ASI BUDETE ZÍRAT

Porážka chazarské sebranky: Stovky zatčení v Saudské Arábii následované stovkami zatčení v USA.

Týdenní komentář Benjamina Fulforda ze Společnosti Bílého Draka.

Pokračuje velká očista od chazarských gangsterů, protože zatýkání stovek saudských knížat, generálů a politiků je nyní následováno 842 uzavřenými žalobami seniorských chazarských gangsterů v USA, což je potvrzeno Pentagonem, CIA a dalšími zdroji.

Pentagonské zdroje poslaly fotografie – viz níže, které ukazují, že Hillary Clintonová a americký senátor John „Daesh“ McCain „nosí ve vazbě ortopedické boty, aby skryli náramek GPS na kotníku u pravé nohy.“

clinton

Faktem je, že většina politiků ve Washnigtonu DC se stala od vstupu do politiky velmi bohatou způsobem, který nemůže být ani vzdáleně odůvodněn jejich platy. To znamená, že většina z nich byla úplatná a proto většina z nich půjde do vězení. Menšinový ministr a lídr Nancy Pelosi v poslední době úmyslně na veřejnosti působí senilně, aby získal lékařskou výmluv ve svaze vyhnout se zatčení, říkají zdroje NSA. Stejné zdroje NSA nyní říkají, že masové střílení, které se konalo v Las Vegas 1. 10., bylo pokusem žoldnéřů, kteří pracují pro bezpečnostní společnost G4S, najatých Georgem Bushem St., aby vytvořili zmatek, ve kterém by mohli zabít amerického prezidenta Donalda Trumpa a Saudského korunního prince Muhammada Bin Sultana (MBS). Trump a MBS se tajně setkávali v apartmánech hotelu Mandalay Bay, které jsou ve vlastnictví společnosti MBS, aby projednali možnost masového zatčení pachatelů teroristických útoků z 11. září, tvrdí tyto zdroje.

Jak Trump, tak i MBS byli bezpečně evakuování a zatýkání se nyní začalo takovým způsobem, který již korporátní propagandistická média nemohou popřít, což potvrzuje více zdrojů.

Vzhledem k tomu, že došlo k zatýkání, Trump se ve Vietnamu tajně setkal s ruským prezidentem Vladimírem Putinem a čínským prezidentem Xi Jinpingem. Zde je to, co zdroj CIA, který měl na schůzi oči a uši, musel říci:

„Existuje mnohem víc, než jen „formální setkání a krátká podání rukou“, která média vylíčila. Tři světoví vůdci (Trump, Putin a Xi Jinping) se neformálně setkali. Také byl přítomen prezident Jokowi z Indonésie (jako zástupce zlatého holdingu Soekarno M1). Trump byl informován, že Putin anebo ruská centrální banka oficiálně vyhlásí novou měnu podloženou zlatem. To je podpořeno Ruskem, Čínou a Indií spolu s jejich držením zlata. Indonésie použije svých účtů vedených ve zlatě za účelem zajištění nové měny. Tento krok způsobil velký tlak ba americký dolar a globální bankovní systém Rothschild. Mezi účastníky se rovněž dohodlo, že je čas na zrušení napětí v severní Koreji.“

Zatím není jasné, jak dobře uspěje ruský gambit, ale není pochyb o tom, že je zapotřebí v USA nějaké alternativy k současnému systému petrodolaru. Americká korporátní vláda v odděleném departmentu Washington DC, (který není součástí Republiky Spojených států) je definitivně v bankrotu. To lze pozorovat ze skutečnosti, že americký vládní dluh se od 30. září zvýšil o 640 miliard dolarů. Kromě toho měly USA ve fiskálním roce, jenž skončil k tomuto datu, obchodní deficit ve výši 539 miliard dolarů a satanistických 666 miliard vládního deficitu.

Pravděpodobně není náhoda, že vláda amerických korporací říká, že od zatčení saúdských princů dostane 800 miliard dolarů, z prodeje nových produktů do Číny získá 250 miliard dolarů. To by přineslo 1,05 trilionů dolarů, což je takřka na to, aby zaplatila 1,205 trilionů dolarů za nový dluh, který se nahromadil ve fiskálním roce 2017. Zbytek pravděpodobně doufá, že dostane od klientských států, jako je Japonsko, Jižní Korea a Katar, (proto také ta velkohubá oznámení o obchodech). Nicméně tato čísla jsou téměř jistě založena z velké části na zbožném přání.

Členka kabinetu japonského vazalského předsedy vlády Shinzo Abe se například minulý týden spojila se Společností Bílého Draka SBD, aby si stěžovala na všechny americké peněžní požadavky, které byly vzneseny. Když minulý týden Trump navštívil Japonsko, řekl: „Japonsko už nemusí dávat žádné další peníze.“

Japonská vláda zavedla „systém vlastních čísel“, který nedávno poskytl každému řadovému občanovi speciální jedinečné číslo, které by odkrylo peníze, jež byly skryty na více bankovních účtech pod různými jmény. Tím se podařilo vydolovat a vysledovat 01 bilion yenů neboli 8,8 miliardy dolarů, které byly Američanům předány skrze Trumpa, řekl tento zdroj. To jsou velké peníze podle standardů obyčejných lidí (nebo vlády), ale je to daleko od toho, co obvykle potřebuje americká korporace k výkonu své funkce.

