INFILTRACE ČESKÉ VLÁDY

Infiltrace české vlády neziskovým sektorem nemá prakticky obdoby! Zmapovali jsme činovníky neziskovek přímo v okruhu vlády a spadla nám čelist! Havlérka a umělecká šmíra zaútočila na Karla Gotta, symbol českého národa a jeho historie! V Česku začínají probíhat stejné procesy jako v USA, „libtards” útočí na pronárodního umělce, Charta 77 z dílny 1. Správy SnB?

Srpen 10. 2018

Redakce AE News ve spolupráci se Svodobným vysílačem CS zmapovala šokující infiltraci českého neziskového sektoru v netěsnějším okruhu české vlády. Situace je alarmující a natolik vážná, že je potřeba znovu apelovat na poslance parlamentu ČR a na členy vlády Andreje Babiše, aby této neziskové chobotnici usekali chapadla a připravili novelu zákona o neziskových organizacích v těch národně-bezpečnostních intencích, které naše redakce uvedla. Model převzatý z USA je nejlepším způsobem, jak zabránit tomu, aby soukromý neziskový sektor ovlivňoval politický proces v zemi.

Právě před 2 týdny došlo k situaci, kdy neziskový sektor s pomocí umělecké fronty v ČR zaútočil brutálním způsobem na prezidenta republiky, o kauze jsme psali. Nyní se situace dramaticky opakuje a ta samá umělecká fronta právě dnes zaútočila na českou národní ikonu Karla Gotta. K tomu se ještě dostanu v tomto článku, ale nejprve si ukážeme, proč tyto útoky umělecké fronty nejsou orchestrovány přímo od umělců, ale pokaždé přes neziskové kanály. Z tohoto článku pochopíte, proč tomu tak je. Podívejme se na seznam lidí, kteří pracují v českých neziskovkách, ale současně přitom působí i v poradních orgánech Strakovy akademie, tzn. Úřadu vlády ČR. V seznamu je nejprve vždy uveden název neziskovky a za ním je uvedeno jméno pracovníka neziskovky a jeho pozice v Radě vlády.

Neziskovkáři v Radě vlády ČR

- Martin Dzingel je členem vládního projektu Česko-německé diskusní fórum a rovněž je místopředsedou rady vlády pro národnostní menšiny.

- Neziskovka Česká ženská lobby, Hana Stelzerová je v Radě pro udržitelný rozvoj, což je poradní orgán vlády.

- Neziskovka Zelený kruh, Jiří Koželouh je také v Radě pro udržitelný rozvoj, v poradním orgánu vlády.

- Neziskovka Oživení, Martin Kameník je v Radě vlády pro koordinaci boje s korupcí, což je poradní orgán vlády.

- Ředitel Transparency International ČR, David Ondráčka, je zároveň členem Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí.

- Neziskovka Multikulturní centrum Praha, Marek Čaněk je členem Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Centrum pro integraci cizinců, bývalý ředitel této neziskovky Vladislav Günter je členem Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Fórum pro lidská práva, Šárka Dušková je členkou Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Organizace pro pomoc uprchlíkům, Hana Franková je také členkou Rady vlády pro lidská práva.

- Ředitelka neziskovky Sdružení pro integraci a migraci Magda Faltová je také členkou Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR, Anna Dumont je také členkou Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Poradna pro občanství, občanská a lidská práva, Pavel Čižinský je členem Rady vlády pro lidská práva. Pavel Čižinský je bratrem Jana Čižinského, poslance KDU-ČSL, dříve starosty Prahy 7. Nebo za tuto stejnou neziskovku Poradna pro občanství, občanská a lidská práva, Miroslav Dvořák a Adam Křístek jsou členy Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání, Klára Šimáčková-Laurenčíková je také členkou Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka ARA ART, o. s., David Tišer je členem Rady vlády pro lidská práva. Mimochodem David Tišer může být bratrem Martina Tišera, ředitele organizace AIESEC pořádající multikulturní programy Edison ve školách.

