61 % ČECHŮ NECHCE EU!

Toto si dovolí Plaga z ANO a veřejnoprávní televize?

Sdílejte prosím co nejvíce, protože to je zatím největší urážka, jakou český občan mohl dostat z veřejnoprávního prostoru! Strašné! Avšak nejdříve se prosím seznamte s obsahem a ověřte si, co o nás autenticky říkají, abyste si nemysleli, že je to hoax a dezinformace. Děkujeme. (skrytapravda.cz)

STRAŠNÉ  STRAŠNÉ  STRAŠNÉ

DONUTÍME VÁS, CO SI MÁTE MYSLET!

Ministerstvo školství (ministr Plaga - ANO) plánuje posílit mediální výchovu ve školách. A důvod? Výzkum STEM/MARK zjistil, 39 ze sta možných bodů je úroveň, na kterou se dostala Česká republika, neboli pouze 39% lidí PRÝ pochopilo, co veřejnoprávní média a Evropské hodnoty říkají, zatímco 61 bodů neboli % nepochopilo. Pouze oněch 39% dokáže filtrovat správný obsah od nesprávného a pak zbožňuje Brusel a Evropskou unii. Zbytek 61% podléhá propagandě a nedokáže filtrovat správné od nesprávného a tudíž je proti EU. A nevadí jim Rusko... 

Těch negramotných, co odmítají Brusel a EU, je bodově 61 ze 100 možných...

Žáci a studenti jsou nejohroženější skupinou, která je zasažena rozvojem moderních technologií a teď to myslím tak, že ověřování pravdivých informací je na velmi nízké úrovni, řekl ministr Plaga. Proto plánujeme posílení mediální výchovy ve školách! (Člověk v tísni a další svazáci už nestačí?)

Potřebujeme miliardy, abychom dětem mohli vymýt mozky, tvrdí Plaga

Snažíme se na sérii reportáží ukazovat, co jsou to takzvané fake news, říká i ředitel propagandy České televize Dvořák, komunikujeme s učiteli, snažíme se vytvářet metodické pokyny, ale potřebujeme, kdo to má (jako za komunistů?) ve své gesci. My už nevíme, jak lidem mozky vymýt lépe, naznačuje na konferenci  generální...

Strašné, přes naší propagandu za miliardy nám lid ještě nadává a negramotnost (čti odpor k EU) stoupá, pláče Dvořák

A nyní o co jde ve faktech: už druhý průzkum přes miliardové propagandistické materiály ukázal, že v České republice je proti Evropské unii 61% lidí, což jsou dle Dvořáka a České televize ti dementní, či mediálně negramotní, zatímco 39% je těch správných, duchem Evropských hodnot políbených.

I EUROSTAT totiž s hrůzou zjistil, že s Evropskou unií nesouhlasí v České republice 61% lidí, což je v Evropě daleko nejvíc, dokonce daleko víc, než ve Velké Británii před Brexitem.

Takže svaz evropské mládeže - nástupce SSM připravuje další učební materiály za miliardy, jak to těm negramotným 61% nalít do hlav, vymýt mozky a začnou prý dětmi ve školách, protože Člověk v tísni to nezvládl.

A zde vidíte, jak veřejnoprávní médium iROZHLAS za koncesionářské poplatky pracuje - důkaz výroby SKUTEČNÉ dezinformace 

Určitě budete chtít AUTENTICKÉ ODKAZY, než to začnete sdílet. Tak zde jsou:

Česká televize - 22. 11. 2018 – UDÁLOSTI 19:41:24 hodin. (Ředitel ČT Dvořák)

Češi mají potíže s mediální gramotností. Zjistil to průzkum agentury STEM/MARK pro ČT. Zvládají sice ovládání televize a internetu, problémy ale mají s vyhodnocováním informací i s rozlišením veřejnoprávních a soukromých médií. 

ct - hl. vchod

Ilustrační obrázek - RSP

EUROSKOP - eurobarometr

Eurobarometr: Podle většiny Čechů jejich hlas nemá v EU váhu

Tereza Chlebounová, Euroskop, 23. 5. 2018

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473