ŠANCE PRO VAŠE DÍTĚ - DĚTI!

TÁBOR NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Stalo se, že dvě z přihlášených dětí nemohou jet na tábor. Je škoda, aby dvě místa zůstala neobsazená, proto nabízíme možnost přihlásit dítě – děti na letní tábor PS Ralsko v Mařenicích u Cvikova

známý, jako „U mlýna“, podle toho, že jednou atrakcí tábora je vodní mlýnské kolo o průměru asi 2,5 m v korytě říčky Svitavka, která ze severní strany lemuje tábořiště.

Nástup na tábor je odpoledne v neděli 28. 7. 2019, kdy se děti ubytují a stravování začínají večeří. Ubytování je v podsadových dvoulůžkových stanech. Tábor končí v sobotu 10. 8. 2019 snídaní, po které a úklidu se děti rozjíždějí do svých domovů. Doprava na tábor není zajišťována. O dopravení se musí postarat rodiče nebo jiní rodinní příslušníci či známí,

Během 13 dnů tábora je zajištěna kvalitní strava a pestrý program – celotáborová hra (letos tuším Hary Poter), další soutěže (zručnostní, vědomostní a sportovní), výlety, koupání, atd. Děti – účastníci, kterých je kolem 40, jsou rozděleni do čtyř družstev, která po celý tábor mezi sebou soupeří. Po celý tábor probíhá i soutěž v udržování pořádku. Vítězové a dobře umístění jsou odměňování. Každé dítě si odveze z tábora účastnický diplom, fotku svého oddílu a celé táborové party.

Do táborového vybavení patří srub, ve kterém je kuchyně, sklad a prostor pro činnost při nepříznivém počasí. Cena tábora je pouhých 2700,- Kč!

1a tabor

Bližší informace: hlavní vedoucí tábora Ing. Vladimír Starý, tel. 724 790 776, případně na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Platbu účastnického poplatku 2700,- Kč lze provést bezhotovostně, z důvodu pokročilého času také přímo - hotově při nástupu na tábor do táborové pokladny proti příjmovému dokladu pořadatele.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473