- Neziskovka Prague Pride, Kateřina Saparová je členkou Rady vlády pro lidská práva, nebo Czeslaw Walek ze stejné neziskovky Prague Pride, který kromě pořádání pochodů homosexuálů absolvoval americký vládní program International visitors leadership a je také členem Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka IQ Roma servis, ředitelka této neziskovky Katarína Klamková je členkou Rady vlády pro záležitosti romské menšiny, a další pracovnice této neziskovky IQ Roma servis je Ivona Parčiová a je také členkou Rady vlády pro národnostní menšiny.

- Neziskovka Člověk v tísni, o. p. s., Jan Kamenický je členem Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.

- Neziskovka Spiralis, Jolana Turnerová je členkou Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.

- Neziskovka NESEHNUTÍ, Kristýna Pešáková a Petra Havlíková jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Liga otevřených mužů, Martin Jára a Lukáš Talpa jsou členy Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Centrum Locika, Petra Wűnschová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Český svaz žen, Daniela Světlíková a Jana Chržová jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Fórum 50%, Veronika Šprincová, Petra Ali Doláková a Jana Smiggels Kavková, všechny tři jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Gender Studies, Helena Skálová a Lada Wichterlová jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Genderová expertní komora ČR, Nina Fárová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Kongres žen, Petra Kubálková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Asociace pracovníků intervenčních center, Martina Vojtíšková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Bílý kruh bezpečí, Petra Vitoušová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Persefona, Jitka Čechová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka proFem – Česká ženská lobby, Jitka Poláková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka ROSA, Zdeňka Prokopová a Branislava Marvánová Vargová jsou členkami Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Spondea, Jana Levová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Alternativa 50+, Kateřina Kňapová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Stud Brno, Marek Christ je členem Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Transfusion, Maty Dio je členem Rady vlády pro lidská práva.

- Neziskovka Nadace Partnerství, Michal Veselý je členem Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.

- Neziskovka Nadace rozvoje občanské společnosti, Hana Šilhánová je členkou Rady vlády pro nestátní neziskové organizace. Nadace rozvoje občanské společnosti je řazena na nejvyšší příčku top hierarchie v pyramidě českých neziskovek, protože je napojená na fond pro nestátní neziskové organizace a přerozděluje peníze ostatním českým neziskovkám.

- Neziskovka Newton Media, Ivan Vodochodský je členem Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Acorus, Jaroslava Chaloupková je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- Neziskovka Integrační Centrum Praha, Barbora Holušová je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

- A nakonec neziskovka Otevřená společnost (OSF George Sorose), Oldřich Kužílek je členem Rady vlády pro lidská práva, z téže neziskovky Otevřená společnost je Tomáš Pavlas také členem Rady vlády pro rovnost žen a mužů. Ředitel neziskovky Open Society Fund Praha Robert Basch je členem - Rady vlády pro nestátní neziskové organizace, a z téže neziskovky Open Society Fund Praha Olga Žáková je také členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů.

Tady je potom na místě řečnická otázka, jaký význam má seškrtání 3 miliard korun pro neziskovky ze státního rozpočtu, když v Radě vlády ČR nadále budou zasedat přední lobbisté a představitelé, mnohdy jednatelé, ředitelé a zástupci takového obrovského množství českých neziskovek? Všimněte si, že na seznamu členů Rady vlády z oblasti neziskového sektoru není ani jeden zástupce z řad tzv. prospěšných neziskovek, které provozují charitu, hospice, péči o staré a nepohyblivé občany, neziskovky pomáhající tělesně postiženým. Vidíme tam pouze ty neziskovky, které jsou produktem neomarxistického řízení dnešní liberální Evropy, která prosazuje genderovou rovnost, homosexualismus a homoagendy, multikulturní program a inkluzívní programy pro vítání cizinců a migrantů.

