VÝROČÍ PODRAZU A ZRADY

Několik desítek občanů si v v neděli 29. 9. 2019 v České Lípě na náměstí T. G. Masaryka připomnělo hanebnou Mnichovskou zradu našich západních tzv. "spojenců" 30. 9. 1938. Těch západních spojenců, které dnes různí političtí vypatlanci a pomatenci vydávají za záruku našeho rozvoje a bezpečnosti.

29 9 CL

A přidáváme od bratrů Slováků:

blaha

Blaha si nebral servítky k výročí Mnichova: Odstraňme všechny zlé Koněvy, postavme si tu sochu Chamberleina a Daladiera

SLOVENSKO

U příležitosti 81. výročí podepsání Mnichovské dohody poslanec Národní rady Slovenska Ľuboš Blaha (Směr-SD) uveřejnil netypický post na Facebooku, napsaný jménem redakce nějakého Deníčku N, v němž se zdá, že vše je obráceno vzhůru nohama, nebo ne?

„Denníček N“ oslovuje své čtenáře jako „milé dětičky hamburgerů“ a začíná vyprávět skutečný příběh událostí ze září 1938, „jak vás již brzy budeme učit ve školách“. Ukázalo se například, že „od fašismu nás neosvobodili zlí Rusové, oni vlastně byli ti, proti kterým jsme bojovali. Rudý neřád v čele se Stalinem a slovenští komunisté jako Husák či Šmidke“.

„Pojďme polévat jejich sochy barvou a bořit jejich památníky. Jménem Západu a Ameriky. Nevěřte špatným komunistům - osvobodil nás strýček Sam. Se strýčkem Adolfem,“ píše Blaha.

Co se vlastně stalo v Mnichově před 81 lety? Redakce Deníčku N je přesvědčena: „v Mnichově naši spojenci láskyplně převzali naše území – pro naše dobro“.

„Byli jsme ohroženi zlým komunismem. Je dobře, že naši západní spojenci nám přišli na pomoc - 30. září 1938 v Mnichově nám navždy ukázali, že se na ně můžeme spolehnout. Ano, ano, kvůli Mnichovu jsme museli vydat naše území Německu, ale o co jde? Udělali jsme to s radostí, mírumilovně a s láskou na rtech. Kamarád Adolf chtěl mít pod kontrolou naše území, tak ho dostal, no a co, vždyť my máme území dost,“ pokračuje Blaha.

A platí ta láska i dodnes: „dnes bychom hned dali Velkému bratrovi vojenské základny, kdybychom mohli - hned jak se dostaneme k moci, my dětičky Ameriky, budou zde základny a Američané si tam budou moci dělat, co budou chtít. U nás v Deníčku N se nemůžeme dočkat.“

Co Deníček N odpoví na to, že Československo na jednání o jeho osudu nezavolali? „Nezavolali nás tam, ale my se nezlobíme. Co bychom tam dělali? Vždyť se setkali naši spojenci, kterým jsme důvěřovali. K čemu by jim byl náš názor,“ píše Blaha a dodává: „Oni nás uchrání ještě před námi samými. Ach, ta slastná svoboda.“

Dále se vrací k migrační politice současného Německa a uvádí: „to je taková pěkná mnichovská tradice v Evropě - velmoci se dohodnou a my posloucháme“.

Jakou roli v tom hraje Sovětský svaz? „Ti Rusové by jen bojovali a padali za nás při našem osvobozování, ale Britové a Francouzi, ti fašisty vyřešili chytře, mírově - prostě předali naše území, které jim ani nepatřilo,“ vysvětluje Blaha.

„A pak Rusové vyhráli válku a vyhnali Němce. No chápete, blázni, namísto toho, aby předali naše území Hitlerovi, oni za nás bojovali - zničme jejich památníky, odstraňme všechny špatné Koněvy, postavme si tu sochu Chamberleina a Daladiera, oni byli naši spasitelé, oni jsou mementem, že ze Západu vždy přichází svoboda.“

V postskriptu poslanec uvádí, že to byla vize „liberálních dětí Ameriky“ a „každý normální člověk ví, že ten, kdo zradil jednou, zradí znovu“.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473