CO SE DĚJE V USA A "OKOLÍ"?

Finanční válka může v závěru eskalovat i do masivních EMP (elmagpulsních) útoků

Týdenní komentář Benjamina Fulforda ze Společnosti Bílého Draka

Pokračující válka nad kontrolou finančních systémů a tím i budoucnosti naší planety dosahuje nebezpečné eskalace, což souhlasí s několika zdroji. Nejpozoruhodnější událostí je, jak americká armáda minulý týden rozptýlila světovou pozornost fingovaným konfliktem mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho bývalým poradcem Stevem Bannonem a mezi tím využila Spacu X (a rakety Falcon 9) k vypuštění tajného satelitu Zuma, říká Pentagon.

http://www.chicagotribune.com/news/nationworld(science/et-spacex-secret-satellite-20180107-story.html

Tento satelit s elektromagnetickým pulzním generátorem (EMP) byl vypuštěn pro termín konečného závěrečného zúčtování USA ke dni 31. ledna, jenž se následně využije i proti Severní Koreji. Vzhledem k tomu, že Severní Korea je pouze proxy (zástupná) a je opravdu příliš analogová (nemá mnoho digitálně řízených technologií), než aby mohla být zasažena EMP útokem, je to zřejmě nepřímá výhrůžka švýcarským „manažerům světového dění“, kteří vytlačili USA z jejich pozic a na jejich místo dosadili Čínu. Vezměte na vědomí, že západní tajná vláda využívá pohybů nebeských těles k načasování geopolitických událostí, v tomto případě kombinace lunární ekliptiky a úplňku se zatměním Měsíce (31. ledna?) jednou za 150 let.

Nebeské události nechme stranou, americký petrodolarový systém je ve smrtelném nebezpečí, kdy hlavní exportéři ropy, Rusko, Venezuela a Írán už prodávají ropu bez dolarového platebního systému. Americká administrativa se pokouší o změnu režimu v Íránu. Ve Venezuele se to dosud nepodařilo, což povzbuzuje další významné exportéry energie, jako je Katar a Indonésie, aby přemýšleli o tom, že se obejdou bez petrodolaru. Dále, 1. ledna Rusko zdvojnásobilo svou kapacitu pro vývoz ropy do Číny novým potrubím. Pákistán dal také vážnou ránu starému systému tím, že oznámil, že využije při obchodování čínského juanu, a vyhnal 1,4 milionu Afgánců a pozval Čínu k vybudování vojenské základny. To znamená, že příjmy z heroinu z Afghánistánu by mohly být ohroženy. Vzhledem k tomu, že petrodolar je výstižněji popsán jako petro-narko-dolar, je to rovněž velké rána starému systému.

A na tomto základě Čína zvažovala leden jako počáteční datum obchodování s ropou v čínském juanu podloženém zlatem.

To je důvod, proč zdroje Pentagonu mluví o útoku EMP, zatímco zdroje CIA říkají, jak bylo oznámeno minulý týden, že zadní dvířka budou použita k „uzamčení finančního systému“.

V této souvislosti je také důležité poznamenat, že íránský ropný tanker uhasil nedávno požár u pobřeží Šanghaje. S největší pravděpodobností to bylo asi tajné (nepřímé) varování Číně vojensko-průmyslovým komplexem Spojených států, které tím dalo na vědomí, že stále mohou manipulovat s dodávkami energie Číně. Jinými slovy říkají Číňanům, aby se vyhnuli jednostrannému nahrazení starého finančního systému novým, dokud nebude o novém dosaženo dohody.

A tak, když byly špičky chazarské mafie uctívající satana v USA zničeny, bílé klobouky pak pochytaly špičkové evropské pedofily a další chazarské gaunery a odvezly je na americkou základnu na ostrově Diego Garcia, říkají zdroje Pentagonu. Julian Assange je nyní ve vojenské vazbě v USA a poskytuje užitečné informace pro vedení žalob americkým vojenským a agenturním bílým kloboukům. Například nyní používají Navy Seals ke sledování „nejméně sedmi přepravních kontejnerů, aby se zastavilo obchodování s lidmi“, říkají zdroje Pentagonu. V kampani proti chazarským otrokářům lidí ukázala druhé epizoda miniseriálu BBC „McMafia“ ruské a východoevropské ženy, které byly přes Egypt transportovány do Izraele za účelem jejich zobchodování, poznamenávají zdroje. Ihned poté, co byla ukázka odvysílána, Egypt se postaral o záchranu 75 lidí určených pro zobchodování. Také izraelský zločinecký ministr Moshe Harel byl zatčen pro provozování celosvětové sítě obchodu s lidskými orgány. http://www.arabnews.com/node/1220266/world

