětský svaz nejpozději na jaře roku 1940, protože Berlín bude mít krytá záda v Evropě od (bývalých) spojenců Československa.

2 sv Mol Rib

Podpis paktu Molotov-Ribbentrop.

Jedinou možností, jak Sovětský svaz mohl zabránit válce a invazi německých vojsk do Sovětského svazu, byla dohoda o neútočení právě s Německem, která obsahovala zásadní garanci, a to vytvoření nárazníkové zóny vrácením Haliče na Ukrajině a části Běloruska zpátky Sovětskému svazu. Polsko totiž po 1. sv. válce okupovalo západní část Ukrajiny a Běloruska, přestože toto území mělo patřit Sovětskému svazu a Polsko se mělo vrátit za tzv. Curzonovu linii.

Poláci však odmítali území vyklidit a k jeho navrácení pod Sovětský svaz tak došlo až po dohodě Molotov-Ribbentrop. Díky této smlouvě získal Sovětský svaz jeden rok navíc na přípravu obrany, než původně německá armáda plánovala invazi do SSSR. Když totiž 22. června 1941 vtrhla německá vojska do Sovětského svazu, ruský válečný průmysl už měl ve výrobě nové tanky a stíhačky, i když jejich nasazení do výzbroje šlo v první fázi velmi pomalu a německý Blitzkrieg časové okno také nenabízel.

Zrada spojenců na Československu byla předehrou k útoku na Sovětský svaz

Pokud by západní spojenci v Mnichově v roce 1938 Československo podrželi, Adolf Hitler by 1. září o rok později nejen nevtrhl do Polska, ale nedošlo by ani k podpisu paktu Molotov-Ribbentrop 8 dní před začátkem války. Adolf Hitler totiž nechtěl jít do války na východě i na západě současně, chtěl se tomu vyhnout. Takže došlo k tomu, že Dohoda o míru z Mnichova byla v Moskvě vyhodnocena jako nepřátelský akt západu proti Moskvě, neboť mírový pakt se západem Hitlerovi otevřel volné válečné pole směrem na východ a na SSSR, takže Josif Stalin chtěl tuto kartu přebít a nabídl Adolfu Hitlerovi pakt o neútočení. Nakonec se to ukázalo jako správné, protože Adolf Hitler po obsazení Polska se obrátil na západ a zaútočil přes Belgii a Holandsko na Francii. Spojenci tak za mnichovskou Dohodu o míru tvrdě zaplatili a dobře jim tak. Tažení do Ruska se však nešlo vyhnout, věděli to i ruští generálové, že Wehrmacht útok na SSSR pouze odloží, dokud západní Evropa nebude dobyta.

2 sv mnichov

Po podpisu Michovské “mírové” dohody.

Jinými slovy, za vypuknutí II. sv. války může Velká Británie, Francie a Itálie. Tyto země totiž ukázaly Adolfu Hitlerovi, že si může diktovat podmínky. Spojenci tak obětovali Československo, aby s Adolfem Hitlerem měli uzavřený mír. Sovětský svaz tak nemohl na tento proces koukat se založenýma rukama, protože bylo jasné, že Berlín si v Mnichově vyjednal krytá záda od západu a zaútočí na východ a na Sovětský svaz. Proto ze strategického hlediska bylo jedinou obranou pokusit se Berlín zavázat k neútočení výměnou za rozdělení Polska. Sovětská armáda osvobodila Halič a západní část Běloruska, kterou Poláci okupovali od 1. sv. války. Poláci by dnes měli plivat na Velkou Británii, Francii a Itálii za podpis Mnichovské dohody, protože bez Mnichova 1938 by nebylo ani září 1939 a napadení Polska a nebyl by ani pakt Molotov-Ribbentrop.

Poslanci Marine Le Pen hlasovali pro usnesení, kterým se zakrývá podíl viny Francie na Mnichově 1938 a procesů, které následně vedly k vypuknutí II. sv. války

Tyto zásadní souvislosti dějin jsou natolik známé a všeobecně probrané, že by si nikdo nepomyslel, že čeští europoslanci budou hlasovat pro tak ostudný pamflet. Polsko v roce 1939 okupovalo Ukrajinu a Bělorusko, ale nejhorší je samozřejmě Sovětský svaz. Západní spojenci zradili Československo, čímž se Německu otevřela volná ruka od spojenců k útoku na Sovětský svaz, ale europoslanci označují SSSR za spoluviníka vypuknutí II. sv. války. Vůbec mně nepřekvapuje, že pro takový skandální dokument hlasovali europoslanci za Hnutí ANO a dalších stran, ale že se k tomu připojili i poslanci za SPD, to je naprostý skandál. A já tuším, proč to udělali. Pro tento návrh totiž hlasovali poslanci celé frakce Marine Le Pen v Evropském parlamentu, takže když viděli, že jejich kolegové pro něco hlasují, hlasovali s nimi. A toto je potom důsledek.

