PŘEDÁNO DENÍKŮM V LIBERECKÉM KRAJI (2)

 

Protože jsme předali deníkům prohlášení ANS, museli jsme následně deníkům sdělit, co je ANS ve znění viz níže uvedená tisková zpráva:

Miroslav Starý, tiskový mluvčí a kandidát ČSNS – ANS v Libereckém kraji

V Mimoni dne 17. 8. 2017

Tisková zpráva:

CO JE ALIANCE NÁRODNÍCH SIL (ANS)?

 

Z průběhu vývoje společnosti a jejích problémů v ČR je zcela zřejmé, že politické strany zcela selhaly. Všechny. Neplní své sliby, pokud něco slíbily nebo se jen vezou díky svým minulým a jimi samými už zapomenutým cílům. Konají kroky, které neměly v programech a nedostaly k nim od voličů mandát.

V březnu 2017 jsme byli osloveni lidmi, kteří hledali cestu z této patové situace a nabízeli spolupráci na projektu Aliance národních sil. Tito lidé déle než rok vedli jednání s mnohými stranami, hnutími i spolky, zejména vlasteneckými, které samostatně nemají možnost uspět ve volbách, některé nemohou ani kandidovat a ovlivňovat vývoj v ČR. Vytvořili spojenectví takových subjektů (aktuálně je jich 17), které se shodlo na šestibodovém programu (3x ANO – 3x NE) a na názvu Aliance národních sil (ANS) a logu.

Program nás nadchnul, nabídku ke spolupráci jsme přijali. Ta byla později doplněna o žádost postavit kandidátku ANS v Libereckém kraji pro volby do poslanecké sněmovny 20. a 21. 10. 2017.

Protože nebylo možno stihnout do konečného termínu podání kandidátek (15. 8. 2017) registraci politického hnutí ANS Ministerstvem vnitra ČR, musela ANS zvolit náhradní řešení a kandiduje v Libereckém kraji, jakož i jiných krajích, na kandidátce jednoho ze spojenců – ČSNS.

10. 8. 2017 byla podána ke KÚ v Liberci kandidátní listina ČSNS se sedmnácti kandidáty. Všichni kandidáti na kandidátní listině ČSNS v Libereckém kraji kandidují za ANS.

Více na: www.aliancens.cz.

Příloha: loga ANS

aliance

 

ansil

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473