SPOJENÉ STÁTY KONČÍ?

From: Vladimíra Vítová [Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.]
Sent: Sunday, January 28, 2018 5:16 PM
Subject: ad DAVOS

Konec financování vlády USA v průběhu víkendu může být natrvalo, jelikož jednání na nejvyšší úrovni budou pokračovat v diskusi o nahrazení vlády, shoduje se několika zdrojů. Vedoucí představitelé západního starého světa se shromažďují tento týden v Davosu ve Švýcarsku, aby diskutovali o této otázce...

.... americká armáda využívá současnou situaci, aby ukončila korporátní vládu a ustanovila vládu Republiky USA, pro spuštění globálního měno resetu (GCR).

..... Nejdůležitějším faktorem, který je třeba mít na paměti, je, že americká vláda je nejzadluženější vládou v historii planety a velká část z toho je dlužena Číně. Pokud by Spojené státy jednostranně odmítly dluh, nebudou již moci ovládat americký dolarový systém, který umožňuje Pentagonu fungovat po celé planetě. Výsledkem by bylo, že by vojáci v USA, kteří již nedostávají plat, byli nuceni žebrat na ulici, nebo by okrádali lidi na celém světě. Aby se tato krize ještě více podtrhla, čínská ratingová agentura Dagong snížila americký dluhopisy na stupeň BBB+ s negativním výhledem, takže nyní jsou USA pod Peru a Marokem. 

..... Pentagon v rámci svého prvního auditu využívajícího externí auditory již zjistil, že mezi roky 1998 a 2015 chybí 21 bilionů dolarů. To je více než 35krát vyšší než celkový oficiální americký vojenský rozpočet na rok 2016, uvádí několik zdrojů.

Zdroje CIA, MI6 a Pentagonu říkají, že chybějící peníze byly vynaloženy na vybudování obrovských žoldnéřských armád mimo kontrolu vládních struktur. Jedná se o lidi stojící za ISIS, válkou o Jemen, Blackwater, Academi atd. Zdroje také říkají, že velká část peněz byla vynaložena na tajný vesmírný program.

.... Elon Musk s jeho programy Tesla Motors a SpaceX. Tržní kapitalizace Tesla Motors ve výši 350 miliard dolarů je padesáti násobkem prodejů a 218ti násobkem jejích zisků. Běžně je ale za přiměřený limit na trhu považován přibližně desetinásobek zisku. Je zřejmé, že Musk je hlavním kanálem pro praní „vzdušných“ peněz pro soukromé centrální banky, které vyčarovaly z ničeho. Je také důležité si uvědomit, že zdroje v Pentagonu a NSA se shodují v tom, že SpaceX a Musk jsou skutečnými podezřelými za nedávnou raketovou „hrozbou“ ze strany Severní Koreje......

... oligarchové na západním pobřeží USA jsou pod útokem v jejich pevnostech v Kalifornii. Nedávné tajemné požáry v Kalifornii jsou nyní následovány stejně tajemnými zemětřeseními minulý týden v Reno v Nevadě. Nezapomeňte, že Reno je poslední velké neregulované „offshore“ bankovní centrum na světě, kde se shromažďuje rodina Rothschildů.

.... Současná vláda Korporace USA ztrácí podporu po celé planetě. Zde jsou některé příklady:

o   Armáda NATO a Turecka začala společně útočit na síly v Sýrii podporované USA.

o   Dlouholetý spojenec Spojených států, Pákistán, veřejně ukončil svou alianci s USA.

o   Severní a Jižní Korea sestavily společný olympijský tým, aby poslaly světu zprávu, že nechtějí být dále uměle rozděleni jako lidé a použiti jako záminka k zahájení třetí světové války.

o   Kanada, Indie, Japonsko, Brazílie, Čína a EU napadají protekcionistické obchodní politiky Donalda Trumpa.

o   Centrální banky EU vyměňují své rezervy za čínské juany místo amerických dolarů.

Právě tyto smrtelné záchvěvy americké korporátní vlády naléhavě přiměly západní (Atlantické aliance) mocnosti k tomu, aby se tento týden konalo shromáždění v Davosu ve Švýcarsku. Tam jedna frakce prosazuje obnovu Republiky Spojených států amerických. Další frakce prosazuje financování přátelského převzetí Kanadou a vytvoření kompetentně řízených Amerických států Severní Ameriky. To, co obě frakce mají společného, je přání, aby hegemonie USA nebyla nahrazena jen čínskou hegemonií.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473