REPETE USA-ROZVRATU V SÝRII!

Spojené státy odmítly vyhoštění svých diplomatů a nechtějí vyklidit ambasádu v Caracasu! Místo toho ministr zahraničí USA a bývalý šéf CIA převzal řízení nad částí venezuelské armády! V dokumentu ministerstva potom instruuje venezuelskou armádu a policii, co mají dělat a naznačuje povolání americké armády na obranu amerického velvyslanectví! Ve Venezuele je zaděláno na vypuknutí občanské války, část armády začala Venezuelcům podporujícího Juana Guaida rozdávat zbraně!

Leden 24. 2019

Spojené státy odmítly vyhoštění svých diplomatů a nechtějí vyklidit ambasádu v Caracasu! Místo toho ministr zahraničí USA a bývalý šéf CIA převzal řízení nad částí venezuelské armády! V dokumentu ministerstva potom instruuje venezuelskou armádu a policii, co mají dělat a naznačuje povolání americké armády na obranu amerického velvyslanectví! Ve Venezuele je zaděláno na vypuknutí občanské války, část armády začala Venezuelcům podporujícího Juana Guaida rozdávat zbraně!

Situace ve Venezuele dramaticky eskaluje na základě bezprecedentní intervence Spojených států v zemi, kterou mezinárodní historie dosud nepamatuje. Venezuelský prezident Nicolas Maduro po potlačení pokusu o státní převrat nařídil včera přerušení diplomatických vztahů se Spojenými státy a vyhostil americké diplomaty, kterým dal lhůtu 72 hodin na opuštění země [1]. Jenže se stalo něco nečekaného. Bývalý šéf americké CIA a současný ministr zahraničí USA Mike Pompeo vydal tiskové prohlášení ministerstva, v němž americké ministerstvo zahraničí oznamuje, že američtí diplomaté vypovězení z Venezuely neuznávají a znovu označují Nicolase Madura za nelegitimního prezidenta Venezuely a USA nově prý uznávají prezidentem Juana Guaida, vůdce venezuelského parlamentu, přestože nikdy nevyhrál volby a ani regulérnost prezidentských voleb nebyla zpochybně, protože uznávaný Výbor pozorovatelů Latinskoamerických zemí potvrdil regulérnost prezidentských voleb.

diplomat 2

Mike Pompeo, ministr zahraničí USA

Juan Guaido se prohlásil prezidentem země na zasedání parlamentu před dvěma dny a podle posledních informací kontroluje část venezuelské státní moci, včetně skupin ozbrojených složek, především ve venezuelské armádě. Venezuelská policie a Národní garda zůstává na straně právoplatně zvoleného prezidenta Nicolase Madura. Redakce Aeronetu analyzovala dnešní situaci ve Venezuele s bezpečnostními odborníky na latinsko-americké země a podle všeho to vypadá, že americký plán má velmi nebezpečné obrysy. V dnešním tiskovém prohlášení amerického ministerstva zahraničí a Mikea Pompea je totiž kromě jiného i zjevná hrozba povolání americké armády do Venezuely na obranu amerického velvyslanectví v Cracasu. Dá se totiž očekávat, že Nicolas Maduro učiní další krok.

Výhrůžka Madurovi přímo z pera amerického ministra zahraničí

Jakmile uplyne lhůta 72 hodin a Američané velvyslanectví v Caracasu nevyklidí, potom půjde z hlediska mezinárodního práva a diplomacie o tzv. nepřátelský krok a sídlo ambasády ztratí ze strany venezuelských úřadů status cizího teritoria a ozbrojené složky venezuelské armády budou moci vkročit na území ambasády, protože ta již nebude mít status ochrany. Podle mezinárodních pravidel se všechny osoby, které se nachází na území ambasády po vypršení lhůty, považují za špiony a nepřátelské živly. Američané to vědí, a proto v prohlášení Mike Pompea je i hrozba, že USA poženou k odpovědnosti každého, kdo ohrozí bezpečnost amerického diplomatického sboru ve Venezuele. Prohlášení Mikea Pompea je zde:

Spojené státy stojí za prozatímním prezidentem Juanem Guaidem, demokraticky zvoleným národním shromážděním a za obyvateli Venezuely, kteří pokojně obnovují ústavní pořádek ve své zemi.  Jsme připraveni podpořit dočasného prezidenta Guaida, když zřizuje přechodnou vládu a vykonává své ústavní povinnosti jako dočasný prezident, včetně ustanovení o postavení diplomatických zástupců ve Spojených státech a dalších zemích.

