KANDIDÁT DO SENÁTU

Jakkoli jsme často kritičtí k „politice“ KSČM, která se více podobá zmatenému chování a jednání „bez ladu a skladu“ nebo též „ode zdi ke zdi“, občas (bohužel asi stále vzácněji) nalezneme i něco dobrého – souvisejícího nějak s KSČM.  Tak jsme v čase předvolebním nalezli zajímavého a dle našeho názoru podpory hodného kandidáta do Senátu za KSČM, a to ve volebním obvodu č. 11 Domažlice. Jeho propagační materiál vám nabídneme.

Rozumíme tomu, že lidé přistupují k předvolebním slibům a propagaci po dosavadních a mnohokrát zopakovaných zkušenostech velmi nedůvěřivě. Sliby se slibují, ale potom se neplní a dělají se naopak věci, o kterých před volbami nepadlo ani slovo. V případě zmíněného kandidáta bych ale viděl i jeden důvod k tomu, že k jeho slovům bychom mohli mít více důvěry: Je totiž hasičem.

Mám ten názor, že lidé, kteří střeží a zachraňují naše společné hodnoty a majetky by mohli být i důvěryhodnějšími už jen pro nesmírně důležitou a obětavou práci, kterou pro nás všechny dělají. Možná by se dalo také říci, že jsou a musí být lidmi správného rozhodování a činů.

(Bokem bych utrousil, že mě potěšilo, že v našem městě hasiči sestavili svou kandidátku do komunálních voleb, a když sháněli potřebný počet podpisů, aby mohli kandidovat, s uspokojením jsem připojil také svůj podpis.)

A teď ta propagace. Názor si už udělejte každý sám s užitím vlastních „šedých buněk mozkových“, jak říkává Hercule Poirot:

1 senát

2 senat

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473