FACEBOOK Z NĚMECKA

Žádná jiná skupina neterorizovala celé městské části, jako tahle fanatická kultura primátů se svými středověkými návyky a potřebami. S nikým, kdo přišel pracovat do Německa, se nemuselo mluvit o integraci, o prostředcích, o začlenění, o bezpečnostním riziku. Žádný ŘEK nepotřeboval tabulky na to, aby věděl, že se naše ženy nesmí znásilňovat, žádný JAPONEC nemusel být upozorňován na to, že nesmí ženu přivázat za auto a vláčet ulicemi, žádný BRIT, IR, HOLANĎAN nepotřeboval předražené kurzy chování k ženám. Žádnému THAJCI nemuselo být vysvětlováno, že se ženy nesmí lovit jak zvěř. K žádnému ITALOVI nebyl potřeba odstup na délku paže a na ČÍŇANY jsme nepotřebovali pepřový sprej ani zbraň.
Ve vlaku jsme cestovali beze strachu. Integrace byla a je pro Řeky, Italy, Vietnamce, Rusy a mnohé jiné národy samozřejmostí. Tito lidé se stali součástí naší kultury a přizpůsobili se našemu způsobu života.
ALE NE TAK MUSLIMOVÉ ZE ZEMĚ VČEREJŠKA SE SVÝMI NEKONEČNÝMI POŽADAVKY
.

„Chci tady mešitu, chci jen halal jídlo,  chci islámské svátky, chci oddělené plovárny, mám 4 ženy a 25 dětí a žádný čas na práci, chci auto, chci dům a chci peníze, jinak to tu vyhodím do vzduchu! Moje děti nepojedou na školní výlet, všechny nevěřící je třeba zabít atd...“ Ať to stojí, co to stojí.
Bude se loupit, přepadat, popravovat, znásilňovat a vraždit, jako by to bylo to nejsamozřejmější na světě.
Nechceme zde žádné idioty, kteří by náš život chtěli měnit podle svých představ. Popadněte do podpaždí svou kouzelnou lampu, sedněte si na váš létající koberec a leťte zpátky přes Bospor nebo do Afriky (anebo do pr…., k Alláhovi a pedofilovi Mohamedovi).
Většina Evropanů vám bude vděčná!
A pozdravujte Merkelovou!
(překlad z němčiny – koluje po facebooku)

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473