Saudští Aarabové, poslušní svých chazarských majitelů, se zřejmě snažili vyprovokovat válku proti Íránu v marném pokusu zachránit petrodolary tím, že započali apokalyptickou iluzi 3. světové války, s kterou chazarští fanatici neustále počítali.

Pentagonské zdroje uváděli, že Saudové létali na Kypr na F15 v obraze vyprovokování zoufalého tahu, který ovšem na nikoho nezapůsobil, protože nezkušení saudští pilotoví cucáci, a pakistánčtí a izraelští piloti přece nebudou riskovat, že by je Rusové zatlačili nebo sestřelili.

Namísto toho je Saudská Arábie „pod tlakem vrátit uneseného (libanonského) Premiéra (Saada) Haririho,“ říkají zdroje. Navíc 13. listopadu zemětřesení na hranici mezi Íránem a Irákem“ vzbuzuje dojem, že Írán může mít atomovou zbraň“, říká zdroj. Spekulovalo se i o tom, že by to mohl být i tajný izraelský útok na Írán.

V každém případě čistka v Saudské Arábii se nyní týká i prošetření dřívějšího velvyslance Spojených států a blízkého příbuzného rodiny Bush – Bandar Bin Sultana. Bandar a korunní princ MBS mohou být korunními svědky toho, co Izrael udělal 11. 9. (s dvojčaty WTC), říkají zdroje Pentagonu. Samozřejmě cesta do Izraele povede k tomu, že se Rotschildové skryjí ve svém areálu ve švýcarském Zugu. V současnosti se jejich činnost v USA postupně zastavuje. Na tomto místě zdroje NSA uvádějí, že Clintonův a Bushův (a satana uctívající mučitel dětí) John Podesta byl chycen na útěku z USA americkými stíhacími letadly a zatčen. Ztráta Bush – Clintopnolvy kabaly je nyní veřejně viditelná i v korporátních médiích ve formě zpráv, protože Podestovy společnosti byly uzavřeny. Trump navíc uvolnil 13.213 nezpracovaných souborů o atentátu na Kennedyho.

Chazaři a jejich korporátní mediální otroci se stále drží iluze, že zvláštní poradce Robert Mueller nakonec zatkne Trumpa v rámci probíhajícího vyšetřování ruských volebních zásahů. Pentragonské zdroje však říkají, že i když byl Mueller zapojen do krytí událostí 11. září, je to stále Marine, který přijímá příkazy od Marine Generals (John) Kellyho a (Jamese) Mattisa, jakožto perfektního udavače, který ukončí Bush-izraelskou kabalu.

Rovněž pokud si myslíte, že prezident Trump je opravdu zodpovědný, přečtěte si článek v odkazu http://time.com/5020743/donald-trump-john-kelly-tweets/, kde vedoucí generálního štábu Bílého domu generál John Kelly říká, že nečte Trumpovy tweety, ale že jeho úkolem je „ujistit se, že prezident je informován o tom, co má dělat.“

Zdroje Pentagonu uvádějí, že zkoušky amerického systému nouzového vysílání (EBS – Emergency Broadcasting Systém) byly provedeny tak, aby občané mohli být informováni, i kdyby jim Google a korporátní média pod kontrolou Chazarů i nadále lhaly. Doufejme, že seznam osob, které mají být zatčeny, zahrnuje i top management společnosti Google, Facebooku, atd., aby se internet mohl opět stát skutečným zdrojem informací.

Na závěr se zdá, že se v Číně objevuje něco osudově zásadního. Čínská vláda oznámila, že cizinci budou moci převzít většinu (51%) vlastnictví čínských finančních firem.

http://www.reuters.com/article/us-china-investment/china-widens-foreign-access-to-its-giant-financial-sector-idUSKBN1DA12Q

Zatímco na povrchu to vypadá jako dobrý krok, Japonsko, Jižní Korea a další asijské země si vzpomínají, jak chazarští dobrodruzi způsobili finanční devastaci tím, že zametli místními finančními společnostmi při inženýrské finanční krizi z roku 1997. Čínský trh s bydlením je nyní v bublině, která je mnohem horší než v Japonsku. Pokud bublina bydlení vypadá tak, jak ukazují zákony finanční zátěže, pak možná uvidíme, jak se chazarské firmy vrhnou na to, aby chytly zbankrotované čínské věřitele na centy za dolary. Toto oznámení poukazuje na jedno, zda NSA měla pravdu, když řekla, že čínský prezident Xi Jinping je agentem Rothschildů.

Nesmíme zapomenout, že chazarská vládnoucí třída byla od konce druhé světové války zodpovědná za desítky milionů úmrtí. Různé úřady včetně americké armády, dostaly nezvratné důkazy, že Chazaři se aktivně chystali zabít 90% populace neboli 6,3 miliardy lidí.

Potřebujeme je tentokrát zastavit natrvalo. To znamená odvést hlavní zdroj jejich moci – jejich kontrolu nad finančním systémem. To znamená, že BIS, Světová banka, mezinárodní měnový fond, Evropská centrální banka, Federální rezervní rada, Banka Japonska, atd., musí být zbaveny jejich kontroly. Nebudou se jen odevzdávat klíče, ale na konci dne bude třeba i mužů se zbraněmi. Proto jsou americké, čínské a ruské vojenské síly nejlepší nadějí lidstva.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473