DO ITÁLIE NA DOVOLENOU NEJEDU!

Když chtěl jet někdo vycákat se v moři, byla rekreační oblast v severní Itálii asi nejblíže. Autem se to dalo stihnout za pár hodin třeba jen na víkend… také jsme tam byli. Dnes už bych do Itálie na dovolenou nejel.

V Itálií vyhazují občany z nájemních bytů, aby měli bydlení pro uprchlíky z Afriky! Již brzy v ČR?!

Autor: A A | Publikováno: 1. 1. 2018 

ITÁLIE/PESCARA: PD (Partito Democratico, současná vládní strana) i nadále pokračuje ve své politice: vystěhovává italské rodiny na úkor imigrantů z Afriky. Vše se stalo o Vánocích, přesně 24. prosince, kdy za starostou obce Moscufo přišla plačící žena, že pokud bude vystěhovaná, nemá kam jít... To byla vlastně první informace, kdy se starosta obce tuto novinu dozvěděl.

Do Moscufa má přijít 45 "tzv. imigrantů", přičemž původní nájemníci mají být vystěhováni. Imigranti se stěhují z hotelu Ariminum v Montesilvanu.

Starosta k tomu dodává, že takovýto způsob informování je naprosto nevyhovující, navíc objekt na takové množství lidí není až tak dobře připraven, je zde 7 bytů a veškeré technické zázemí je staršího data... Bohužel pronajímat prostory Afričanům je pro neziskovky mnohem výnosnější. Dotyčný dům je soukromý a italští nájemníci měli regulérní smlouvy, pravidelně platili domluvené nájemné a nikdy s nimi nebyly problémy. Jejich jediným proviněním je, že jsou Italové.

Zdroj: voxnews.info

Přísně utajovaná fakta. V Itálii vypukla epidemie Eboly   

Přísně utajovaná fakta. V Itálii vypukla epidemie Eboly, která se úřady pro národní bezpečnost musí tajit lidem. Italské úřady tají lidem, že v Itálii je oficiálně registrováno 40 případů EBOLY! První varování bylo učiněno před několika týdny z Lampedusy. Úřady pro národní bezpečnost zakázaly hovořit a psát o této nebezpečné chorobě a tak se může šířit po celé Evropě, bez informování obyvatelstva, plnou měrou.
Bylo by dobré se na následující možné velké nebezpečí připravit a učinit kroky k vlastní sebeobraně svého zdraví. Pravděpodobně byla nákaza zapříčiněna uprchlíky ze Senegalu, kde se tato nemoc rozšířila. Může to být mor pro Evropu.
Prosím rozšiřte tuto zprávu na co nejvíce webů. Doporučuji raději nekupovat žádné produkty z Itálie a hlavně do Itálie nejezdit na dovolenou. Lepší ochrana neexistuje. Nemoc začíná plíživě a nebezpečně, může se přenášet od zvířat na člověka, přes tělní tekutiny a hlavně kontaktem s nemocnými. Při nákaze nastává prvně horečka, průjem a nevolnost. Než se přijde na pravou příčinu, většinou je už pozdě.
Více informací zde:
https://indexexpurgatorius.wordpress.com/2014/07/07/ebola-in-italien-ausgebrochen/

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473