Pokračuje rovněž velký útok proti chazarským hedgeovým fondům a jejich operátorům, poznamenávají pentagonské zdroje. „Útoky na hedgeové fondy a izraelské špinavé peníze pokračují, a tak bývalý výkonný ředitel společnosti Och Ziff Michael Cohen byl obviněn z podvodů spáchaných v Africe a za napojení na sankcioovaného izraelského miliardáře Dana Gertlera“, pokračují zdroje.

Mezitím ve Spojených státech prezident Donald Trump rozpustil komisi pro voličské podvody poté, co její práce vedla k více než 10 000 uzavřeným obviněním, která se nyní následně projednávají.

Uranie One Hillary Clintonové, nadace Clintonové a e-mailové skandály jsou zveřejňovány ve většině hlavních korporátních propagandistických médií až nyní, když oficiální vyšetřování bylo formálně vyhlášeno FBI a Ministerstvem spravedlnosti. „Po aktu spálení souborů a počítačů v jejím newyorkském domě bude Hillary pravděpodobně obviněna z vlastizrady“, říkají zdroje Pentagonu.

Ve skutečnosti by měla být Hillary a mnoho dalších obviněno i za hromadnou vraždu, a ne jen za vlastizradu. Pokud bude toto vyšetřování vedeno opravdově, povede to k odhalení podvodních (podmořských) jaderných zbraní, které byly použity u pobřeží Haiti, aby tam vyvolaly tsunami a zemětřesení. To nakonec přenese hlavní pozornost k masovému vraždění následkem tsunami a následkem nukleárního účinku Fukushimy na Japonsko. A to také nevyhnutelně povede k dlouho očekávané čistce od japonských vazalských politiků a jejich chazarských loutkovodičů.

Jak jsme už dlouho ohlašovali, útok na Fukušimu v Japonsku byl součástí plánu Rothschildů a jejich skrytých švýcarských šéfů, aby mohli přesunout své asijské velitelství z Tokia do Severní Koreje. Následně premiér Naoto Kan veřejně konstatoval, že byl v důsledku této „katastrofy“ tlačen k evakuaci 40 milionů lidí z Tokia na Korejský poloostrov.

Znamením toho, jak hluboká je králičí nora, tak jedna nedávno publikovaná japonská kniha uvádí, že japonský císař Hirohito za 2. světové války byl ve skutečnosti polním maršálkem v britské armádě.

(K textu jsou přiloženy naskenované stránky z oné knihy, které dosahují, kam nitky britských vojenských vztahů jdou.)

Členové rodiny Rothschildů nám v minulosti říkali, že role Japonska ve 2. světové válce byla hlavně ukrást zlato z Asie, aby se zajistila trvalá chazarská kontrola nad světovým finančním systémem. Mezitím zdroj, který prohlašuje, že reprezentuje tu „dobrou stranu rodiny Rothschildů“, poslal náčrt s návodem, jak „sledovat bílého králíka“. Na samém vrcholu tohoto náčrtu je jejich tvrzení, že klíčem k pochopení toho všeho jsou Vatikán a katolicismus. V každém případě jeden asijský vůdce, který je hluboce zapleten s chazarskou mafií je malajský premiér Najib Razak, se chystá uprchnout (podle zdrojů CIA a MI6 v Asii).

