TRUMP: "BUDOUCNOST PATŘÍ VLASTENCŮM!"

Budoucnost nepatří globalistům, ale vlastencům

24.9.2019 autor: Robin Hrdina

Podle amerického prezidenta Donalda Trumpa budoucnost nepatří světoobčanům, ale vlastencům.  Trump to prohlásil v úterním projevu na půdě Valného shromáždění OSN (VZ OSN), který agentura The Associated Press (AP) označila za “bouřlivou obhajobu nacionalismu”

Trump v projevu vyzval světové lídry, k upřednostňování zájmů svých států, které budou odděleny „pevnými hranicemi” a budou mít každý s každým separátní obchodní dohodu.

„Budoucnost nepatří globalistům. Budoucnost patří vlastencům. Budoucnost patří silným nezávislým státům. Globalizmus vyvíjel enormní tlak na bývalé lídry, což zapříčinilo ignoraci vlastních národních zájmů. To je minulost“, konstatoval Trump na půdě Valného shromáždění OSN.

Trumpův vztah k celosvětovým problémům se ukázal i v pondělí, kdy se americký prezident sice zastavil i na důležitém klimatickém summitu na půdě OSN, ale setrval na něm jen patnáct minut a neposlouchal hysterickou Grétu (o této manipulačně zneužité dívce jsme už také informovali – pozn. RSP) a ihned odešel na jinou a důležitější akci – konferenci o svobodě vyznání. „Jsem velkým fanouškem čistého vzduchu a čisté vody a všechny země by se měly spojit a opravdu to dělat. Měly by to dělat pro sebe. To je velmi, velmi důležité“, řekl při odchodu ze summitu o klimatu, který je jednou z hlavních událostí roku a jednoznačně dominuje i summitu OSN, nikoli však podle Trumpa.

Poznámka ANS: 

A přesně v tomto duchu je koncipován i program ANS - suverénní samostatný stát a spolupráce na základě bilaterálních dohod.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473