Vítáme směrnici prezidenta Guaida pro všechny diplomatické mise ve Venezuele, že Venezuela hodlá udržovat diplomatické vztahy se všemi zeměmi. Spojené státy nadále udržují diplomatické vztahy s Venezuelou a budou vést své vztahy s Venezuelou prostřednictvím vlády dočasného prezidenta Guaida, který vyzval naši diplomatickou misi, aby zůstala ve Venezuele. Spojené státy neuznávají režim Nicolase Madura a jeho vlády ve Venezuele. Spojené státy proto nepovažují bývalého prezidenta Nicolase Madura za oprávněného, aby zrušil diplomatické vztahy se Spojenými státy, nebo aby prohlásil naše diplomaty za persony non grata.

Vyzýváme venezuelské vojenské a bezpečnostní síly, aby pokračovaly v ochraně dobrých životních podmínek všech venezuelských občanů, jakož i amerických a jiných cizinců ve Venezuele. Vyzýváme všechny strany, aby se zdržely opatření, která jsou v rozporu s výsadami a imunitami, které mají členové diplomatické komunity. Spojené státy přijmou příslušná opatření, aby hnaly k zodpovědnosti každého, kdo ohrožuje bezpečnost a bezpečnost naší diplomatické mise a jejího personálu.

Podle všeho to tak vypadá, že USA mají v plánu vyvolat incident se zapojením amerického diplomatického sboru, aby vláda ve Washingtonu následně dostala mezinárodní mandát k vojenské operaci ve Venezuele pod záminkou ochrany a zamezení dalším útokům na americké diplomaty. Rusové to tušili už v prosinci, když Moskva vyslala do Venezuely ruské bombardéry Tu-160 na demonstraci ruské připravenosti chránit demokracii v zemi před americkou agresí. Otázkou však je, jestli nešlo pouze o propagační let, který zůstane bez dalšího věcného kroku, který Nicolas Maduro nyní potřebuje. Pozitivním signálem však je, že Vladimir Putin dnes telefonoval Nicolasi Madurovi a ujistil ho, že Rusko stojí za ním. Současně Vladimir Putin varoval USA před vojenskou intervencí ve Venezuele. V zemi totiž reálně hrozí vypuknutí občanské války mezi vládou a přívrženci Nicolase Maduro a Národním shromážděním a přívrženci Juana Guaida. Ani jedna strana nemůže občanskou válku vyhrát, bez asistence a pomoci jedné či druhé straně z ciziny.

Američané chtějí ve Venezuele zopakovat postup, který zvolili v Sýrii před vznikem ISILu

Vzpomeňme na Sýrii, kde opoziční jednotky nemohly Bašára Asada dlouho porazit, až za pomoci USA vznikl ISIL, který v polovině roku 2015 stál na předměstí Damašku a Bašár Asad reálně uvažoval o emigraci a o tom, že Sýrie padne. Proti USA a jejich sponzorovanému ISILu nemohl Bašár Asad vzdorovat. Obrat přišel ve chvíli, kdo do Sýrie vstoupila ruská armáda a vývoj občanské války se obrátil. V Sýrii nikdy proti sobě vlastně nebojovali Bašár Asad a povstalci, ale ve skutečnosti Rusko a USA skrze své chráněnce na území třetí země, v Sýrii. A bohužel, stejný scénář se začíná právě rýsovat ve Venezuele. Nicolas Maduro není uznáván jako prezident Venezuely, stejně jako USA v roce 2012, rok před vznikem ISILu, oficiálně přestali uznávat Bašára Asada jako prezidenta Sýrie.

Američtí neoconi chtějí tak ve Venezuele zopakovat tzv. syrský model. V tomto konfliktu se zdá, že jde o zájmy amerických státních elit, tzv. neoconů. Problém je v tom, že neoconi jsou pouze úderným nástrojem sionistů. Neoconi mají odvést špinavou práci, tzn. provést válku, svrhnout vládu, uvrhnout národ do revoluce nebo občanské války, ušpinit si ruce, ale ihned poté, co přestane střelba, tak neoconi končí a okamžitě veškerou moc přebírají sionisté, židé, židovští bankéři, sionistický bankovní kaganát, který neoconům nasype za odměnu do váčku penízky za odvedenou válku a službu, ale tím úloha neoconů hasne. To nejsou oni, kteří rozvrací země pro sebe, oni je rozvrací ve prospěch světového sionismu!

Satanova synagoga, o které se nesmí psát a mluvit, je hlavním tajemstvím světového sionismu. Podle toho poznáte skutečnou alternativu od té ostatní. A jedno velké zklamání z Novotného lávky v Praze

Tohle je zásadní a jediná pravda o Satanově synagoze a je tragické, že ani Valerij Pjakin nemá odvahu takto otevřeně popsat světové řídící procesy a celkem zbytečně odkazuje na různé prediktory, což sice je jeden z procesních nástrojů, ale nejde o nic jiného, než o prostředek zapojení mocných kabalistických a okultních sil, které jsou epitomem (rukojetí) mocenského úchopu sionistických sil. Neocony si představte jako lopatu, její kovovou část, která ryje v zemi, je celá špinavá.