Výsledek práce Francie, Velké Británie a Itálie po jednání v Mnichově s Hitlerem. A kde je usnesení EU odsuzující obsazení Sudet?

Proč tito poslanci nepředloží v EU parlamentu vlastní návrh, který by třeba v rámci evropské paměti odsoudil zradu Velké Británie, Francie a Itálie za zradu Československa? To si přece zaslouží také usnesení, protože Mnichovská zrada rozhodla o tom, že Německo rozpoutá II. sv. válku. Bez obsazení Československa by k tomu nedošlo, protože Adolf Hitler se obával, že opevněné Československo by mohlo znamenat otevření fronty na hranicích Německa a Rakouska.

Proč proboha SPD dělá tyhle manévry v Evropském parlamentu? Není to snad tím, že poslanci za SPD podpořili usnesení o ochraně Izraele, který provedl anexi Golan letos v červnu ve spolupráci s americkým prezidentem stejně, jako to udělal Adolf Hitler v Mnichově roku 1938 s Československem? Golany také byly anektovány dohodou mezi Izraelem a USA bez pozvání Sýrie k jednání, stejně jako Sudety byly anektovány dohodou mez Hitlerem a spojenci bez pozvání delegace z Československa. To jsou prostě stejné procesy. A kdo zná dějiny, ten je schopen vidět i přítomnost.

USA a Ukrajina hlasovaly proti rezoluci OSN odsuzující podporu nacismu

To je naprostá tragédie. Tímto tempem se brzy dostaneme do situace, kdy odsun Němců ze Sudet v roce 1945 bude označován za agresi Československa, stejně tak boj československých vojáků a policistů proti Banderovcům a také Werwolfům v pohraničí Československa po roce 1945.

Rusko předložilo v OSN rezoluci odsuzující oslavy nacismu a proti hlasovaly jen dvě země, USA a Ukrajina. Takže sláva Banderovcům, takový je vzkaz z USA a z Kyjeva.

naci

Země EU nehlasovaly nijak, zdržely se hlasování, aby nenasraly americké páníčky a rovněž Ukrajinu. Takové jsou procesy a takto se přepisuje historie. A celá SPD v tom jede společně s ostatními partajemi v EU parlamentu. Nakonec to bude voják Wehrmachtu, který bude stát v Praze místo sochy maršála Koněva. Je to jenom otázkou času, a to zejména ve chvíli, kdy už i poslanci a europoslanci za SPD hlasují doma ve sněmovně i europarlamentu jako ty největší štětky protiruských agitátorů a proizraelských poskoků.

-VK- Šéfredaktor AE News

Lidé neznají dějiny

Proces Mnichova odstartoval polský pakt Beck-Hitler z roku 1934.

Když Putin vrazil Polákům pakt Beck-Hitler pět let před Molotovem-Ribbentropem, ani nehlesli! Obecně ale lidé neznají dějiny! Jednalo se o pakt o neútočení na 10 let, tj do roku 1945! A navíc byl atentát na Alexandra Karadjordjeviče a ministra Francie Barthoua a tím také otevřena cesta k Mnichovu, Atentát zaplatil Mussolini a provedl ustašovský Makedonec vycvičený v maďarském táboře Jankapuzsta, kde se cvičili současně banderovci a ustašovci!

ČSR byla s Německem a SSSR a s dalšími 41 státy signatářem Briand-Kellogova paktu proti útočné válce. Díky médiím Západu bylo rozpoutáno světové vědomí o nebohých „sudetech“, a o tom, že Hitler je jejich ochráce proti nelidské ČSR! Kdyby se ČSR bránila, byla by na základě mezinárodního práva označena za AGRESORA! A ne Hitler!

Z evropských politiků kritizoval pakt jedině Beneš, který to ostře vytkl polskému velvyslanci Grzybowskimu! Řekl mu: “Ženete Evropu do strašného válečného konfliktu!” To ty elity v EU a u nás nevědí??? Vědí, ale nepříčetně lžou! Protože vědí, že masy v Evropě dávno zapomněly na reálie dějin před II. světovou válkou.

Tak, jako to bylo v dnešní Jugoslávii, kdy byl Miloševič označen za AGRESORA proti tzv. nebohým kosovským Albáncům, a proto byla bombardována Jugoslavie. Toto si lidi vůbec neuvědomuji, protože nikdo nezná dějiny a nic si nepamatuje! Lidi zapomněli, že v ČSR byla u „sudetů“ – výhradně u nich! – anglická mise Runcimanova, že na Červeném Hrádku u Hohenloheho byla podepsána mapa odtržení Sudet už před Mnichovem, a s tímto odjel Runciman k Chamberlainovi, a proto vznikl Mnichov, který sice navrhl Mussolini, ale Chamberlain se toho chopil jako klíště! Jejich podpisy byly po válce publikovány v listu Svobodné Československo.

PhDr. Jiří Jaroš Nickeli

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473