Neověřené syrové informace CIA z Asie:

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-07/malaysian-opposition-picks-92-year-old-mahathir-to-foght-najib

„Můj kontakt MI-6 v Malajsii mi řekl, že „Najib se pokouší získat azyl v Saúdské Arábii. Nesmí se vrátit do Malajsie. Má tam horkou půdu pod nohama. Odčerpal z Malajsie více než 5 miliard dolarů a všichni zasvěcení vědí, že si je toho vědom.““

Nezapomeňte, že Najib byl zapleten do skandálu chybějících finančních prostředků zahrnujícího Saudskou Arábii a Goldman Sachs. Je také klíčovou osobou ve věci zmizelých (nezvěstných) Malajských letů 370 a 17. Najib pravděpodobně v Saudské Arábii nenajde žádné skutečné útočiště, protože tamní režim již není pod kontrolou jeho bývalých zločineckých parťáků, od kterých byla tato země očištěna. Americká armáda nyní de facto kontroluje Saúdskou Arábii.

Mohl by se místo toho pokusit hledat útočiště na Ukrajině, ale je nepravděpodobné, že zločinecká chazarská vláda (banda) Ukrajiny je ještě nadále životaschopná. To proto, že většina východoevropských zemí, na které se spoléhala, že jí pomohou vyprovokovat Rusko, se už distancuje od chazarského fašistického projektu EU. To lze pozorovat v odmítnutí plánu 16ti východoevropských zemí na dovoz milionů svobodných mladých muslimských mužů (samců). To lze také vidět v souručenství východního euroasijského infrastrukturního projektu projevujícího se jako „jeden svazek, jedna cesta“.

V Německu, bývalé baště projektu EU, jsou němečtí vlastenci stále na vzestupu a požadují znovu po 70 letech nezávislost na okupační vládě. Angela Merkelová, jako nejstarší pokrevní chazarská kandidátka výkonné moci na Západě byla oslovena Gnostickými ilumináty, jež jsou zaměřeni proti pokrevní linii, aby odstoupila ze své funkce. Uvědomte si, že režim, který zastupuje Merkelová, působil na Německo tak špatně, že německé porodnost klesla a dlouhodobé přežití německé populace je samo o sobě v nebezpečí.

Nyní, když začal zátah na starší evropské Chazary, se Merkelová nebude schopna dlouho udržet u moci. Mnoho lidí v Bruselu již z ústředí EU zmizelo (vzalo roha). Rovněž lidé v Itálii a ve Švýcarsku mizí z dohledu „radaru“.

Revoluce na Západě se rozvíjí před našima očima. Uvidíme, jak dlouho to bude ještě trvat, než agent zednářské lóže P2 papež František začne jednat o složení zbraní a kapitulaci.

Zdroj v angličtině: http://kauilapele.wordpress.com/tag/benjamin-fulford/

Poznámky RSP:

Poznamenáváme, že před našima očima se nic nerozvíjí. Naše „zpravodajské zdroje“ o ničem takovém neinformují. Upřímně říkáme, že i my jsme poněkud váhali, přestože se už před nějakým časem objevilo video, na kterém jistý muž hovořil o tom, co se odehrává v USA. Muž, přestože mluvil srozumitelně – slovensky, ovšem nepůsobil důvěryhodně zjevem ani poněkud emotivním a nesouvislým vyjadřováním. Dnes i dříve uvedené komentáře se jednak opírají o zdroje jako Pentagon, CIA, FBI, ale poté, co případy zveřejnilo Ministerstvo spravedlnosti USA a další, bylo tam foto Clintonové ve vazbě. To také nemusí být dostatečným. Ovšem sled událostí zapadá to logicky do řady dalších souvislostí (např. prezident Trump ve své předvolebním vystoupení – u nás nevysílaném – veřejně označil rodinu Clintonových za zločince), které se mohou neznalým zdát neuvěřitelné. Jednak to zapadá do kontextu besedy o úloze židokřesťanství v dějinách, jejíž části jsme už zveřejnili v měsíčníku Severočeská pravda č. 1 a 2 (celý text uvedeme na www.severoceskapravda.cz o víkendu). Pokud se někdo třeba i minimálně zabýval ideologiemi, tak ví, že od osmdesátých let minulého století se v americké ideologii prezentované např. pány Brzezinskim nebo Kissingerem vyskytují úvahy o nutnosti snížit počet obyvatel zeměkoule na nějakých 1,4 miliardy. Takže umělé vyvolávání přírodních katastrof, stejně jako pokud možno co nejničivějších epidemií, včetně blokování vývoje prostředků k potírání nebezpečných chorob do toho přesně zapadá.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473