Útok na Karla Gotta přichází jen krátce po Hutkově útoku na prezidenta republiky

Podle informací dostanou české neziskovky i příští rok více jak 11 miliard korun a pokud vláda Andreje Babiše chce provést reformu neziskového sektoru, aby došlo ke změně a k odpojení výše uvedených parazitických neziskovek ze systému státního financování, potom je potřeba připravit zásadní reformu neziskového sektoru, která by pouze vyžadovala vůli a ochotu pro rozloučení se s érou Havlova neoliberálního dogmatismu, o který se dodnes opírají české neziskové organizace, ale i umělecká fronta, která ve svém fašizačním vývoji už začíná připomínat americkou Antifu a americké neoliberální ženské a protirasistické militantní organizace. Posledním příkladem fašizace české kulturní fronty je skandální útok českých zkrachovalých umělců na Karla Gotta.

Česká asociace spisovatelů (ČAS) totiž sepsala petici a výzvu, aby pořadatelé říjnového benefičního koncertu českých umělců v německém Lipsku k příležitosti 100. výročí české státnosti odmítli a zabránili vystoupit na koncertu českému nejslavnějšímu zpěvákovi Karlu Gottovi, a to prý kvůli tomu, že v roce 1977 podepsal Antichartu. Skandální na tomto požadavku je nejen to, že vůbec zazněl, ale především to, že Karel Gott na koncertu v Lipsku vůbec nebude, protože se s pořadateli nedohodl už počátkem tohoto roku.

Karel Gott má pronárodní ukotvení, a to se dnes neodpouští. Kvůli kritice migrantů mu teď vyčítají podpis Anticharty, zatímco Chartu 77 sepisovali estébáci ve Frankfurtu v prosinci 1976

Není proto důvod pro sepisování nějakých peticí. Jenže Česká asociace spisovatelů si potřebovala do Karla Gotta kopnout, protože je spojencem a příznivcem pronárodního ukotvení české státnosti, určitě jste zaregistrovali, že mistr má kritický postoj k migrantům stejně jako Miloš Zeman, a právě za výroky proti migrantům se na jeho slova snesla už v roce 2016 kritika. Od té doby je Karel Gott na blacklistu havlistické fronty v ČR, nemohou mu přijít na jméno. A jak teď vidíte, jako idioti a Hujerové sepsali petici proti Gottovi a jeho turné v Lipsku, které ve skutečnosti vůbec není naplánováno a neexistuje.

Karel Gott byl donucen podepsat Antichartu v roce 1977 stejně, jako stovky a stovky tehdejších umělců, zpěváků, hudebníků, skladatelů a spisovatelů, protože nepodepsání se rovnalo zákazu činnosti. Charta 77 byla sepsána v Mnichově v prosinci 1976 skupinou agentů rozvědného zpravodajství 1. Správy, které StB vedla pod kódovým sylabem “S-103”, který naše redakce získala před několika dny z anonymního zdroje a materiál se pokusíme ověřit, rozpracovat a závěry uvést v extra článku. Pokud se ukáže, že informace z dokumentů jsou validní, bude to naprostá bomba a průlom v informacích, které máme o pozadí 17. listopadu 1989.

S-103 bylo podle těchto dokumentů označení operativní buňky a konspiračního bytu v německém Frankfurtu na Friedrichstraße. Právě zjišťuji vlastnické struktury k budově, budova má dnes jiné majitele, zabere to nějaký čas všechno zjistit, ale určitě z toho bude výživný a přelomový článek, který nám snad umožní nahlédnout do zákulisí 17. listopadu. Autorství Charty je totiž dnes oficiálně přisuzováno Václavu Havlovi a Pavlu Kohoutovi, ale oni podle těchto výbušných dokumentů rozhodně nejsou autory textu. Autorem textu jsou pracovníci StB na úseku 1. Správy SnB, jejichž úkolem už v roce 1976 bylo připravit revoluční prostředí pro řízený státní převrat v Československu, ke kterému nakonec došlo právě 17. listopadu 1989, a to právě pod velením a řízením StB.