Způsob ovládání lopat popisuje Kabala a predikce je znalost o úchopu lopaty a plán, kam tu zeminu na lopatě přehodit a jak hluboko kopat ještě předtím, než rýč poprvé zajede do země. To je predikce. Jenže ta ruka, která drží lopatu za rukojeť ve smyslu mocenského úchopu, to je světový sionismus. Když umíte položit cihlu k cihle, a když z těch cihel umíte postavit palác, tak to ještě neznamená, že jste král a vladař toho paláce. Jste jenom dělník pracující za mrzkou mzdu, kterou vám skutečný vladař ještě zdaní. Když někdo ryje v zemi, rozvrací země, rozpoutává války, tak to ještě neznamená, že je to on, kdo z těch válek profituje, kdo je král a vladař. A o tomto se na alternativě mlčí. Hrobové ticho.

Juan Guaido, kterého Američané uznávají jako prezidenta ve Venezuele.

Aeronet je nepřítelem kdekoho, nenávidí nás, protože píšeme o těch, kdo stojí za všemi rozvraty tohoto světa a o jejich služebnících v jejich žoldu. Dokonce i paní Klára Samková, kterou jsme bránili a ochraňovali na Aeronetu, se o nás nepěkně otřela včera na tiskové konferenci na Novotného lávce v Praze, stovky čtenářů nás na to upozornili. Připomínám to právě proto, že skutečná alternativa se pozná podle toho, jestli pojmenovává procesy a osoby v takovém světle, jaké od sebe odráží, a nikoliv ve světle, které je na ně vrháno z různých zdrojů.

My posuzujeme a vyjadřujeme podporu politikům, osobnostem a občanským aktivistům podle toho, jak se chovají, jaké kroky dělají, zkrátka jaké světlo odráží do očích podporovatelů, občanů a obyčejných lidí. A v nějaké chvíli začne lidem, kterým byla alternativa spojencem a výtahem k moci nebo ke slávě, vadit jejich spojení s námi nebo s jinými alternativními weby a rádii, najednou už nás nepotřebují, nepodporují a naopak se od nás distancují. Začnou totiž do našich očí odrážet jiné světlo, ze kterého se nám chce plakat.

Neoconi jsou pouze nástrojem na špinavou práci pro světové sionisty a ve Venezuele to uvidíte znovu a v přímém přenosu

Ve Venezuele jde o jediný cíl sionistů, o naprostou kontrolu laciné venezuelské ropy, která kazí jejich plán na globální energetickou Superkrizi a neoconi poslouží jako hoši na špinavou a krvavou práci. Venezuelská centrální banka dosud není pod kontrolou FEDu a sionistického bankovního kaganátu. A pokud země disponuje kontrolou vlastní měny, je nepřítelem světového sionismu, ale pokud dokonce taková země disponuje strategickou surovinou jako je ropa, kterou taková země nechce prodávat za americký dolar, rozumějte za sionistický úpisový papírek, tak potom taková země musí být rozvrácena, demokraticky zvolená vláda svržena a na její místo dosazena skupina loutek, které už nyní jsou na výplatních páskách sionistů.

madur

Nicolas Maduro je nyní ve stejném obětní roli jako kdysi Bašár Asad v Sýrii. Američané mu rozvrátili zemi a hrozí občanská válka.

Podle posledních informací z Venezuely začaly některé jednotky armády ve větších městech rozdávat lidem zbraně a okolo amerického velvyslanectví v Caracasu se pytluje písek na ochranu velvyslanectví před střelbou. Mezitím Juana Guaida uznaly za prezidenta, kromě USA, už také další země, Argentina, Brazílie, Kanada, Chile, Kolumbie, Kostarika, Dánsko, Ekvádor, Guatemala, Honduras, Panama, Paraguay, Peru, Švédsko, a Velká Británie. Venezuela je na pokraji občanské války, která má zajistit převod kontroly nad venezuelskou ropou a centrální bankou do sionistických rukou. A špinavou práci na realizaci tohoto plánu provedou neoconi, za potlesku servilních lokajských neoliberálních a pseudo-demokratických a dnes již sionisty do značné míry přeformátovaných a islamizovaných zemí.

Společně s námi jste na jedné lodi

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám zjevně zachováváte i v novém roce. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali cca. 78% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde

-VK-

Šéfradaktor AE News

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473