VIDEOPODVOD ZE SÝRIE

aneb herecký soubor „Bílé přilby" opět v akci.
13. duben 2018
Poznámka RSP úvodem: Není to poprvé. Máme v paměti ještě inscenaci v provedení „Bílých přileb" o důsledcích „použití chemických zbraní zločinným Assádem. Ze série fotografií bylo naprosto zřejmé, že celá situace včetně odvozu obětí byla naaranžovaná a oběti také následně ožily. Aktéři si nemohli odpustit několik fotografií na památku, takž jsme viděli společné foto usmívajících se oživlých obětí s „Bílými přilbami". Naaranžování scény bylo zřejmé, i protože vozidla pro odvoz obětí, jak byla postavena by do pozicí, do kterých nemohla přijet, což znamená, že trosky a oběti byly naaranžovány až po příjezdu těchto vozidel. Zvláštní také bylo, že zachránci nepoužívali protichemické ochranné prostředky, atd.
„Použil bomby proti svým vlastním lidem, masivně je masakroval, bombardoval nemocnice a školy a nyní už potřetí použil jedovatý plyn. Obvinění proti demokraticky zvolenému prezidentu Sýrie Bašáru Asadovi znějí ze Spojených států, Velké Británie, Izraele a jejich vazalských států a propagace médií jsou tak neuvěřitelné, že žádní čestní Evropané tomu nemohou věřit", píše v článku na německém webu jouwatch Hagen Grell.
Trump tweetoval o Asadovi jako o zvířeti, a jak bychom si potom mohli myslet, že média, politici a aparátčíci nám lžou. Žádná ze zemí obviňující Assáda zatím nepředložila důkazy, které by nebyly založeny na snadno konfigurovatelných, ale vysoce emocionálních snímcích. Nejenže nebyla provedena nezávislá vyšetřování, ale protiassádovská koalice, vedená USA, odmítla dokonce zvážit vyšetřování ze strany ruských spojenců Sýrie.
Assad je stejně špatný darebák jako Putin, samozřejmě, všechny rozmanité zájmy Izraele v regionu, přístup ke zdrojům pro Británii a geopolitické cíle USA jsou ale bezvýznamné a samozřejmě, že nezahájily tyto státy „změny režimu", v roce 1953 v Íránu, 2003 v Iráku, v roce 2011 v Libyi
arabi
Tak vylepšily facelift USA v zemích: v Iráku, Jemenu, Libyi a Sýrii.
a v roce 2014 na Ukrajině. Ne, tak to určitě není, napíší nám systémová média.
Proč zavíráte oči k mnoha stopám, že samotní rebelové ISIS zabíjeli jedovatým plynem? A proč „Bílé přilby", což je organizace, která byla založena ve Velké Británii, ukazuje otevřeně sympatie k ISIS džihádistů a byla přichycena při masivním padělání obrazového materiálu?
Jaroslav Bašta: Chemické Sarajevo?
Pro ty, kdo si ještě nevšimli téměř modloslužebné a nekritické lásky systémových mediálních elit k "Bílým přilbám", jsou nyní uvedeny některé příklady. Hollywood udělil za dokument o Bílých přilbách Oscara. Moralizování byla na jevišti typická pro elitní pop a showbiz.
Wikipedia popisuje Bílé přilby jako "soukromou organizaci civilní obrany" a uvádí: "Jejich role v propagandě islámských skupin v syrské válce je kontroverzní"
Naopak britské noviny The Guardian se odvážně pustily do kritiků "Bílých přileb".
A tady se podívejte, jak se vyrábí zpráva na zakázku:
https://www.youtube.com/watch?v=sjp7c_6xjqs
arabi 2
(Na video se podívejte, pokud už nebylo staženo ze stít. Na videu „Bílé přilby" vytahují muže na snímku ze sutin. Muž strašně řve jakoby bolestí. Odnášejí ho. Poté následuje série fotografií, na jedné z nich muž ze sutin, který měl „smrt jazyku" se drží s „Bílými přilbami" kolem ramen a usmívají se do objektivu pro společné foto na památku – pozn. RSP).
James Le Mesurier, bývalý britský žoldnéř, založil bílé přilby v roce 2013. Skupina byla oceněna za své "humanitární" úsilí v Sýrii, ale ve skutečnosti fungovaly spíše jako logistická a propagandistická rada syrské pobočky al-Kajdy, s kompletním tréninkem od Le Mesurier.
Proč USA již zaplatily "Bílým přilbám" 23 milionů dolarů? Proč Británie financovala "Bílé přilby" 32 miliony liber? Proč vůdce „Bílých přileb," Raed Saleh, známý terorista, získal vízum pro vstup do Spojených států, aby mohl převzít Oscara za dokument o Bílých přilbách?
Proč o syrské civilní obraně, existující od roku 1953, dlouho před "Bílými přilbami", se nikdy systémová média nezmínila? Civilní obrana složená ze skutečných dobrovolníků, kteří jsou na rozdíl od Bílých přileb členem Mezinárodní první pomoci a dokonce mají v Sýrii oficiální telefonní číslo 113.
Jak to, že existuje nesčetné množství nahrávek, kde „Bílé přilby" na svých vlastních sociálních profilech na Facebooku nesou vlajku ISIS, fotí se s teroristy, videa, ve kterých křičí Allahu Akbar a v některých případech dokonce jsou účastníky izraelských poprav vojáků syrské armády?
A jak je možné, že „Bílé přilby" jako údajnou autentickou charitu zveřejnily video, ve kterém není vidět poškozená osoba nebo zachráněná, ale jenom křik a sténání, a režisér v pozadí vyzývá k natáčení?
Podle mého osobního názoru jsou Bílé přilby klasickou, zcela propagandistickou organizací koalice USA-VB-Izrael v Sýrii. Proud nehorázných obvinění konečně dá koalici US-VB-Izrael důvod, pro který mohou srazit Sýrii a zničit Asada, vytvářet chaos, přivést celou oblast pod jejich kontrolu a nakonec vtáhnout Rusko do velké války.
To by mohlo znít hystericky, i kdybychom uvažovali o změnách režimů v Íránu v roce 1953, v Iráku v roce 2003 a v roce 2011 v Libyi. Avšak důkazy předložené v tomto článku nejsou pro nás jenom výzvou k nedůvěře k mainstreamovým médiím a koalici US-VB-Izrael, ale neměli bychom poslouchat jak nás ženou do další války. Neměli bychom být chytřejší?
Je velmi zajímavé, že Západ, hlavně USA a Velká Británie, všestranně útočí na Rusko a Putina vytvářením lživých obvinění, zatímco nechají pokrytecky v mediální tichosti Saúdskou Arábií vyvražďovat svrhovanými leteckými bombami statisíce jemenských civilistů a dětí, a to i v jemenských nemocnicích.
https://www.youtube.com/watch?v=l8nJjBGBQwA
https://www.youtube.com/watch?v=MNA55pXtNQw
https://www.youtube.com/watch?v=sPaq2N1JMvw

Poznámka RSP: A co naši "politici"? Hanba mluvit! A o podpoře takové vlády chce pan Filip pro záchranu své zdánlivé důležitosti jednat?

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473