Za Chartou 77 podle všeho stál zahraniční úsek 1. Správy SnB

Z materiálů, které jsme dostali do redakce, dokonce vyplývá, že to nebyla cizí rozvědka nebo cizí nadace, ale samotná StB, která z Frankfurtu a Mnichova v letech 1977 až 1988 posílala českým disidentům, z fiktivních vydavatelských a nakladatelských německých firem, valutové honoráře za jejich literární a publikační tvorbu uveřejňovanou v západním tisku. Ti o tom ale podle všeho vůbec nevěděli. Měli za to, že peníze poskytují skutečná západní vydavatelství. To automaticky vysvětluje tu velkou záhadu, proč československý režim neobstavil Václavu Havlovi devizový účet vedený u ČSNB v Praze od konce 70. let, ze kterého Václav Havel nad poměry žil. V té době byl většinu času bez práce nebo zavřený ve vězení. Pokud by chartista Havel byl opravdu nepřítel státu, první, co by mu režim odstavil, by bylo financování ze západu.

StB dohlížela na operaci 17. listopadu 1989, aby pomocí inscenace se zfalšovaným úmrtím studenta Martina Šmída (ve skutečnosti agent StB Ludvík Zifčák) došlo k povstání lidových mas v Československu a k pádu zkostnatělého ukotvení vnitřního prediktora v ČR, který byl pupeční šňůrou napojený na sovětského VP. Rozpad východních satelitů v roce 1989 koordinovala právě sovětská KGB, která již tehdy byla pod řízením domu Rothschild. Mimochodem, právě z Londýna z velitelství KGB pro Britské ostrovy byl řízen celý 17. listopad, k tomu ale připravujeme extra článek.

Právě proto byl Václav Havel v prosinci roku 1989 naprosto hladce a jednohlasně komunistickým federálním shromážděním a Národní frontou zvolen do čela ČSSR jako prezident. Václav Havel byl již od roku 1977 od podpisu Charty připravován na svoji roli “disidenta” a budoucího prezidenta, který zajistí, že po převratu půjde vše hladce, nedojde k monstr-procesům s estébáky, nedojde k monstr-procesům s aparátčíky KSČ.

Pád vnitřního prediktora v SSSR a jeho pupeční šňůry ve středoevropských satelitech

Charta 77 měla totiž za úkol vykreslit komunisty a KSČ jako nepřátele vlastního lidu, aby lid opustil dělnicko-rolnickou moc v zemi ukotvenou po roce 1948 na principu vnitřního prediktora SSSR. A toto ukotvení chránila strana, KSČ. Opírala se o dělníky a lidové masy. Rozvrat byl možný jen tehdy, pokud strana ztratí podporu dělnické třídy. A když v prosinci viděli komunisté, že dělníci z ČKD a Pragovky je vypískali, rozpad českého vnitřního prediktora byl završen. Frankfurtská buňka S-103 tak odvedla skvělou práci pro StB, ale pouze to ukazuje znovu na to, že pokud by StB nepřipravila Chartu 77, žádná by ani nevznikla. A pokud by v roce 1989 StB nezorchestrovala 17. listopad, žádný převrat a samet by se nekonal. Chartu i samet musela obstarat StB.

Potom se nikdo nemůže divit, co začalo v ČR a SR probíhat po převratu. Privatizace, vyvádění majetku ze země, tunelování a bývalí estébáci v rolích nových velkopodnikatelů. Stejně jako v Sovětském svazu a v dalších post-sovětských satelitech poté, co se zhroutila moc sovětského vnitřního prediktora. A najednou je to tady zpátky. V roce 2018 umělci, opět na něčí pokyn a objednávku, útočí na pronárodní ukotvení, na prezidenta republiky, na národního umělce č. 1, na symboly státu jakým je prezidentská standarta, kterou umělci vyměnili za trenky. Proto si všimněte, proč Jaroslav Hutka publikuje své protizemanovské songy s pomocí neziskovek a proč jakási suita bezvýznamných spisovatelů plive na největší národní symbol kultury a našeho dědictví, jakým je Karel Gott a jeho písně?

Zdroj: AE News

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473