DOBROVOLNÍCI PROTI FAŠISTŮM!

POD RUDOU VLAJKOU

Mezinárodní prapor složený z komunistů   dobrovolníků již více než 2 měsíce odvážně bojuje s banderovci.

 

komunistprapor

Již více než před 2 měsíci se pustil v   Novorusku do boje Dobrovolnický Komunistický prapor, spojující nelhostejné   komunisty z mnoha republik Sovětského svazu a také Španělska.

Od prvního dne, kdy se prapor stal součástí   brigády "Přízrak" známého velitele domobrany Alexeje Mozgovoje, se   komunisté ukazují jako organizovaný, disciplinovaný oddíl stejně smýšlejících   lidí s vysokým morálním duchem. Kontinuálně vedený vojenský výcvik, střelby,   taktická cvičení a studium materiálně-technické základny významně zvyšují   úroveň bojové připravenosti dobrovolníků. Během krátké doby se početní stav   mužstva zvýšil téměř na trojnásobek. K praporu se začali přidávat naši   soudruzi jak z Luhanska a Doněcka, tak také z Ruska a západních zemí, což z   něho dělá vpravdě mezinárodní uskupení.

Komunistický prapor se již stihl osvědčit v   boji v "Debalcevském kotli", kde je v současné době dislokován.   Sdělovací prostředky kyjevské junty již několikrát falešně informovaly o   "likvidaci" komunistického praporu, což samozřejmě neodpovídá   skutečnosti.

Za úspěchy v boji a za projevenou   profesionalitu při řízení praporu bylo velení praporu ke konci prosince 2014   oceněno medailemi Novoruska, které předal sám velitel brigády Mozgovoj.

Soudruzi plní také humanitární funkce -   pomáhají při dodávce potravin a léků, poskytnutých ochotnými obyvateli Ruska.   Místní obyvatelé a hlavně ti, kteří bydlí daleko od Luhanska, zoufale   potřebují takovouto adresnou pomoc. Vždyť kvůli válce v postižených oblastech   vládne bída a opravdový hlad.

Komunisté v rámci sbírek praporu předali   řadu věcí, mezi nimiž nechyběly uniformy a výstroj - všechno to, co soudruzi   potřebují, aby mohli čestně plnit svůj vojenský úkol a bít se s fašistickou   zrůdou.       

Zdroj: http://vk.com/kprf?w=wall-26362316_313521  

Překlad Komunistický svaz mládeže

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473